Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ніколи не зашивають повністю, лишається таке віконечко, відкривається і все робиться, ну але то з прямокутною ванною, а з кутовою так не вийде.
     
  3. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    У нас також ванна 6м з хвостиком з невеликим вікном. Але вікно у нас виходить не на вулицю а у невеличку кімнатку(так ще поляки будували щоб у ванні денне світло було). Ось щойно завершили ремонт.
    З вікном довго думали але вирішили залишити. Зараз думаю як то вікно декорувати. Хочу матове скло з візерунком, але там стоїть вже звичайний склопакет і як туди матове шкло приліпити?

    ---------- Додано в 18:45 ---------- Попередній допис був написаний в 18:39 ----------

    Мені теж ДУЖЕ подобаються такі ванни. Але вони коштують...
    Я взагалі люблю ванни у стилі трохи під ретро. Особливо якщо ванна не дуже маленька та ще й з вікном.
    Ще подобається коли плиткою не усі стіни викладають а тіки частково - у мокрих зонах. А решта пофарбувати. І єкономія на плитці і ванна кімната виглядає саме КІМНАТОЮ.
    А на змішувачах дійсно єкономити не варто.
    Про кутові ванни. Особисто мені вони не подобаються, але якщо хочете таку ванну і самим обкладати, то краще не плиткою а мозаікою. Вона міленька і на будьяке заокруглення ляже
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    У нас душова, глибокий піддон, але от того ободка ми не купували, а обклали питкою. Просто в куті, тобто той кут де піддон прилягає до стіни, останню плитку поставили не на клей, а на магніт. Дуже зручно, вже двічі туди залазили і знімали сифон. Ніхто нічого і не помічає, сам майстер порадив так.
     
  5. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    можна купити матову клейку плівку ( у будівельних супермаркетах їїї повно), типу оракалу але вона безколірна, лише матовий безколірний якійсь ізерунок, чи просто матова як туман і плитіпити на все шкло у шклопакеті.
    Якщо перед тим ви саме шкло виймете зі шклопакета ( воно легко і просто виймається) і приліпите туди плівку, а потім назад поставите, буде здаватись що так і задумано.
     
  6. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Плівку я бачила. Але я хочу щось гарне з візерункум, типу пескострую. Як на шафах купе інколи роблять. А просто плівка якось мені не подобається.
    В мене задача з вікном навпаки:) Мені треба щоб з ванни не було видно що за вікном є кімната. Щоб здавалося що то вікно на вулицю
    Додам пару фоток нашої нової ванни
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ще треба дзеркало між бра - хочу у масивній рамі під стару бронзу.
    І ще хочу шафу під темне дерево. І треба якісь гачки на полотенця у "ретро" стилі придумати. Ну і щось з вікном
     
  7. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    можна раму віконну так само в стилі
    або


    дуже гарна у вас ванна кімната вийшла.
    дійсно, проситься, щоб через це вікно було видно "типу вулицю", а не штори.
    якоїсь би зелені чи її імітації, чи щось таке. не знаю, може якісь вазони при такому освітленні можуть рости

    взагалі, там до вікна близько душ -тому воно мабуть буде часто запотівати. тому було б добре, щоб поверхня скла була негладка. тоді не так в очі кидається.

    а буває технічна можливість дати інше скло з візерунком у вже готовому склопакеті?

    і ще маю питання - а ви плануєте якусь шторку чи щось таке на саму ванну? (виключно з практичної точки зору для душу. ) бо тоді вона би відвернула увагу від вікна.
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ми плитку брали італійську- в туалеті шикарно поставилась, жодних проблем не мали. А от в ванній намучились майстри з тою плиткою, важко ставилась а на додачу одна коробка декорів була з браком(( ми і так чекали на плитку 2 місяці а прийшлось ще 2.5 чекати на обмін.

    якщо є дві ванні уімнати то звичайно що і те і те.
    Ми ж обрали паробокс, кутовий, 1.6*1.6, ф-ма Apollo. Задоволені ним 100%. Я люблю джакузі включити, а чоловік ще й пару нагоняє. Найбільше тішусь що нмає вічних розводів на плитці, бо як не мийся в ванні а вони всеодно будуть( особливо на темній плитці видно)


    Перш за все дизайн- що вам подобається і підходить по стилю.
    Ми ставили підвісні унітази і біде- акуратніше виглядають. Виробників дуже багато- в мене laufen, ніби хороша якість, поки що нарікань немаю.

    Вибирайте провідних виробників- grohe,Hansgrohe ,KLUDI,ROCA Їх вартість себе оправдує- як у зовнішньому вигляді так і в експлуатаціі

    ---------- Додано в 22:13 ---------- Попередній допис був написаний в 22:05 ----------

    ага, ще важливий нюанс і ванній кімнаті- аксесуари!
    Я зупинилась на італ. ф-мі GEDY- в них дуже багато різний серій, на любий смак. Якість суперова
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Я завжди хотіла ванну чорно-білу, таку плитку і купили. Поки ще там не готово все то фоткати нема сенсу.
    то точно. Ми їх саме і дивились.
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    дуже гарні, а де можна то подивитися в цінах?

    ---------- Додано в 21:31 ---------- Попередній допис був написаний в 21:25 ----------

    Я б не ризикнула - в вас має бути дууже сухо в ванній щоб про кутах не цвіло. Все ж плитку можна помити, а от пофарбовані стіни....

    Класна в вас ванна.
     
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ми в Марку замовляли- вони возять не всі колекціі, але більшість
    Сама дорога в мене оця штука, в районі 2000
    [​IMG]

    Мильниця, тримачі для паперу в районі 300-400, гачки до 100грн

    щітка-коло 1000
    [​IMG][/IMG]

    ---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

    В нас стеля пофарбовна,тож спеціальнию фарбою вологостійкою фарбують, яка доречі миється.
     
