Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

  1. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    В мене коли запори доходять до болю в животі, як крайній засіб, використовуються гліцеринові свічки. Мені рекомендувала лікарка, в якої я була на підтримці, тільки є одне але - в старій інструкції написано, що жодних протипоказань нема, а в новій - при застосуванні під час вагітності порадьтеся з лікарем. Лікарка мені сказала, що свічка має місцеву дію, вона не розчиняється, а повністю виходить, на відміну від послаблюючих препаратів, не призводить до розладів кишечника. Ну, в ефективності я мала змогу переконатись. Тільки застосовувати будь-які засоби від запорів більше тижня не рекомендується, бо це спричиняє звикання і організм не хоче сам "працювати".
     
  2. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Мені теж ні чорнослив ні буряк ні курага не допомагає. Зато ківі чдодійни фрукт. Якщо з"їдаю ківі в день то проблеми з запором щезають. Якщо вже геть-геть зле то можна зробити мікроклізмочку з молоком і топленим маслом. Зовсім трохи, достатньо буди і 50-100 грам.
     
  3. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    в мене теж проблема була і ні чорнослив ні кефір не допомагав. а ось часник зїсти на вечерю та запити молочком-то помагало. в принципі нічого страшного лікарі не бачать якщо цей делікатний процес у вас відбуваєтьтся через день а не щодня, але з таким відчуттям ходити дуже і дуже не приємно
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  4. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    В мене цього тижня була сесія, відповідно просачкувати і не ходити в ті морози не могла. Тому часто змерзала в ноги( мені здається, що наш інститут економить на опаленні) все-таки не рухалась. Скажіть, будь ласка, це може якось зашкдити. Чи може в мене від того ембріончик замалий?
     
  5. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Текілко, не накручуй себе на рівному місці!!!!! Ембріончику в животику тепло. А от себе поберегти треба, щоб не простудитись, бо підвищена ТТ справді шкідлива для дитинки.
     
  6. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Почитавши про дівчат (До сих пір не можу відійти) - попробуй не накручуй((((
     
  7. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Доброго дня дівчатка! Я щойно завагітніла, а то якраз ті морози ,так замерзла в ноги ,що на другий день вже горло так боліло ,що ледве ковтати могла, полоскала різними травами і використовувала біопарокс ,температура 37,5 . Дуже переживаю чи не вплине це на вагітність, бо знайома втратила на 2 місяці дитинку ,захворівши ангіною....
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Памятаю я читала, що Уляночка, як хворіла тої зими, постійно збивала температуру, тримала її на певному рівні, щоб не зашкодило дитинці. Тільки треба вибрати нешкідливі ліки. Це серйозно. А що вам лікар каже?
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Якби то була ангіна,то температура була б значно вища,а при вагітності 37.5 в межах нормальної температури. Біопарокс,наскільки пам"ятаю,дозволений при вагітності але я його використовувала вже в другому триместрі. При першій вагітності теж хворіла горлом,ні на що то не вплинуло.
     
  10. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    саме так, але то вже був 11 тиждень і, як казав Палига, мені пощастило, що саме вже такий термін був, а не менший, а то всяке могло б бути...а температуру я дійсно змушена була збивати,. коли вона була на межі 37,9-38...
    про Біопарокс..я 2 рази змушена була ним прискати, бо ніяк не давала собі ради, а горло "гнало" температуру...якщо я не помиляюсь, то і в 1-му триместрі можна, але, як завжди, "за порадою і консультацією лікаря"....
     
  11. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Моя хороша подруга завагітняла вперше в 33 роки. На той час вже 17 років хворіла цукровим діабетом, була на інсуліні. Звичайно, на якийсь час її клали в ендокринологічний диспансер на зберігання. І вагітність в неї тривала неповних 7 місяців (бо дітки на інсиліні перегодовані, і величенькі). Її кесарили в мед.інституті. Але загалом, незважаючи на переляканих лікарів, вагітність пройшла гарно, без ускладнень. А зараз в неї гарненький і здоровенький синочок, якому вже скоро 2 рочки :girl_curtsey:. І сама вона себе чудово почуває.

    ---------- Додано в 22:33 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    Біопарокс мені приписувала лікар і на перших тижнях вагітності. Я теж як тільки дізналась про вагітність, відразу захворіла :sad:. Полощіть горло, якщо є гнійнечки, то промивайте і змазуйте розчином люголю. Температуру, якщо вище 38 треба збивати (можна прикладанням марлі змоченої в воді з оцетом). Це те, що знаю з власного досвіду.
     
  12. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Не можна при вагітності,а особливо в першому триместрі.
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    я полоскала содою і сіллю, дихала над парою, калина-малина, молоко-мед, обтирання оцтом (всю ліву щоку і чоло попалила)..ну і крайній випадок - висока температура і прийом ацетилсаліцилової кислоти чи мефеламінової кислоти (лише вона збила так, що Т більше не піднімалась), вібуркол і магне в6...нежить лікувала соком цибулі
     
  14. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    а чому не можна. це ж розчин йоду з гліцерином. там немає нічого страшного. принаймі мені лікар приписувала.:confused:
     
  15. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    І мені цікаво, чому не можна. Також користувалась в 1 триместрі за призначенням лікаря. А ще щойно погуглила і не знайшла нічого про шкоду під час вагітності
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Про розчин люголя мені в свій час лікарка казала,шо не можна.Потім не раз зустрічала інформацію про шкоду йодовмісних препаратів при вагітності.Наприклад:
    звідси http://www.antibiotic.ru/books/pd/18.shtml
     
  17. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    то виходить, що вітаміни, що містять йод теж не можна приймати під час вагітності?
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    З прийомом йодомарину вагітним рекомендують максимум 200 мг йодиду калію на добу. Розчин люголя складається з однієї частини йоду,двох частин йодиду калію і води,к-сть йоду в цьому препараті перевищує допустиму для вагітних дозу.
    Я не приймала йод ні при першій вагітності,ні тепер.
    От,ще дещо знайшла про лікування під час вагітності:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    от і мене горло почало боліти..дописалася називається..полощу і 1 раз Біопароксом вже бризнула, бо горло - то моє слабке місце і одразу дає високу температуру
     
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Не у всіх. У мене кілька зим підряд по два рази була жахлива гнійна ангіна, а температура всього 37.2, а самопочуття на всі 39.0.
    На перебіг вагітності може і не вплинути, але в залежності від того у який період формування плоду хворіє жінка, то вже потім бувають різні нюанси і виявляється, що дитинка має схильність до перестуд, або горло слабке чи легені, чи сопельки часті. Нажаль-нажаль...

    В мене нежить. Навіть не уявляю чим можна лікувати і чи можна щось капати. Мені дуже софрадекс допомагає, але викинула вкладиш і не знаю, як він при вагітності.
    Допоможіть, люди - хто чим може! :) (в сенсі поради)