Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем хельга, 18 Листопад 2010.

  1. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Трохи грубенька вовна. Для панно підійде, але щоб гарно малювати листочки\пелюсточки\травички потрібна гребінна вовна, а також волокна льону і шовку. Кардочесана вовна гарно валяється, але вона трохи брудна (можливе вкраплення трави і всякої всячини) я вибираю все те добро ))). Для основи підходить ідеально, ну і деякі ефекти гарно вдається нею промальовувати.
    Бажаю успіху! Покажите своє творіння ?
     
  2. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Дякую, покажу. Хочу підводний світ зробити.
    А можна для рибок і точних елементів тоншу шерсть підібрати? Змішування приймається?
    І скільки орієнтовно хоча б шерсті піде 100 на 50 см?
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2011
  3. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Змішування вітається і взагалі без цього ніяк ))))). А ще добре булоб знайти десь "ровницю" не знаю як це на укр перекладається, а виглядає як нитки для в"язання тільки не прядені.
    На рахунок скільки піде, то не скажу, навіть пиблизно. Все залежить від того скільки шарів Ви будете стелити і наскільки вони тонкі /товсті будуть. Скажу одне ))) багатенько )))). Такщо запаси робіть хороші грам 300 точно піде. А взагалі можите взірець маленький зваляти 10 на 10 і побачите як вона сідає і скільки бере вовни, щоб потім точнішу розкладку робити.
    Як я хочу знайти час на таке..... аж руки чешуться....
    А до речі, Ви чим валяєте? Руцями чи маєте ВШМ ?
    Ага! І ще одне, дуже важливе )))) кардочесана вона дуже "прожорлива" може гарно захрумати Ваші тонюські прядочки або маленькі елементи ))) особливо полюбляє тонку і дорогу )))), такщо не полінуйтесь і зробіть взірець ;)
     
  4. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Ще нічим. Валяю давно тільки в мріях. Але малювала завжди непогано, тому відчуваю, що то моє. Робимо ремонт на наступний рік в бірюзових тонах, тому маю поважну причину - стіна порожня, потрібно туди щось вчіпити.
    Так хочу, аж пищу. Я, правда, вже півкіло шерсті маю і ще так замовляю. Поперло. будуть канікули, спробую. Дуже дякую за поради, в січні відзвітуюсь або тут, або в жилєтці:girl_crazy:
     
  5. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Моя друга квіточка,яку я зробила
    [​IMG]
    правда фото зроблено ввечері, тому не така яскрава як насправді.
    Зроблена на подарунок одній гарній форумляночці:)
     
  6. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Питала я Алекс за тапочки, вона поки ще не мала часу до такого , то довелось самій собі :girl_crazy: а я, а я зваляла свій перший виріб!!! (майже перший, дякуючи Дейзі спробувала що то таке валяння перед валянням тапків,не хтілось валяти просто кусок фетру, то зробила типу футляр для мобільного, фото показувати не буду бо карикатура) так от, моя мрія збулась!!!! Тапочки, мякенькі всередині бо я туди два шари вклала волокна хутра лами а потім вже овечки... Підошву зробила з тоненької замші, не знаю чи то довго витримає, але тапки такі супер класні хоч ніби форму мають тверду майже валянкову, але в них так зручно як у шкарпетках!!!![​IMG] ц своїй галерейці поставила фото з іншими трояндами, але вони були недоваляні, то довелось доробити...
     
  7. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Зваляла я вовну з милком в середині. Ось моя перша робота і коробочка до неї, бо то на презент.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  8. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Моя друга зваляна квіточка. Використала, як декор на подарункову коробку.

    [​IMG][/IMG]
     
  9. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Мої перші роботи. Ромашки зроблені сухим валянням, мак мокрим валянням.
    [​IMG][​IMG]
     
  10. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Затягнуло мене:girl_smile::girl_wink:
    [​IMG][​IMG]
     
  11. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Моє перше валяне милко-мочалка. Не ідеально, але все ще попереду :)
    [​IMG]
     
  12. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    ще хотіла своїй киці зробити хатку-лежачок, трохи пошкодувала шерсті... не вийшло таке, як валянок цупке, але сподіваюсь їй сподобається там спати.. запхнула полотенце щоб трохи форму зробити і підсушити
    [​IMG]
     
  13. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Ага, вовона вона така )))). Гарні у вас квіточки!
    Лариса, хатка чудесна!!! Киця буде дуже задоволена. Я так рада, що нас вже більше! Обожнюю працювати з вовною..
     
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Дівчата, ось зваляла мило-мочалку і маю декілька питань. Це милко можна використовувати як мило чи це тільки сувенірний варіант? І, якщо використовувати за призначенням чи не пліснявіє вовна від постійної вологи?
     
  15. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Я користуюсь таким милком мочалкою (але треба не пошкодувати і заваляти милко в якісну вовну, тоді мочалочка така м"якесенька і гарно пілінгує). В мене нічого не пліснівіє, кладу на решіточку (в нас такі решіточні полички) і воно собі висихає. Якщо щось то на ту трубу де рушники сохнуть можна покласти.
    Я люблю завалювати натуральне милко ручної роботи. Красота!
    Ще часто чую питання, що робити як закінчилось милко? Я нічого не роблю, просто викидяю ту вовняну шматку.
     
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Дякую! Наразі тренуюсь на дитячих куплених милках, в майбутньому планую або купувати або сама робити натуральні мила.
    Я ось подумала, що можна використати як ароматну подушечку, поставивши у використатну мочалку ароматні трави і т.п.
     
  17. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    а мені подобалось, коли воно не висихало-тобто не встигало, тоді швидше намилювалось. і взагалі мило перетворилося в крем там всередині!
     
  18. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    Як на мене, то не дуже хороша ідея, всетаки ви тою мочалочкою трохи часу будете шуруватись... бруд і відмерлі клітини шкіри будуть завалюватись в мочалочку.... Ну хіба її дуже-дуже-дуже виперете і то не впевнена, що то все можна вимити звідти.
     
  19. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради

    дали нам завдання в садіку зробити по 2 сніжки на свято.
    вони мають ними кидатись або збирати. чи підійде зваляти з вовни сніжки?
    чи не будуть вони важкі?
    бачила в мамату вовну 30 грн. за 100г. 100г це багато? на дві сніжки стане чи ще залишиться? щоб не було занадто дороге задоволення:)
     
  20. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Валяння вовни (фелтінг) - допомога, поради



    я вирішила переробити , удосконалити хатку для кота, вона першу не дуже полюбила, та й маленька вона була як для хатки :girl_crazy: [​IMG]