Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Виглядає, що піддон і окремо скляні дверки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Шукаю світло в ванну над тумбою з дзеркалом. Ширина тумби - 10 см. Потрібно, щоб світильник дозволяв нанести макіяж, тобто просто декоративна підсвітка, типу як для картин, не підходить.
    Виведено тільки 1 дріт.
    Вже півтора року в моїй відремонтованій ванній стирчить той дріт і нервує мене.
    А я півтора року шукаю світильник, біда в тому, що не знаю, який :girl_crazy:
    Буду вдячна за будь-які Ваші ідеї, ану ж котрась мене надихне?
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я як нарешті дозрію до макіяжу, то куплю дзеркало, таке маленьке, що повертаєтьсяі збільшує, зразу з підсвіткою)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Може вам споти глянути. Я теж шукаю в ванну світло, але мені треба 2 бра. Шукаю в нет-магазинах, але наші магазини певно найкрутіші в світі - на сайті є все, а в наявності нема нічого(

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Вони є різні гарні і їх можна крутити туди-сюди.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а вони нагріваються. особливо якщо металеві. треба ті діодні лампки ставити)
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Для такого дзеркала, напевно, потрібен окремий туалетний столик. В мене під таку розкіш, на жаль, місце не передбачено.
    Та власне, спот дає точкове світло, дріт виведено тільки один (якби було 2-3, можна було би ними вертіти).
    Боюся, що зі світлом від 1 спота мій макіяж на денному світлі буде м"яко кажучи, не альо.:girl_spruce_up:
    Може я помиляюся? Дівчатка, які користуються таким освітленням, поділіться враженнями.
     
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    і може хтось порадить щодо загального освітлення в санвузлі. всі рекомендують точкові світильники - 1 над ванною, 1 над умивальником, для літератури))) і для пралки. але я така сліпотина, що мені певне треба буде ще. і то так, щоб не включалося всі надцять лапчок одним кліком.
    ну і я хотіла б більше такий варіант, одна дірка в стелі - а зразу 3 світильника)
    5-svet-vanna.jpg
    ну або щось таке, крупніші точки.
    1310468313_y_1f4b59e5.jpg

    з отакими я хіба не шпортаюся, але вже дитину помити - включаю додаткове світло
    images.jpg
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2015 ---
    ну воно небагато місця займає
    DSC00086.JPG
     
  9. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Останнє редагування: 7 Квітень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

  11. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    малувато, але в нас лампочки 40(лед), не звернула уваги коли купляли(брали по акції), ну і це єдине світло у ванній
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Якщо я вірно розумію, його тре або десь кріпити (на це місця не передбачено в мене) або тримати в тумбі і діставати для кожного використання (що в моєму випадку означає бігати з косметичками і дзеркалом по квартирі, бо зберігаються мої причандали в ванній, а чи буде десь в квартирі місце, щоб малюватися не у ванній, навіть не знаю ще; швидше за все, ні).
    Окремої тумби, яка б слугувала мені "туалетним столиком", в майбутньому інтер"єрі не передбачено.
    Меблі в ванну ми робили по власних ескізах, враховуючи наші потреби. І в тумбах передбачене місце на мої батареї баночок, на фен, прасочку і т.п. Тому зручно було б вже нарешті нарити десь підходящий світильник.:girl_crazy:
    Мені зручно після ранкового душу нанести спершу догляд, після цього - декоративну косметику, а ввечері, помивши руки, відразу ту косметику зняти.
    До того мала тумбу з потрійним дзеркалом (ще таку радянську), теж досить зручно було, але не ховала косметику, вона так зверху і стояла. Для однокімнатної квартири то не дуже підходить. Ну і я не люблю, щоб усе стояло на виду.
    Коли житимемо в особняку і матимемо окрему спальню з окремим санвузлом, обов"язково собі організую такий столик для наведення краси.:girl_dance:
     
  13. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    а у вас передбачається якийсь робочий стіл? Бо тоді можна зробити гібридний
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Це лед лампи, дуже потужні, економні, дають денне світло, ну і гарно виглядають!
     
  15. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    В нас от така плитка в ванній. Зображення не дуже чітке. Staccato1.jpg
    Хотіли лед лампи. Але коли підключили, то мені зовсім не сподобалось світло саме в нашій ванній. Якось дуже холодно. Нам потрібні не врізні, а накладні, а вони бувають тільки з білим світлом.
    Тому я в пошуках чогось підходящого. Може хтось поділиться ідеями. Світильники не на стелі, а на стіні вгорі, 2 шт. І чи обов"язково вони повинні бути герметичні?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Ми робили в жовтні ванну і туалет,то приблизно 70 тис.Збивали все повністю до бетону,клали нові труби....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    тобто 3 лампочки по 40вт на вашу ванну мало? значить, мені теж на таке не розраховувати(( бо 2 таких споти зі стелі - то щось занадто.

    і ще на всяк випадок спитаю, чи вони спеціально для ванни? чи просто, звичайні, не герментичні і тд.

    і ще, чи варто вестися - от філіпс, це марка, і всяке таке..
    пригледіла в інтернет магазині, але кажуть, що філіпс уже не той. а мені особливої декоративності і не треба, то шукаю простий дизайн і щоб мою дитину витримало))
     
  18. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Так світла могло би бути і більше, можна просто лампочки на більше вт, споти звичайні, просто лампочки мають бути такі, щоб від бризгів води не потріскали, лед, може ще якісь є.
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    У нас такі у ванній, мені завжди мало світла і я хотіла щоб було дуже світо. Поставили два на нагшу обьєднану ванну, то вони світять дууууже яскраво. Як правило вмикаєм одну бо дві засвітло.
    Правда ми не вмуровували в стелю а просто ті квадратики до стелі прикрутили. Брали в епіцентрі, це загалом садові лед світильники, але вони такі компактні, практичні ( бо до вологості пристосовані і нічого їм не буде) і непомітні, що вже інших не шукали. І коштують порівняно з іншими дешево)
    покажу фото
    IMG_9720.JPG IMG_9721.JPG
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2015 ---
    аналогічно, вклались в 2 тис. у.о. але нам повезло бо в цей час пішов скачок доллара а магазини ще не встигли переоценити товар, то ми дуже вигідно все скупили з матеріалів. І ціни обговорили в грн ще до початку ремонту. А в загальному якщо в грн - то десь так само вийшло.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. darbi

    darbi New Member

    Дівчата хто робив ремонт ванної в новобудові зразу(такий нормальний). Бо чоловік каже що будинок осідати буде і треба косметичний ремонт, а мені через пару років не хочеться знову з таким бавитись. Всеодно треба ставити плитку...
     
  21. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Все залежить від того який це тип будівництва - моноліт, чи збірна конструкція, який там фундамент. Принаймні так мені говорив один архітектор. Читала десь, що в новобудовах з моноліту повторний ремонт після вселення аж через 5-10 років. У новобудовах збірної конструкції (цегла і перекриття - бетонні плити) - через 3 роки. Але знову ж таки, сам архітектор казав. що все залежить ще й від типу фундаменту, чи б"ють сваї, чи він суцільний тощо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1