Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Добра ціна за добру роботу:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mylen

    Mylen Мандаринка

    В моєі мами акрилова ванна уже 8 років, фарбує волосся вона вдома раз в 1-1,5 міс. Ванна досі в прекрасному стані.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    і тоді і тепер українськн?
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Тоді - не пам'ятаю, але щось було з найдешевшого))). Зараз - українська.
     
  6. meduzka

    meduzka Member

    Дівчата, порадьте, де на даний момент великий вибір ванн. Знайшла класну в неті, але її немає на складі і вже не буде. Змушені терміново щось шукати..(( а вона мені так би пасувала)) . Були в епіцентрі. Де ще є спеціалізовані магазини, бо ванну треба асиметричну?
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    сантехніка на городоцькій, там принаймі трохи було. на південному бачила багато.
     
  8. meduzka

    meduzka Member

    а де саме там сантехніка, бо на південному мене завжди блуд чіпляє..?
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    там цілий будівельний маркет (по щирецькій, навпроти того корабля, який будують), і багато сантехнічних магазинів. ванни є в дороге-дешево чи якось так, могазин є один навпроти входу в весільний дім і в тому буд маркеті. але там вони по-моєму тритон чи щось таке. на азов галичині теж бачила кутові.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Bublyk

    Bublyk Member

    Дівчата, може хтось має добрих майстрів (сантехніка і плиточника), бо тим, що мали бути в нас, підвернувся великий об"єкт і ми виявилися в прольоті. Я в трансі...((((
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    може хтось мене просвітить, бо мені все на одно ліцо.
    акрилова ванна.
    - pmd lexus - є в батьків, вже більше 10р, нарікань нема, але форма простувата
    - ego
    -колерр пул

    в епіцентрі продавці нахвалють саме двох останніх виробників, на коло і церзаніт радять не дивитися, бо там 4мм акрилу. на равак акції нема))))

    може хтось має якусь іншу інформацію,чи якось перевіряти їх можна, бо я без поняття. прийшла, подивилася, та така ніби нічого, а менше всього хочеться тріщин на акрилі. навіть за пару років.
     
  12. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    можна:
    - спробувати "просвіти" акрил, але для цього потрібно аби було дуже темно;
    - спробувати чи ванна не прогинається
    До слова, купували 2 місяці тому. Вибирали між Равак та Коллер пул в користь останньої. Дизайн відіграв свою роль, та й ціна теж...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Про Церсаніт я чула, на жаль, лише погані відгуки (самі нічого їхнього не маємо, тому з практики сказати нічого не можу).
    В друзів унітаз, умивальник і ванна (правда, не знаю, чи акрилова) - нарікають на все, та й, на мій смак, вигляд не дуже - сіруватий і форма крива (це я про вмивальник і унітаз.
    А інші друзі мали необережність купити їхню керамічну плитку - плювалися. Розмір плиток гуляє, врізати неможливо - кришиться. Пішло в 2 рази більше клею, ніж майстер спершу порахував на їхню площу, хоч квартира в новобудові, і все вирівняно було під глянц.
    Я б точно не ризикнула нічого їхнього купувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    До ремонті ще далеко, але потрохи планую і въезжаю в тему ))

    потрібна порада від власників душових кабін. Саме кабін, а не кутів.
    Коли кабінку встановлено, то між її стінами і стінами кімнати є простір? Там утворюється конденсат? а за "кришою" кабінки треба доглядати?

    Хоча я більше схильна до душового кута, але поки що розглядаю всі варіанти...

    Ще хвилює як зробити так, щоб не було чорного грибка? У всіх квартирах, які винаймаємо, він є і всі заходи боротьби з ним допомогають лише на якийсь час. То як його просто недопустити?

    Хтось клав у ванній електричну (чи інфрачервону) підлогу?

    І останнє... на багатьох фотках бачу, що у більшості так гарненько підібрана плитка: в одній зоні плитка темніша, в іншій - світла. Це ви самі все придумували чи дизайнера шукали?
     
  15. PNL

    PNL Well-Known Member

    дівчата підкажіть, де краще купляти ванну і душову кабіну?
     
  16. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Про
    Я собі сама вималювала те бачення. Дізанєр казали, що "так ніхто не робе в високих ванних кімнатах" і " то не буде гарно". Ні перше, ні друге не були аргументом для мене. Я казала малювати як хочу я. Поступилась лише в одному моменті і то- дарма. Тепер "виношую" наступну ванну кімнату. Хтіла креативнути і забабахати таке пікассо, бо не могли зійтись з чоловіком в кольорі. Стрималась, бо головний критерій для мене- щоб не дратувало і на голову не давило.
    Про підлогу- в нас від котла. В кума -електрична. Каже що багато енергії гамає, рідко її включає. Але це суб*єктивно, бо кум дуууже економний хлоп.
    Про кутки душові- маємо, задоволені, не чорніє, прикольно.
     
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Багато колекцій мають в собі світлу,темну плитку, плюс декор. Наприклад підлогу і ще десь метр від неї роблять коричневий, далі бежева стіна. Мені особисто таке не дуже подобається. У більшості магазинах плитки є дизайнер, який вам її комбінує, робить 3-Д візуалізацію. У нас взагалі ванна вийшла вся однотонна - світло бежева. і хоча плитка мені не надто подобалася, обирали від ціни, але результат нра) А ще хотіла сама на підлогу підібрати темну плитку, навіть синю, але щось не було, і час підганяв. То маю світлуу підлогу з світлою фугою, чого не надто хотілося))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    побачила картинку в інтернеті. відтворити в точності котувало б , певно, як ремонт цілої ванни, тому комбінувала з того, що могла знайти і помацати. і 3д візуалізація в нашому випадку дуууже не дотягує до оригіналу
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    послуги того дизайнера, що в магазині плитки ну максимум 100 грн. коштують.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я ціну плитки мала на увазі
     
  21. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Скажіть, реально десь такі ванни купити дешевше ніж 25-30 тис грн
     

    Вкладення: