Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    сподобалася така плиточка в ванну на підлогу, що скажете? Може хто має, як в екплуатації?
    [​IMG][​IMG]
     
  3. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Бачила я сьогодні ту плиточку "вживу" - нєєєєє...не подобається, на малюнку гарніше, а так, не дуже. Сподобалося дещо з Opoczno Польща
    [​IMG]
     
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    а в комплекті до ванни нема від виробника ? вони, звичайно, окремо купуються, але пасують до конкретної ванни.


    ми теж про це думали, але обрали тільки кутові, а не суцільні. вони себе цілком виправдовують. для суцільних нема потреби зовсім. хіба, щоб було що мити.
     
  5. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    і ми, певно, на тому зійдемось. Суцільні брати є резон тоді, коли треба затримати тепло. В мами кухня і ванна кімната не опалюється, тому взимку такі шторки дуже потрібні.
     
  6. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Сестра робила ремонт, і я зацікавилась ваннами (хоча нам ще рано :) ми будемо за ванну братись десь восени, але знайшла декілька цікавих ідей, не знаю наскільки вони практичні
    Така підлога прикольна, але не для сім'ї з дітьми
    [​IMG]
    Така поличка з гіпсокартону теж цікава
    [​IMG]
    і умивальничок цікавий
    [​IMG]
    Може когось щось надихне :)
     
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    він то цікавий, але дуже далеко. І якщо вмиватись, то треба сильно нахиляти.
     
  8. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    в мене знайомий робив умивальник з мрамору якомусь київському дядьку, тільки умивальник був в формі ракушки і з чорного мрамору
    ну і відповідно і коштував він біля 10000 у.е.
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Ну його ж можна вище і ближче поставити, то залежить вже суто він побажань людей.
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    якась неправдопрдібна ціна...
    Ми робили мармурову стільницю у ванну, нам також пропонували умивальники робити з мрамуру-то ціна була в межах пару тисяч гривень і аж ніяк не доларів.
     
  11. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

     
  12. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Дуже подобаються такі умивальники, але нажаль вони непрактичні, коли вмиваєш лице-вода тече по ліктях...
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Кать, а скільки вона вже в вас? Бо дядько мій каже, що багато хто жаліється (не кажу саме про Devi), що електричний підігрів поганий, бо згоряє, а потім хіба плитку зривати. І от я так розстроїлася....Від опалення робити не хочем, бо котел багато тягне, його треба міняти. І що робити?
     
  14. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Якщо всеодно плануєте міняти котел, то може тоді відразу все зробіть з цього розрахунку, що потім не переробляти?
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Поки не плануєм, бо дуже багато грошей треба, яких немає:) А ванну і туалет мусимо зробити до осені (до холодів).
     
  16. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Тоді можете зробити теплу підлогу і всі виходи, залити стяжкою покласти плитку, і пожити трохи без підігріву, а коли будете міняти котел попідключаєте все.
     
  17. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Нє, підігрів мусить бути, інакше то все буде цвісти і сипатися, там буде дуже холодно, бо ні в коридорі ні в ванні ніякого опалення немає. А котел поміняєм ще не скоро, може за років 3-4, бо перше треба хату утеплювати, піднімати дах, бо будемо робити другий поверх, перекривати наново, аж тоді міняти котел і все опалення загалом.
     
  18. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    У батьків електричний підігрів у ванній. Майже не використовують. Довго ця підлога нагрівається (мінімум за 1,5 год. до того, як приймати ванну) та дуже багато електрики споживає. Давненько вони це встановлювали, можливо на сьогоднішній день є набагато кращі варіанти.
    У нас підігів від двохфукційного котла. Використовуємо постійно (навіть влітку часом коли холодно). Дуже задоволені.
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    в нас меньше півроку...використовували активно лише з березня. Не чула про згоряння електр. підігріву, тому нічого не скажу...але ж там гарантія іде , теж не скажу яка..

    Взагалі ел. підлога не повинна так використовуватись( ну що включаєш тільки тоді коли йдеш у ванну наприклад)бо дійсно довго нагрівається...В нас стоять терморегулятори, які програмуються. Наприклад, ми наставили температуру 28град., режим включання підлоги о 6 ранку і виключання в 12 ночі. Тобто вночі вона не працює. І ми їїї в такому режимі не виключали всю весну. Правда рахунок за електрику приходив бєшений
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Вже вичитала, на підлогу вроді 10 років, і якось на окремі частини того всього по 2-3 чи 5 років. Ну і плюс в них обладнання, яке визначає де саме несправність і тоді знімається одна плиточка, несправність ліквідується і все гуд.
     
  21. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Ясно...важко щось порадити...тоді, мабуть або робити електро, враховуючи всі мінуси, або використовувати щось тимчасово, Ufo наприклад, але всеодно мусите продумати опалення на майбутнє, щоб не прийшлось плитку зривати...