Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Я не можу не зробити зараз ТП, ще через те, що маю малу дитину, і як подумаю, ЯКА та плитка холоднюща буде! (а то ж не квартира на "поверсі"). під ванною підвал, то взагалі завал...
    Почитала я про Деві, трохи заспокоїлася, не так все страшно, як мені мій дядько розказав. І світла нам підлога в ванній в місяць буде тягнути - 30 грн. Нормально, газу ми напалюємо і так багато, перевищуєм ліміт і нам знімають пільги, коротше, ми подумали, якщо ще і ТП підключати то взагалі труба буде. До речі, по тій самій причині ставимо бойлер, а не колонку. З часом просто хочем поставити 2-функційний котел і все.
     
  3. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Ну тоді це нормально. Робіть і не слухайте страшилок, бо кожному своє і багато нюансів є.
     
  4. natorella

    natorella Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Тааакс...вибрала я собі "меблі" в ванну. Дивилася за шафками під умивалку - ну шо сказати, ті що дешево коштують - мені не подобаються, ті що мені подобаються - коштують неприйнятно дорого для мене. Тому зупинилася на такому варіанті від ІКЕА:
    під умивальник:
    [​IMG]
    І такий стелаж для всяких банних причанділиків:girl_tender: Висота 176см:
    [​IMG]
    Якраз маєм вільний кут для нього і він якраз буде знаходитися біля умивальника:girl_yes: До речі. такий комплектик обійдеться нам в 840 грн., як на мене досить прийнятна ціна:girl_spruce_up:
    І таке дзеркало, теж ціна досить нормальна 175 грн.
    [​IMG]

    Ну і я просто закохана в серію змішувачів E.C.A. Ottoman
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Правда ціна там теж.......:khomyak::khomyak::khomyak: за весь комплект треба заплатити 4100 або й більше, то залежить де брати. Тому, про це можу тільки мряти:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2011
  6. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    :girl_in_dreams:Хоч ми ще на стадії опалення (тепла підлога) в ванній, я потроху придивляюсь на сантехніку і комплектуючі. Були сьогодні в Новій лінії і Практікері щось мені нічого не сподобалось з умивальників, унітазів... В Практікері ціни якісь неспівмірно дорогі на деякий товар.
    Меблі, як пише Лідочка, ті що нормально виглядають, коштують не нормально, а ті глянцеві білі тумбочки, мене дратують страшно...Теж подумую про Ікею... Зате сподобалась кутова ванна з гідромасажем за 8, 500грн:girl_in_dreams:Я вже навіть змалювала чоловіку наші романтичні вечори в тій ванні, щоб мотивувати його :)
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ггггг....а ми ше тільки на стадії заливання стелі, так шо ви більше просунулися:) А я все одно вже придивляюся, бо бачу, що отак просто зайти в магазин і купити не вийде, а як я буду довго обирати і перебирати - то мій чоловік не витримає. Так шо я сама все попередивляляся і тепер просто пропоную варіанти які мені найбільше сподобалися. Тим більше, що на стадії штукатурки, прокладання каналізації і т.д. я ніц не розумію:) моя справа - інтерєр.

    ---------- Додано в 19:49 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

    аналогічно........

    А яку плиточку обрали?
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2011
  8. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    То вам так здається, що ми більше просунулись :) Ми будуємо будинок і на стадії опалення, ванну залишимо і перейдемо до інших робіт, тому інтер"єром певно буду майматись не швидше, як за рік :) Роботи ще МОРЕ... Але все ж...робимо по-троху.
    Плитку буду підбирати, не знаю, як пояснити...не буду брати щось крикливе і ультрамодне, бо воно швидко "проїдається" і стає "не модне". Хочу щось спокійне, але неординарне, вишукане, поєднання цікавих кольорів, фактури... Одним словом сама не знаю, що хочу :)

    ---------- Додано в 11:31 ---------- Попередній допис був написаний в 11:24 ----------

    Умивальники подобаються великі, можливо квадратні, чи щось наподобі, унітази теж...можливо не білі, непогано виглядають світло бежеві, сподобались також вишневі тони, але боюсь буде дуже темно виглядати ванна... Ще би грошей на ті всі примхи настарчити... Цікаво, як би з Польщі привезти сантехніку, як би по ціні вийшло... Може хтось з "посиденьок" підкаже?
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    О я би теж хотіла, там же ж можна ще на кордоні повернути ПДв, 22% здається...
    І плитку я б хотіла. Подобається та польська, що я вище давала малюнок, спокійний ванільний колір, водночас досить вишукано виглядає...але от ціна трошки кусає, за плитку 105 грн, але фриз - 50грн. штука і декор - 70 грн штука. Трохи дорогувато.....
     