  12. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    віконну раму вже переробляти точно не будемо. Тре щось з тим що є придумувати
    от мені теж то дуже цікаво. Якщо хтось знає напишіть будьласка.
    Планую :) Саме на кованому карнизі - як бра. Причому карніз хочу вчепити до стелі і штор буде 2. Одна чисто декоративна від стелі до підлоги. Хочу білу з темнокоричневою оздобою на підхваті. А за нею буде ховатися спеціальна штора для душа (хочу білу тканеву). Єдина проблема де знайти таку велику штору для душу? Бо у мене стеля 3 метри. У крайньому разі можна 2 докупи зшити.
    Взагалі душем у цій ванні будуть користуватися дуже рідко. Ми маємо ще один малий-дитячий санвузол. Душ там зручніше приймати.
    А ця ванна на полежати.

    ---------- Додано в 21:13 ---------- Попередній допис був написаний в 21:02 ----------

    З плиткою не зважаючи на то чия вона і скільки коштує можуть бути проблеми а може ні.
    Ми на підлогу у кухню також замовляли дорогу італійську плитку з декорами. То майстри намучилися з нею поповній. Бо кути дуже гуляли.
    А у малий санвузол брали досить дешеву плитку Українського виробництва і все чудово вкладалося.
    У цій великій ванні також українська плитка але з більш дорогих. То сама плитка більш-менш, а декори по малюнку дуже гуляють і погано стикуються.
    У нас перед тим були у ванні стіни фарбовані крейдою - ніц не цвіло. А зараз спеціальні миючі фарби - то взагалі ніяких проблем. Я і у малому санвузлі 1,3*2,1м - також одну стіну фарбовану лишила, ще й з росписом. Вже рік стоїть - як нова.
    Дуже стильні, але від цін я :khomyak:
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Дівчаточка, хто робив теплу підлогу - якому виробнику ви надали перевагу?Ну і де дешевше цікавить звичайно? Я про електричну....
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Ми ванну робити вже закінчили але ще не випробували. Якби було більше місця, то ставили би і ванну і душ - в нас тут різні вподобання. А так - зупинилися на широкій ванні, в якій і душ можна приймати, кутовій. Спочатку купили ту готову панель, але якось вона шкарадно виглядала і була нестійка, то її забрали і обклали плиткою. Так гарніше. А щоб до труб добратися, то лишили дирку і до неї якимись спеціальними магнітами (ті що роблять знають) причепили "двері" з такої ж плитки. Ну тобто до труб при потребі добратися можна, а не видно ЗОВСІМ.
    Підлогу робили з підігрівом. Це супер!
    Унітаз купили якийсь простий, але я не дуже задоволена. Як зливати воду, то вода не всю поверхню омиває (не знаю як краще пояснити)
    Крани брали дорожчі, не за 300 грн, але і не за 1000. НЕ БЕРІТЬ КИТАЙ! Є польські нормальні, італійські, ще якісь...
    Ми так спроектували, що одна стіна з шафками, їх там вийшло дуже багато, навіть не знаю що буду складати.
    Шкода, що не було вікна в нас:)
    Про деревяні решітки на підлогу - ми колись такі мали, ще за совка. Тоді не було підігріву і таких килимків спеціальних, то вони виручали - було приємно з вання вилазити. І служили кілька років. Але не знаю, чи реально зараз якісні знайти.
    А які квіти виживуть в ванній? Там ж завжди темно і волого. Чи їх можна садити тільки коли вікно є?
    Стелю зробили натяжну, темнокоричневу. Оригінально вийшло, але зараз би так не робила, бо темнувата. Маю ще проблему - як зробити шторки для вання, вірніше, до чого карниз прикріпити, бо до стелі не вийде, а ванна кутова...
    Ще в ванні не забудьте вентилятор поставити.
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2011
  15. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    У мене в селі такими користуємося.
    Не можу сказати, що то є дуже зручно, оскільки в ванній в нас досить волого і тому решітки ці сиріють, знизу, і здається, навіть вже грибок починається чи то підгнивають. Треба розпочати агітацію в сторону їх заміни новими.
    Але думаю, що коли ванна не сира, а добре просушується - то цілком може бути. Наприклад, мені вони подобаються.
    Мала ще в ванній килимок, але не резиновий, а з ворсом, в формі двох ніг :) Виглядало класно, але оскільки ванна сира і ті "ноги" прорезинені були лише знизу, а ворсу було багато, то прийшлося їх викинути - бо не просихали:)
    Зараз маю звичайний резиновий килимок.
     
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    э кутові, які не кріпляться до стелі
    шукай
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Яку, де купували?
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    в нас підлога DEVI/ Поки що без нарікань
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    А ми хочемо таку ванну, щоб було комфортно приймати душ. Думаємо над такими шторками - є суцільні, а є такі, що тільки кут закривають..

    [​IMG] [​IMG]

    У свекрів місце під ванною вирішене приблизно так (фото з нету):

    [​IMG] [​IMG]

    там тримають ганчірки, швабри, рукавиці, всяку хімію... є й сучасніші рішення..

    ІМХО це досить практично

    [​IMG]

    А це для тих, хто ретро любить :)

    [​IMG]
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Про решітки, мені сподобалися фірми Gedy, що Каті казала, зараз навіть десь малюнок був.....Є, знайшла
    [​IMG]

    Під неї можна посталити щось, десь в неті бачила під решіткою кусок такої типу овечої шерсті (знаєте, як в Карпатах продають такі), правда не знаю як воно буде "носитися" в ванній.
     
  21. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    В нас тепла підлога разом з опаленням від котла йде. Не знаю деталей...
    шукаю:)