Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

  1. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я робила зуби в 10 тижнів, то тоді тільки маленькі дірочки, які не можуть боліти зробила. Лікар сказала, щоб я після 15 тижня прийшла доробляти те, що складніше і тоді вже можна знеболити. От збираюся... Якщо хочете дам в ПП контакти моєї лікарки, вона чудовий спеціаліст, можете просто на консультацію піти, хай вас не лякає, вона приймає на академічній (1 стомат.лікарня), але техніка нова і ціни дуже помірні. Хожу вже не перший рік.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я лікувала зуби підж час вагітності (другий триместр) і анестезію кололи. Сказали, що зараз така анестезія, що можна :)

    А в мене під час вагітності була гіпертензія. Тиск зашкалював так, що пішло вже на сітківку ока і мусіли прокесарити. Боюся тепер другий раз вагітніти...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    дякую за турботу, та я в Тернополі живу...
    доведеться тут щось шукати...
     
  4. Зузулька

    Зузулька Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Дівчатка! я на 36 тижні, так болять суглоби, і корчить ноги у ночі, що плачу. Зранку не можу пальці у фалангах зігнути з 16 розміру пальців десь, певно 18 напухли, ноги на вечір робляться як колоди. Понавиписували мені купу ліків, але не хочу вживати ту хімію, бо пологи не за горами, може якась травичка є що зменьшить набрякання! Дякую, що реагуєте на допис!
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    та чого всі думають що травичка то щось безневинне? Травичка також може мати дуже серйозні наслідки.

    Зузулька для чого ліки - для нирок? Якщо термін вагітності великий то якраз загроза для дитини менша бо всі органи вже сформувалися. З нирками не жартуйте.

    А ноги корчить від недостачі калію - їжте родзинки :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Зузулька, По-перше, треба переконатися, що це нирки. Ви ходили на УЗД? Бо в мене також були жахливі набряки, а з нирками все нормально. І ніхто не міг визначити причину. Тому перш ніж щось пити, визначте точно причину хвороби. А ліки, які Вам виписали, також можуть бути на основі травичок.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    в мене також, просинаюся від страшної болі, а потім мускул ще дні 2 болить. Але я з тим нічого не роблю :confused: хіба масаж. От ще тепер родзинки спробую.
    точно-точно, травичками бавитися без лікаря також не слід, якщо не правильно або не те вживати то і травичка може вплинути на розвиток дитини і навіть викликати передчасні пологи, кровотечу або викидень (на ранніх термінах)
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Ялинка

    Ялинка New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я мала гіпертонус у 6 тижнів почала пити Магне В6, та вітамін Е в маслі до 36 тижнів абсолютно безпечно та допомогає. Приписала лікар
     
  9. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Можна зварити компот з петрушки (кореня) +- стакан в день пити виводить зайву воду з організму на нирки добре. Солі не вживайте.
     
  10. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    неа.. петрушка тонусує матку і ще й добряче. її п"ють, щоб викликати місячні...
     
  11. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    :sad: не знала, прийміть вибачення.
     
  12. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Ой як я Вас розумію. В мене теж був тиск високий. Але я так народжувала. Мене стимулювали, щоб швидше родила. Так хочу ще дитинку і теж боюся.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Та я боюся якраз кесарського. Хочеться другу дитинку самій родити. Але і тиску теж страшно...
    В мене просто двічі було до 220/110. А це вже далеко не жарти... Хоча і після цього лікар готовий був приймати роди так ))) Але коли окуліст оглянула, то сказала, що не можна :sad:

    А у вас який тиск був? Чим лікували? Де народжували?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    О,Боже.То багато.
    В мене на останньому місяці почав підніматися тиск. Починалось все із 140/95, це при тому, що мій нормальний тиск 110/60. Декілька разів був 160/100. А в родах 170/100. Підозрювали прееклампсію, але білка в сечі не було.І після родів мені було зле, ще десь місяць. Тиск піднімався, і жахливе серцебиття, що я боялася залишатись одна з дитиною в хаті. Приймала Допегіт . Кололи декілька різів магнезію. А народжувала я в Стрию, я тут живу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Ясненько. Я від 20-го тижня вагітності "сиділа" на допегіті... Толку від нього не було. То на останніх сроках вже прописували тенокс. Але і він не допомагав. А капельниці.. Поки лежала на підтримці, то ставили капельниці і кололи. Причини ніхто не зміг знайти. Бо білка в сечі не було, нирки перевіряли, серце - все було в порядку. А тиск зашкалював.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ланочка

    Ланочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Існує така хвороба як гестаційна гіпертензія . Але чомусь лікарі у нас рідко ставлять. І лікарі ніби не погані. Ось тут знайшла дискусію лікарів про це http://forums.rusmedserv.com/showthread.php?p=877812#post877812
    Якщо цікаво,почитай.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Дякую! Гляну обов.язково! Цікаво стало. Треба набратись інформації.
     
  18. Еленберг

    Еленберг New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Доброго дня! Допоможіть,будь-ласка, бо навіть не знаючим рятуватися від запорів:o, ні чорнослив, ні курага, ні буряк -нічого не допомагає. Врач приписала Дуфалак. Пляшечка вже скінчилася-користі ніякої.Можливо хтось таке приймав, то по яких порціях?
     
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    А що їсте? І скільки не ходите в туалет? Раніше такого не було?
     
  20. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Раджу пити зранку на тощак склянку звичайної води (не перевареної, не з крана)
    Їсти багато клітковини (салати, супи, овочі, фрукти)
    Відразу це не нормалізується. Потрібні тижні