"Вам необхідно родитись згори..."!Iван.3:7

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем L e v k o, 27 Жовтень 2011.

  1. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    "Вам необхідно родитись згори..."! Iвана.3:7

    Для чого?

    Бо "коли хто не народиться
    згори, то не може побачити
    Божого Царства!" Iван.3:3

    Ісус не каже, що "бажано", чи "добре би було" - Він каже дуже категорично - "НЕОБХІДНО"!
    Від цього "народження", каже Бог, залежить вічність з Ним...
    Що означає "родитись згори"?

    Поділіться відчуттями, враженнями ті хто уже пережив це народження у своєму житті...:)
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: "Вам необхідно родитись згори..."!Iван.3:7

    Я свою тут колись писала.
     
  3. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: "Вам необхідно родитись згори..."!Iван.3:7

    Ліля так вдало і точно все описала, що мені навіть нема що додати, хіба кілька ремарок... Сталося це на третьому курсі інституту (мені було 19), на кілька місяців пізніше, ніж у мого чоловіка. Ми тоді ще тільки зустрічалися. Треба сказати, що це був ще той час, коли у Львові на стометрівці стояли люди в білих одежах (Біле братство), чи не щотижня мені траплялися на дорозі свідки Єгови (намагалися провести мені інструктаж), крішнаїтів було дуже багато... І сказати, що наші батьки, а особливо мої майбутні свекри, дуже переживали, щоб нас у Львові не затягнули в якусь секту - це не сказати нічого. Ну але я завжди була дєвушка така, троха "сєбє на умє":girl_haha:, то я й не дуже вникала в ті всі "релігії" і дивилася на все це звисока (ну ви, мовляв, собі думайте, а я собі знаю:xaxa:). А от Роман був як то кажуть "в поїскє", і його трохи "носило".
    Ліля написала, що
    а мене все це страшенно дратувало, бо я вважала, що це якась показуха, ну бо не може бути так, що набір слів, набір обрядів, символіка і т.д. є основною суттю всього. Я не бачила логіки. Особливо, коли в черзі за молоком перед Великоднем страшно побожні жінки не пустили без черги молоду маму з маленькою дитинкою, ну бо їм не вистачить напекти надцять пасок. Я не могла цього зрозуміти і тому не сприймала таке "християнство" взагалі.
    Але одної львівської дощової осені приїхали до Львова студенти з-за кордону. І на території студентського містечка протягом тижня вони проводили зібрання на тему "хто ж такий, той Бог" (це вже я так перефразувала). Я слухала їх спочатку трохи скептично. Але вони настільки доступно і просто розповідали, що мій скептицизм розвіявся і я почала розуміти, що от це і є та істина, це і є те, що я шукала. Я не могла повірити, що все настільки просто (хоча може здатися, що дуже складно). І саме тоді почав рушитися той мур, і я іншими очима стала дивитися навколо себе. Дуже таке цікаве відчуття, дійсно як ще одне народження:).
     
  4. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: "Вам необхідно родитись згори..."!Iван.3:7

    Гарні свідчення!!! Супер!!!
     
  5. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: "Вам необхідно родитись згори..."!Iван.3:7

    До речі в англійському перекладі воно так і звучить: Ye must be born again- ви маєте бути народжені знову...
    Так що таке це народження знову, чи народження згори?
    Що означає бути народженим згори?
    Які ознаки притаманні тим хто народився згори?
    Як народитися гори?
    Відповіді на ці питання можна знайти прочитавши розмову Ісуса Христа з Никодимом:Iвана 3


    З розмови видно що народжується не тіло, не душа, а саме ДУХ людини тоді коли вона навертається до Бога, і починає ВІРИТИ в те, що Ісус вмер замість людини, щоб дати їй життя вічне.
    Це я так коротко намагався сформулювати, у двох словах...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Daddy

    Daddy New Member

    Відповідь: "Вам необхідно родитись згори..."!Iван.3:7

    Хотів би поділитись як це відбулось у мене... Я народився у невіруючій сім'ї, жив спочатку звичайним світським життям, але з часом гріх розростався в моєму серці все більше і більше... Взагалі це довго розказувати, але одне скажу, що моє життя перетворилось на міні-пекло на землі... Господь неодноразово кликав мене, та я відвертався... Простягував мені руку спасіння, та я її відштовхував... Але я вдячний Богові, що Він таки сокрушив моє серце і я стояв на колінах в Церкві каючись перед Ним... Я саме тоді і отримав народження згори... В цьому я тоді почав переконуватись кожен день, помічаючи зміни в моєму житті. З того часу моє життя кардинально змінилось: я отримав свободу від поганих звичок, залежностей, які мав. Мені Бог почав відкривати Писання... На сьогоднішній день я маю прекрасну сім'ю, діток (сина рік і вісім місяців, дочка має от-от народитись) і дякую Господу за народження згори, яке я отримав...
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: "Вам необхідно родитись згори..."!Iван.3:7

    Я народилась у складній з релігійної точки зору сім'ї, і на своє велике щастя все ж була охрещена. До церкви наша сім'я ніколи не ходила, я не знала, що таке Сповідь і Причастя. Але коли мені було 16 років, я відчула потребу прийти до церкви. І стала ходити щотижня. А у 17 вперше посповідалась, причастилась. Мій чоловік теж відіграв величезну роль у моєму "другому" народженні.
    У нас тепер чудова християнська сім'я, і я вдячна Богові за те, що Він не втомлювався аж 16 років кликати мене до себе.
     
  8. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Сподобалася розповідь цього грекокатолиького священника!
    Дуже просто і доступно говорить Євангеліє!

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1