Вагітність і хвороби

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Lebidka, 28 Січень 2009.

  1. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    ну, Ви мене налякали :girl_sad:. я тільки люголем і рятувалась. бо звичайні полоскання мені не дуже допомагають (якщо не сказати, що не помагають взагалі). я вважала, що краще люголем змазати чим таблетки пити чи аерозолем пшикати :girl_sad:
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    тю..і чого.. на узд були, все добре, то чого переживати...я хворіла на 11 тижні..з температурою, з питтям жарознижуючих..через 2 дні пішла на узд і сказали,що з дитинкою все супер-пупер...не переживайте...люголь - то не така біда...
     
  3. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Я стверджувати нічого не буду. Просто мисля вголос - змащувати, то ж не пити, тому я думаю рівень йоду, йодиду і всього решта в організмі не буде перевищувати допустимої норми.
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    В нас,наразі без нюансів,при тому шо хворіла я на самому початку вагітності.
    Я ж не хотіла вас лякати,питали,то відповіла шо знаю. Сама багато чого недозволеного при вагітності робила,а про недозволеність вже потім взнавала,переживала,надіюсь,шо обійдеться. Про те шо можна і не можна думки часом кардинально розходяться,та й організм у кожної з нас індивідуально на все реагує. У вас на УЗД,аналізи-все добре,то нема чого і перейматися:girl_smile:.
     
  5. Alesta

    Alesta New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    я взагалі на 16-му тижні так отруїлася помідоровою зупою, що 2 тижні провалялася в інфекційній лікарні з темп. 40, жахливими болями і проносом, думала малюку каюк(враховуючи, що це в мене вже третя спроба :girl_cray:), але Бог добрий - Максимко народився здоровеньким:girl_in_love:так що тримайтеся, що має бути - те буде, нікуди не дінешся....
     
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    А в мене така проблема - поліп в цервікальному каналі шийки матки. Здається, він виник на фоні вагітності. Дуже переживаю, не уявляю, як шийку закриває слизова пробка, чи не потрапить інфекція. Ще й одного разу після статевого акту була незначна кровотеча. Консультувалась з лікарем, він пояснив, що поліп необхідно видаляти, а для вагітних це ризик втратити дитину. :girl_cray:Тому чекаю пологів. Може хтось стикався з такою проблемою? Допоможіть порадою.
     
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Треба почути думки кількох лікарів. Може не все так погано. Знаю, що одні лікарі кажуть видаляти, інші ні. Може це ще залежить від розміру...
    Чула відгук, що добрий спеціаліст по шийці матки Філіпюк Ігор Теофілович (приймає на Русових), зверніться до нього на консультацію, що він скаже?

    Думаю, що і моя гінеколог зможе порадити, через кольпоскоп подивиться вас (якщо потрібно контакти - в ПП, бо мені і так важко тепер на прийом попасти, черги :girl_haha:)
     
  8. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    я теж його раджу. дядько-професіонал
     
  9. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Це точно, на собі переконналась, хоч запорів в мене немає, але ківі дуже люблю і коли їх зїм то черех пару годин так і біжу в туалет, а коли їх неїм то все нормально.


    Дівчата, а хто знає чи то нормально коли я щогодини хочу їсти, в мене постійний голод, але коли дивлсь на їжу то аж нудить....а ранком коли найбільше смокче від голоду то біжу рвати а там нема чим рвати то аж всередині болить.....
     
  10. Ailenka

    Ailenka Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    тримайте біля ліжка сухарик. рвати бігаєте якраз від того що їсти хочете. малесенькими порціями треба їсти-і мине тотксикоз. завжди при собі можна мати сушку, сухарик чи щось подібне
     
  11. Fijalka

    Fijalka New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    В мене вже 2 день болить живіт при натисканні з зверху (трошки правіше від середини) , а коли сплю і перевертаюсь, то відчуваю це місце.Кажуть, що то може дитина притискати якісь органи, в мене вже 35 тиждень. Може в когось теж таке було?Так не хочеться іти до лікаря, бо ще в патологію покладуть...
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Може то якийсь мяз так розтягується...
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    щось мені заклало носа і горло поболює кілька днів, прополоскала хлорофіліптом,закапала хлорофіліпт і ще гірше мені стало...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    А я сьогодні вирвала весь свій сніданок:sad:, так зуби чистила - чомусь після токсикозу, як чищу зуби то дуже часто зявляється рвотний рефлекс, от і сьогодні, все горло аж пече...
     
  15. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    В мене так було що при першій вагітності, що тепер. Тому в першому триместрі я взагалі перейшла на зубочисти, зубні флоси і ополіскувачі :girl_cool: недобре, але що поробиш... інакше я не могла :confused:
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Від горла безпечно і добре помагає жувати прополіс,воно несмачне,зате помічне:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Natalochka

    Natalochka Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    І в мене теж саме ... З"являється рвотний рефлекс, коли зуби чищу чи горло полощу... я вже зубну пасту поміняла - не допомагає.
     
  18. Tree

    Tree Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    Привіт,хто стикався з діареєю під час вагітності,в мене 18 тиждень і тут на тобі!нічого такого не їла ,все свіже.Може можна щось попити....
     
  19. Kosmichna

    Kosmichna New Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    А в мене на правій руці затерпли три пальці, рухаються, але німіють ніби після уколювання якось знеболюючого, на дотик як неживі. Вже майже тиждень... ніхто часом не мав таких дивних симптомів?
     
  20. SOSKA

    SOSKA Well-Known Member

    Відповідь: Вагітність і хвороби

    привіт а хто зтикався з молочницею,лікую лікую а позбутися не можу,може хтось знає щось народне,не шкідливе,я лікувалася мератин комбі на перших разах допомагало а зараз результат нульовий.