Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @LiubaG з першою дитиною ніякої необхідності у ванній я не відчула. Довго купалася у ванночці, потім в душовій (але в нас душова кабінка з високим піддоном). А от зараз дітей двоє і я купаю їх одночасно для економії свого часу і для їх спільної радості. І ось тепер я захотіла ванну. Вони в душову влізаються вдвох зараз, але тіснувато їм там. І другий момент - я, я вже багато років не лежала в ванній і мені останні кілька місяців цього почало бракувати. Третій момент - в мене будинок, тому ванна буде, колись... коли гроші будуть...
    Нічого не раджу. Я то я. А ви прислухайтесь до себе.
     
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @LiubaG 10 років тому як робила ремонт то ставила душову з високим піддоном. І мені, і для доньки старшої того хватало.
    Але зараз я поставила ванну. Бо за останні кілька років і я і донька полюбили приймати ванну. і з молодшим мені ванна зручніша ніж ванночка дитяча.
    якщо є можливість то я б ставила і таке і таке.
    Зараз скомпанувала, поставила ванну і скляні дверцята для того щоб душ приймати.
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Раніше був душ з глибоким піддоном. Дітям набирала воду в піддон і було достатньо. Ми з чоловіком лише душ приймаємо. Переїхали в будинок і зробили два душі. На першому поверсі - в рівень з підлогою з плитки і скла, на другому - пластиковий, але мілкий. В нас технічно не виходив глибокий, ванна теж не виходила через конструкцію перекриття. І от зараз стикнулись з тим, що молодший син дуже любить ванну і постійно говорить про те, що йому її бракує. Але переробити ми не можемо:girl_sad: Тому краще, якщо є можливість, поставити ванну чи глибокий піддон, плюс скляну шторку, щоб зручно було душ приймати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Маємо і душ і ванну.
    Ніяк не можу привчити хлопців купатись в душі, постійно просять напустити ванну.
    Я в душі купаюсь лише влітку, зимою лише ванна.
    А малі завжди лише за ванну!(9 і 12років)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Яка у Вас квартира? Якщо невелика і Ви в принципі плануєте дітей, і не одну, то, через років 5-6, Ви, дуже ймовірно, захочете цю продати, а купити більшу (і вже з більшими дітьми може бути тільки душ, чи як хочете). Тож, у перспективі її подальшого продажу, буде набагато легше і вигідніше продавати квартиру з ванною. Переважна більшість людей її хочуть, і ВЕЛИКИМ мінусом буде її відсутність. Це я так для роздумів. Якщо ця квартира тс "прохідна", як в нас було.
    А для дітей... Це все питання звички, до всього звикають, можна і в умивальнику мити, як іноді показують закордоном (так розумію ще й для економії води). Але бавитись у ванні - це надзвичайне задоволення для дитини, що не кажи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Доні зараз майже 5. І от кожну суботу в неї заплив на 2 години!!! Жили в квартирі з душем де був мілкий піддон, то з 5 місяців доню мила на руках в душі, не дуже зручно. Коли підросла, то хотіла в воді плюскатись, але не було де. Та й ми з чоловіком любимо деколи полежати в ванні, для нас варіант лише ванна з функцією душу, бо кожного дня в ванні не плежиш.
     
  8. Anty

    Anty Well-Known Member

    Як вам в догляді ті скляні дверцята? Теж робимо ремонт і схиляюсь до тканинної шторки, хоча на фото скляні дуже гарно і сучасно виглядають, але на практиці уявляю, що будуть постійно в осаді від води :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ми спершу думали вставити скляну дверку, але чоловік відмовив мене від цієї ідеї. Дорого, непрактично, діти вовтузяться в ванній коли купаються, ще де розіб‘ють. І мити-шурувати її я кожного разу після душу точно не буду, шкода часу та сил. Тому шторка) звичайна, 200 грн. Поміняти за рік не шкода буде.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Anty

    Anty Well-Known Member

    Ще в мене питання про зберігання в ванні. Гелі, шампуні і т.д. Зараз в нас це все стоїть в тумбочці за дзеркалом. Зручно і непомітно. В новій квартирі хочеться просто дзеркало. І має бути умивальник з тумбочкою. Але щось не уявляю того всього в тій тумбочці. Що взагалі в ту тумбочку ставити? Як у вас?
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Знову вклинюсь) Ми робили дзеркало з підсвіткою, і врізний умивальник в стільницю. Під стільницею з однієї сторони шухляда і під нею виїзна корзина на брудний одяг (реально дуже зручно). З іншої сторони три шухляди і під ними місце якраз для підставки дитячої. Так власне до чого я, шухляди в ванній (зрештою всюди) це комфортно і супер зручно. В ванній все сховано в тих шухлядах (засоби гігієни, фен, всі креми, все для манікюру, трохи побутової хімії). Єдине, що стоїть назовні це два шампуні і два гелі для душу (користуємось щодня/через день).
    Я проти тумбочок, хіба що зверху десь, де шухлядами не скористаєшся.

    А, і до речі, тю всю «тумбочку» з шухлядами, стільницею майстрував мій чоловік, який ані разу не майстер з меблів))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Anty я обробила їх засобом від вапна, яким мию ванну, тому тепер кожний раз їх мити після душу мити не потрібно.
    щодо зберігання гельлів для душу. В мене на стіні прост дзеркало з підсвіткою,
    і умивальник вбудований в тумбу з 2-ма шухлядами.
    ті шухляди досить місткі вних все влазить.
    На верху постійно рідке мило дитяче і шампунь наш з донькою.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Anty

    Anty Well-Known Member

    Дякую за відповіді. Зрозуміла, що напевно таки краще робити ту тумбу під умивальник під себе, а не брати готову, бо теж хочу, щоб була мінімальна корзина для брудного одягу, бо велика буде у пральні. Значить всякі баночки будемо пробувати складати в шухляди) На практиці зі зберіганням в шухлядах поки мала справу лише з комодами і одягом. Але на новій квартирі на кухні теж будуть шухляди, бо багато хто рекомендує що так зручніше, ніж коли дверки відкривні. Подивимося.
     
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Що за засіб напишіть, будь ласка. Я щось нічого нормального знайти не можу:girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1