Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Хтось купував меблі до ванної у Польщі? Хочу два пенали, звичайні, білі, високі та вузькі. Може порадите де краще купити. Бо в нас ціни якісь космічні на такі речі.
     
  3. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Дівчата, як вам такий дизайн ванни?
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Чи впишеться сюди коричнева тумба(на фото нижче)? Ця тумба точка відліку підбору всього решта. Мене в стилістичних вподобаннях штормить в діапазонах ретро-прованс, а тумба наче модерн і підвісний унітаз далеко не ретро. На фото дизайн ванної кімнати 3.3м, маю дуже схоже планування, тільки 4.2м (2х2). Праворуч від дверей планується ванна, прямо - умивальник, зліва - унітаз і шафка(хочу жалюзійні дверцята). І якщо списати дизайн, як можна ще комбінувати плитку в моєму варіанті розміщення? Порадьте:girl_phone1:
    [​IMG][​IMG]
     
    Останнє редагування: 3 Травень 2015
  4. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Так само впишеться, як і в даному дизайні коричнева корзина для білизни, і на плитці-декорах є такі кольори. Тобто нормально. Якщо колір дерева природний (будь-який відтінок), то це буде пасувати.
    Мене більше таке питання турбує - якою саме фарбою фарбувати стіни в такому дизайні (де плитки нема).
    І декор з плитки душова тут якось перерізає-нищить. Хоча з ванною мало би бути краще, бо вона низька і не грузить так інтер'єру.
    --- дописи об"єднано, 3 Травень 2015 ---
    Можна на підлозі не давати того продовження декору. Якщо на стіні навпроти від входу умивальник - то такий самий декор можна, як на малюнку. Може, ще десь над ванною повторити цей елемент?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ljudviga

    ljudviga Active Member

    Може, власниці акрилових ванн підкажуть. Вам акрилову ванну ставили на ніжки чи потрібно підмуровувати під дно ванни щось тверде - цеглу або блоки? Ванна в мене велика - 170 на 110. Боюся, щоби з дном ванни не було проблем. Одні майстри кажуть, що треба, щоби дно лежало на чомусь твердому, інші - що достатньо ніжок. Дякую
     
  6. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Там в дизайн проекті вказано виробника.
    А якого кольору тоді пасуватиме підлога?
     
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    наш майстер(старша людина) теж бився в груди що треба на цеглу ставити і т.д. - просто він так привик.
    а в салоні сантехніки сказали що не можна ні на що ставити, окрім ніжок. я забула як саме вони пояснили, але суть така що від цегли з часом дно ванни б зіпсувалось. отже в нас на ніжках, але користуємось лише пів року.
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    То залежить ще від якості ванни, від того, які ніжки,кріплення, чи буде замурована зпереду. Краще підмурувати, тим більше ванна велика.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    У нас ванна стоїть лише місяць, 160*70. То чоловік ставив на ніжки, і в інструкції писало тільки на ніжки, без креативу :) там зпіднизу до дна приклеєна така пластина, типу як дошка, то в неї вкручуються ніжки і вага лягає не на чотири опори, а розподіляється по всій тій пластині.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    У нас акрілова, поставили на "каркасні ножки" тобто дві планки до яких знизу прикручуються ножки, а на ті планки кладеться ванна. В ту дошку яка вмурована в дно ванни вирішили нічого не вкручувати. Бо хоч ванна і не велика 150*70, але чоловік важкий і вирішили не впробовувати долю.
    Під дно поклали декілька газоблоків ( лишились після того як зводили нові стіни). Можна було б і не класти, але я кращє " пере..." ніж "недо...", ну і у нас ванна типу вмурована/обмурована. Мені треба щоб там незалежно від навантаження було все намертво, тому так зробили.
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2015 ---
    якщо ніжки не йдуть в комплекті ( а в деяких ваннах не йдуть) то можливо ця теорія консультантів якраз для того щоб брали комплекти ніжок, що є дорожче ніж поставити на пару цеглин?
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    наразі з такими не стикалась, ставили акрилові в селі, і вдома, і в знайомих - всіх були в комплекті.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Я говорила не тільки про акрилові а в загальному, наприклад до рока принцесс ніжки йшли окремо, і не зовсім за копійки. Нам пропонували трітон ванну - то вона взагалі йшла з каркасом в комплекті, наша Артеміс йшла з ніжками, Рока пропонувалась сама по собі.
     
    Останнє редагування: 5 Травень 2015
  13. PNL

    PNL Well-Known Member

    Дівчата підкажіть де можна купити ванну рока принцесс, бо ціни всюди космос...
     
  14. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    за 400 грн, це ще минулого літа
    В мене чоловік має нормальні руки, приклеїв ті ніжки а поки поставив то вони 2 рази відвалились, тому в нас на ніжках+ цегла під дно
     
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    У нас така сама кутова, ставили просто на ніжки ,не бачу потребаипідмуровувати, це люди просто так звикли. Ніжки та каркас металеві, все нормально. Стоїть вже рік.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    в нас ванна "равак", ніжки до неї в комплекті не йшли але в гарантійному талоні вказано, що гарантія діє лише при умові що ванну встановлено на раваковські ніжки.
    --- дописи об"єднано, 7 Травень 2015 ---
    ті ніжки не на клей ставляться, а прикручуються.Хіба що в сталевих ваннах така технологія.
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    в "плиточці" великий вибір плитки? куди крім "епіц..", "леокераміки" можна подивитися за плиткою?
     
  19. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, а чи хтось з вас має ванну фірми BLB, які вони у користуванні?
    І яку б ви все-таки порадили : акрилову чи сталеву?
     
  20. Olgazbr

    Olgazbr New Member

    Мені здається буде дуже навіть не погано. Ну принаймні мені нижня тумба більше подобається ніж та, яка на верхній фотці. А унітаз крутий, у мене теж такого плану. Що ж стосується плитки, дуже красиво зроблено. Може можна зробити щось з мозаїки, зараз це актуально і модно, ось щось подібне на фото. А малюнок можете підібрати ретро))) Покажете потім, що вийшло.:girl_smile:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ми сьогодні випадково зайшли в КЕРАМІКУ на промисловій - там ще такий значок равлика. там стільки плитки викладено, і повні колекції, а не шматки, і дуже багато нових, де в леокераміці вони тільки на стендах.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1