    Останнє редагування: 8 Серпень 2011
  10. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Та думаю і якість була б недопорівняння ( привезених товарів з Польші)...
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    І я так думаю...бо щойно чуть не впала зі стільця, моя плитка в польських нет-магазинах коштує в 2 рази дорожче!!!!!!!!!Як таке можливо?????????????????
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Польський ВАТ 23% можна повернути в польському магазині де купувалось при умові що під час проходження кордону, коли везете товар, вам поставлять відповідні штампи, при тому такс фрі не всі магазини дуже хочуть виписувати, треба знати куди їхати. Ну і ціни в польщі добрі тільки по певних гуртовнях, а в магазинах вищі за українські.
     
  13. rose

    rose Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Плитку не привезете, тому що скоріш за все не помістите в дозволену без розмитнення вагу, а сантехніку можна, повернуть неповні 22 % неоподаткованої вартості, при підбитому на кордоні таксфрі.
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Там не тільки вага, там ще й ціна грає роль... на 1 особу не більше 50кг, вартість не більше 200Євро, якщо чогось стає більше, "ніби то треба" розмитнювати, хоча "домовитись" теж реально
     
  15. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Як я зрозуміла, тут обговорюються швидше "панські" ванні кімнати...То нашу квартирну можна назвати хіба ванною шафкою :girl_devil:...Ну але може є власники таких же...то поділюсь:

    поставили тільки душову кабінку - нам досі (вже 2 роки) підходить - без нарікань. Брали з глибоким піддоном з думкою купити "затичку". якщо би треба набрати води нього..наразі ще не купили і не набирали - не дійшли руки. Зберегли таким чином місце на пральку (в наших квартирках треба на все місце планувати!:)).

    Стелю закрили пластиковою вагонкою (вона на стіни, але і на стелю підійшла)- просто біла, з круглими світильничками (туди треба брати тільки економки з огляду на пластик!). В нас все в хаті в сучасному мінімалістичному стилі, то нам таке підійшло.

    [​IMG]

    Нам було важливо. щоб був достатньо великий умивальник...а з місцем напряг - то взяли кругленький, щоб більше йшов вперед, а не вшир.

    Ніяких шафок ми не планували - знову проблема місця - під умивальником купила пластиковий напівпрозорий контейнер- там порошки складаю і всяку всячину.

    Нам подобається наша мильничка - мило кріпиться на магнітику - не кисне і зручно його брати (чоловік з Словенії привіз - там така дрібничка коштувала 4 євро, а тут не змогли такої знайти)

    [​IMG]

    З плиткою найдовше "возились" - дуже важко було дійти згоди .....все хотілось чогось не банального, але щоб не занадто.... сподобалась одночасно нам обом одна - ту й купили :girl_flag_of_truce: - сіра, червона і біла з такими ледь помітними контурами квітів, яких напряму не видно, тільки вгадуються. Внизу фотки
    [​IMG]

    наші маленькі "винаходи" - підлога двома кольорами плитки (зона умивальника світла, решта -темна) і фуга коралового кольору :)

    [​IMG]

    Що є зле:
    - всередині, в кутиках кабінки (і тільки там) десь розміром в 1 см чорніти починає час від часу - ми і силіконили, і вже кабінку придумали як прикривати. щоб там не "парилось"- наразі не дуже помагає- треба купити якийсь засіб

    Фоткати нашу ванну важко- нема як відійти:) Але ж "с мілим рай в шалаше" ....а як в шалаше є ще й ванна...:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ой яка класна! і взагалі, ванна кімната гарно виглядає.
    а наші знайомі мусіли позаклеювати скотчем на зиму оті точкові світильники — їм дуже сифонило холодне повітря з тих лямпочок (мають підвісну стелю, останній поверх будинку в центрі).
     
  17. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Дівчата, у кого в ванній кімнаті є віконце між ванною і кухнею? Що б ви радили з ним зробити під час ремонту: трішки підмарафетити і залишити чи замурувати?
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    замурували, не розумію смислу в тому смотровому вікні.
    Для вентиляції воно не пристосовано. А для освітлення - то в санвузлу є світильник. то для чого то вікно?
     
  19. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Нарешті купили плитку. Трохи не таку, як я спочатку вибрала. Але я задоволена.
    Дніпропетровськ, Нота кераміка.
    На стіни двох кольорів: крем і беж.
    [​IMG][​IMG]
    Декор і вертикальний фриз.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  21. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я