Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    дівчата, а скажіть мені,як ви б виходили з ситуації: маємо ще радянську сушку у ванній кімнаті(вона і труби,що ідуть від неї,звичайно, мальована фарбою); сушку міняємо на нікільовану, але ж куски труби залишаються.....питання: як "обіграти" таке чудо:girl_nea:
     
  3. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ми повністю втоплювали труби в стіну, від стелі продовбували і через перехідних ховали в стіні, зверху венеціанка, ніяких труб, а сушка йде прямо зі стіни)
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ти про обратку ?
    можна зашити в короб, або заховати в стіну, але мова йде про ту стіну віж ванною і загальним коридорчиком, а саме та стіна дуже тонка, не знаю чи варто і чи можливо в неї щось ховати.
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ага..ніц вже не заховаєш, бо ванна вже зроблена (ми закінчуємо вже..тільки міжкімнатні залишилось двері), а я щось то пропустила і тепер думаю, що зробити, щоб візуально не псувало вигляд..
     
  6. Chamomile

    Chamomile New Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Робимо у ванній ремонт і хочемо залишити стару чавунну ванну. Знайшла в неті, що їх реставрують - метод "Наливна ванна" рідким акрилом. Чи хтось стикався з таким. Шукаю майстра.
     
  7. Huculka

    Huculka Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Не можу сказати саме про цей метод, але моя коліжанка теж реставрувала свою чавунну ванну (мабуть таки не акрилом) в себе і в мами, і майстер ніби був непоганим, та пройшло трохи більше півроку і весь реставрований шар почав тріскати. Зараз видовище не дуже. Вона шкодує, що не змінила ванни. То було три роки тому, хіба зараз інші технології... Ми теж спершу хотіли реставрувати, а потім таки купили нову ванну. Занадто багато ризику...
     
  8. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    в мене питання на рахунок перефарбування фуги,ми замовили кухню,але не брали кусочка плитки,і виявилося що вони майже зливаються,якщо не врахувати темних рамок на фасадах кухні.Чи можна тепер ту фугу помалювати в темніший колір і чим?Я хочу зробити пробний варіант там де плитки ніхто не бачить,це за кришкою духовки.
     
  9. MarMar

    MarMar Active Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    наскільки я знаю, це неможливо. в нас була подібна ситуація, відтінок фуги на зразках трохи відрізнявся від того, що вийшло в нас (напевно, на зразку вона трохи вигоріла на сонці, але то було саме таке, як треба))). майстри казали, що єдиний варіант - видлубувати стару фугу, але так можна пошкодити плитку(
    я припускаю, мусить бути якийсь варіант, але мені, на жаль, він невідомий
     
  10. MyNameIsDezy

    MyNameIsDezy Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Дівчата, я в темі про дизайн кухні давала посилання на те, як вирішила цю проблему для себе. Це легко і результативно.
     
  11. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Так робили моїй бабці, десь за пів року той акрил почав тріскати і відкулупуватись. Вигляд став жахливий, гірший ніж було.
     
  12. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    [​IMG]
    Це я підглянула в готелі за кордоном. Якість виконання потребує кращої, але може комусь як ідея згодиться.

    ---------- Додано в 21:19 ---------- Попередній допис був написаний в 21:15 ----------

    У мене ще є таке питання, де ви купуєте килимки до ванної кімнати? Хочу щоб був якісний і гарний. А того дешевого і гарного вже кілька штук викинула на дачу.
     
  13. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    а хто робив собі у ванну тумбочки-шафки з дсп, чи мдф? можете сказати, як вони в процесі експлуатації? як переносять підвищену вологість?
     
  14. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    в нас на старій квартирі була..простенька..з дсп...все витримувала....і тут плануємо зробити
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    і мені напишіть. Мені саме треба чорно-білий бо вана така. Поки ніде не бачила, ніби трохи схоже. але ціна захмарна як на килимки.
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    Я теж так сподіваюсь, що витримає. Просто вже від багатьох майстрів чула, що не хочуть за таке братись, бо воно розвалиться чи здується за півроку, що то має бути якийсь спеціальний вологостійкий матеріал. Я спеціально дивилась на готові тумби в магазинах, ні з чого особливого вони не зроблені.
     
  17. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    в нас 5 років була....з нею і продали квартиру...не здувалась:girl_nea:
     
  18. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    ну все, повірила :girl_smile:, буду і собі замовляти.
     
  19. irinkakosiv

    irinkakosiv Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    і нам такий треба було, щось путнє знайти не могли ніде, то купили звичайний килимок ( не для ванної кімнати ) поки попадеться такий як хочемо, спочатку було незвично, а тепер привикли , навіть не знаю чи буду міняти.
     
  20. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

     
  21. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Ванна кімната від А до Я

    а в тебе пілога у ванній з підігрівом?
    Бо у нас без, а в тапках ми вдома не ходимо. Перший місяць взагалі жили без будь-якого покриття на підлозі, що в кімнатах, що у ванні/туалеті. Але навіть літом в ноги було дуже холодно, тому у ванні та туалеті поклали килимки.

    Нас тоді з чоловіком щось поперло на пухнастість, то ми кипили такі килимки http://bt.rozetka.com.ua/shaggy-xtcm-022/p143467/
    Візуально прікольно виглядають - такі собі макарошки стирчать в різні сторони.
    Очевидний плюс що можна їх прати, в них резинова основа знизу.
    В нас світлого кольору, то прати довидиться регулярно, щоб освіжити і макарошки розправити, бо приплюскуються.