Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Dominika а той фільтр працює від електрики?
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    IMG_20190325_161210775.jpg IMG_20190325_161250255.jpg
    Ми маємо окремо.
    Фильтр для питьевой воды Ecosoft P’URE BALANCE
    Для звичайної та фільтрованої. Дуже задоволена. Окремо краниками зручно користуватися. Вода фільтрована смачна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Так, але в мене навпаки - високий кран більшого діаметру - на звичайну воду, для фільтрованої - тоненький, низенький, такий мало помітний (майже так, як в @Kazkivnycja )
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Dominika , ви впевнені? Що тоді приводить його в дію?
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2019 ---
    upload_2019-3-25_16-42-58.jpeg в мене ось такий для осмосу. 1- мінералізована 2 - фільтрована.
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Впевнена))) То є фільтр на проточну воду, врізаний у водопровід. Ну то так, грубо кажучи. На мембрані...
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2019 ---
    @nibysh а ваш на електриці?
     
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    так.
    Якщо я правильно пригадую ( на істину не зазіхаю),то такий як в нас , з додатковим насосом, трохи кращий, бо підтримує потрібний тиск в системі.
     
  9. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    у нас також підключений до електрики. Це швидше за все актуально для приватних будинків у яких замалий тиск, відповідно потрібно додатково насос.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Bluemchen , можливо..але сумніваюсь , бо у нас "усяких отих штучок" є,і кожна на своїм місці. Тобто тиск води не падає, навіть тоді, якщо відкрити усі крани,чи включити поливалку+пральку.
     
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це залежить від води. В нас чоловік міняє оті 3 фільтри раз у 5-6 міс. це приблизно 50 -60 грн за всі. Але ми ще маємо "фільтр грубої очистки" , ну і вода в нас зі скважини (60м) . а не з водогону. В квартирі, мабуть,доведеться їх міняти раз у 2 міс... , ну і фільтр грубої очистки я би поставила на вході води в квартиру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нас подібний осмос. Але дуже не хотіла два краники, то маю 1. Там дві труби в середині, нічого ні з чим не змішується. Правда, в такому випадку не можна додати опцію додатково мінералізованої води, але я не впевнена в кількості і якості тих мінералів, які можуть додаватись, то вирішила обмежитися просто очищеною як для чайника/кавоварки, приготування їжі, так і для пиття. Вона точно така, як в бутлях типу "Українські джерела". Нам нормального смаку, головне, що безпечна, а мінерали отримуємо з продуктів харчування.
    В мене типу такого, лише космос ми придбавали окремо:
    Смеситель кухонный IMPRESE Daicy с 5-ти ступенчатой системой обратного осмоса Ecosoft Standart 55009-F+MO550ECOSTD - Imprese Киев Смесители
    В комплекті з осмосом йде той маленький краник, але ми не використовували.
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2019 ---
    Виробник радить заміну по кількості води/часу використання. Треба читати інструкцію, а також є відеопоради на Ютубі. Якщо частіше міняти "перші" фільтри, то можна інші " розтягнути" на довше. Ну і сама мембрана потребує заміни через деякий час, а це найдорожча позиція.
    Але мені зручність і постійна наявність чистої питної води переважає над ціною (хоча ми приблизно рахували, скільки треба було би купованої води, то фільтри окуповуються + зручність і немає отих бутлів в кухні.
     
    Останнє редагування: 25 Березень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    По цінах на обслуговування теж нічого сказати не можу, бо користуємося лише 3 міс. Зручно безперечно, накипу немає взагалі. У нас теж без електрики той осмос. Спочатку думали, що є, майстри зробили розетку. Але без потреби. Там є бачок на 3 л, входить в комплект. Осмос спочатку фільтрує воду в той бачок, а потім вона потихеньку тече з краника. Тиску достатньо. IMG_20190325_194917947.jpg Ще на вході в хату стоїть фільтр грубої очистки.
     
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    так дівчата, рятуйте.
    2 санвузли, перший гостьовий+для хлопців:окремо відмурована душова, туалет звичайний, умивальник. Другий:ванна, умивальник, підвісний унітаз
    Площі невеликі, поверх мансарда. Все що зберігала дизайни 3 роки тому зараз не подоьається
    Хочу таке щоб 20 років було актуально
    На які дизайнерські сайти зайти подивитись?????
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2019 ---
    щоб простенько, сучасно, на малі площі...зрізаний дах
     
  16. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Я собі в пінтересті таке зберігаю
    9EADDE3F-FB77-4126-B040-8864E41BD376.jpeg CCD52EDE-0F61-4A9B-947A-623B9DA0BDAC.jpeg 9BB0EEA0-587B-4478-8F54-4A4D7B335FF1.jpeg 337661C1-7F62-4B09-8606-2A0829B17D3F.jpeg
     
  17. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я люблю дивитися houzz . Там ще можна здибати більш реальні варіанти. А в більшості то якесь мистецтво картинок - шо кухні, шо ванни - всюди великі площі, купа вікон, явно не про квартири, що було мені актуально .
    А взагалі дивитися варто все, щоб собі зрозуміти якого хочете стилю, яких кольорів . А вже зробити викладку по своїй площі як там пасуватиме.
    Ми недавно купили плитку таку більш класичну. Я взагалі чуюся старомодною від тих всіх картинок, бо я оце сучасне не розумію і воно мені не близьке, особливо все зашити під камінь і дерево - мені в такому не затишно і некомфортно. Хоч придивлялася довго до комбінації дерево+біле , але шось не придумали як то в себе мудро викласти.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Мені подобається плитка під дерево.
    Це дуже практично. Нічого не видно на ній
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так і є...Його рекомендують ставити в приватні будинки. Зрештою той насос при потребі можна доставити до будь-якої іншої покращеної моделі. Ціна питання - 500 до 2500 грн. Та й по всьому.
    Я про наш, зворотнього осмосу з мінералізатором....Є 5 картриджів+мембрана. Один з картриджів міняємо раз на півроку - десь до 100 грн. Інші три теж раз на півроку - 300 грн за всі. Мінералізатор - теж раз на півроку - десь до 400 грн. Мембрана - служить залежить від води. В нас витримує до півтора року - до 1000 грн заміна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    • Подобається Подобається x 1
  21. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Привіт!У кого ванна з туалетом разом і мала площа? 1,4х1,7м. Це велика проблема як там все розмістити. Поділіться досвідом і практичним застосуванням. Я хочу розібрати стару ванну, буде повна заміна всього окрім пральної машинки ( яка зараз на кухні але я хочу впхати її в ванну бо на кухні більше часу проводжу і та також площа мала). Я зробила планування, яке для мене є актуальне. Перебрала багато варіантів, типу умивальник над пралкою ( пралки дорогі досить такі) а так воно зависоко виходить. Також душову не хочу ( мити її важче, і вода часто залишається .... ) у мене дитина і ще одна на підході, тому хочу ванну. Хто стикався з таким, поділіться досвідом, що ви робили? На чому економили ту площу?
     

    Вкладення: