Вакцинація (щеплення) в Польщі

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Lyscka, 4 Березень 2016.

  1. Lyscka

    Lyscka Member

    Пропоную в цій темі викладати інформацію про можливість та порядок вакцинації діток в Польщі з власного досвіду з усіма подробицями (місто, клініка,попередній запис,прийом,необхідні документи, аналізи,вік дитини, побічні реакції,ціна).
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. aspazija

    aspazija New Member

    В Польші,за попереднім записом в клініку,складають індивідуальний графік для дитини.Тому стандартної схеми немає! На даний момент там огляд педіатра коштує 100злотих,він оглядає дитину і якщо все добре,то відразу колять.Дивним для нас було те,що їм не потрібно ніяких аналізів крові і т.д. .Якщо колоти вакцину Інфанрікс Гекса(бо саме нею цікавились)то,вона коштує 190злотих.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. ToriyaM

    ToriyaM New Member

    Чи можете написати назву клініки в Польщі? І чи Ви робили цю вакцину і якщо так то як все пройшло. Дякую
     
    • Корисно Корисно x 1
  4. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    А ви живете в Польщі, чи спеціально вакцинуватися їздили?
     
  5. Sandra_Foster

    Sandra_Foster Member

    Тобто разом 290 злотих? (100 за консультацію + 190 сама вакцина?) Це у Про-Фамілії у Жешові?
    І якщо Ви вже робили Інфантрікс Гексу - його потрібно колоти 1 раз, чи тричі? А то зовсім заплуталась, всюди різну інформацію знаходжу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Поділіться досвідом чи хтось можливо купував вакцину в Польщі, а віз для уколу до України? Які ціни?

    Надіслано від мого SM-T561, використовуючи Tapatalk
     
  7. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Інфарікс колеться 4 рази, зрештою то не тільки Інфарікс,то лиш фірма. Просто то щеплення дається три рази до року і і півтора року останній раз, по графіку у Польщі
    Screenshot_2016-07-14-13-42-32.png
     
  9. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    А в Польщі тільки строго по місяцчх колять? Тобто по віку дитини який прописаний у табличці вакцинації?
    Надіслано від мого SM-T561, використовуючи Tapatalk
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Тобто строго? Кажуть час , коли має бути щеплення, але якщо якась простуда, чи що, то відкладають то
    Але я знаю про дітей, котрі живутт в Польщі. А як з приїжджими в приватних клініках я не знаю
     
  11. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Форумлянка певно мала на увазі, чи не можна змістити на місяь-три початок щеплення!
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ну якщо приіжджати приватно,то певно ім взагалі всерівно. А якщо проживаючи тут, то мусить бути причина для того
     
  13. rytasa

    rytasa Непосиденька

    Каленларі щеплень такі як в Україні. Тільки вакцини є різні. Може якісь кращі а може і ні. Якщо брати приватні шпіталі типу Luxmed то оплачуєте прийом лікаря, який оглядає дитину і дає добро на прививку, і платите за вакцину. Знаю що вакцина від гепатиту коштувала 80 зл. А так нескажу які ціни бо маю страховку. Але однозначно що це все зробити у львові вийде дешевше!
     
  14. lollipop

    lollipop Member

    Дівчата! А можливо хтось недавно їздив спеціально для вакцинації в Польщу? Розкажіть хоч коротко, як це організувати, будь ласка! Буду вдячна!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Також дуже цікавить те питання. Чи можна вже великих діток там щеплювати таких, як в мене 4 і 5 років (майже 6) ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Можу трошки розказати про схеми вакцинації в Польщі. Отже є три схеми. Яку вибрав на першій вакцинації і змінювати не можна.

    1. Безкоштовна (для застрахованих через "соцстрах"). Складається з 14 уколів на 16-18 місяців:
    -1 візит у 2 місяці (чомусь рахуть, що це 8 тижнів). Колять 3 уколи: DTPW, Hib, WZW B.
    -2 візит у 3/4 місяці (ми були у 12 тижнів). Колять 3 уколи: DTPW, Hib, IPV.
    -3 візит 5/6 місяців (ми тільки підемо нам буде 20 тижнів). Колять 3 уколи: DTPw, Hib, IPV.
    -4 візит 7 місяців ( думаю у 24 тижні). 1 укол: WZW B.
    -5 візит 13/14 місяців. 1 укол: MMR.
    -6 візит 16-18 місяців. Колять 3 уколи: DTPw, Hib, IPV.

    2. Курс вакцин 5w1. коштує 140 злотих за вакцину. 7 уколів на 16-18 місяців.
    -1 візит у 2 місяцi. Колять 2 уколи: 5w1, WZW B.
    -2 візит у 3/4 місяці. Колять 1 укол: 5w1.
    -3 візит 5/6 місяців. Колять 1 укол: 5w1.
    -4 візит 7 місяців. 1 укол: WZW B.
    -5 візит 13/14 місяців. 1 укол: MMR.
    -6 візит 16-18 місяців. Колять 1 укол: 5w1.

    3. Курс вакцин 6w1. Коштує за вакцину 200 злотих. 5 уколів на 16-18 місяців.
    -1 візит у 2 місяці. Колять 1 укол: 6w1.
    -2 візит у 3/4 місяці. Колять 1 укол: 6w1.
    -3 візит 5/6 місяців. Колять 1 укол: 6w1.
    -4 візит 13/14 місяців. 1 укол: MMR.
    -5 візит 16-18 місяців. Колять 1 укол: 6w1.



    Якщо хтось з родичів офіційно працює, то може офіційно застрахованих дитину. Для дитини тоді будуть всі щеплення безкоштовні. Бо якщо купувати наприклад 5w1 чи 6w1, то є щеплення WZW B i MMR, які не входять в платні вакцини і всім роблять безкоштовно.



    Про польські вакцини можна подивитись на сайті www.szczepienia.pl

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2016
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. lollipop

    lollipop Member

    @Basyanya а не знаєте, чи можна там робити не таку загальну, а вибіркову вакцинацію? Ну от нам вже практично 4 міс, з такого віку й почнем, якщо все добре буде... То є індивідуальні плани вакцинації?
    І якими препаратами роблять там 5 в 1 і 6 в 1? Такими, як і в нас?
     
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Спілкувалась з одною жіночою, то в дитинки була гематома, то першу прививки їм робили десь після 5 місяців. Хтось описував в сусідній темі, що купували, від якоїсь страхової компанії поліс, спеціально для вакцинації дитини. Щодо препаратів не цікавилась і сказати нічого не можу . Ми робимо, ті безплатні, то в карті пише лише назву прививки і номер вакцини. А які вакцини вас саме цікавлять?

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 10 Серпень 2016
  19. Siania

    Siania Love Life

    Дівчата, розясніть мені, поки я з педіатром не говорила. В пологовому щеплять від гепатиту і бцж.
    Ми хочемо вакцинуватись в Польщі до 1,5 місяця. В Польщі роблять і від гепатиту і бцж?
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба