Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а хто робив ванну: плитка + фарбовані водостійкою фарбою стіни? Мене цікавить чи намалюють такий дизайн в плиточних магазинах . Бо зрозуміло, що їм вигідно, щоб в них взяли чим побільше плитки. А на сайті леокераміки знайшла посилання на якусь їхню дизайн-студію з виїздом дизайнера на місце. Нам якраз таке було би добре, бо самим важко буде і поміряти і потім переказати розміри . Та і взагалі хочеться якусь поличку/сходинку. Ну словом грамотний підхід, яких потребує виїзду на місце. Хтось брав такого дизайнера на виїзд?
    Правда я навіть не уявляю скільки то буде коштувати, тож зорієнтуйте пліз в ПП по цінах, навіть якщо вони 2-3 річної давності.
     
  3. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    Може хтось зі свого досвіду поділиться яка краще плитка у ванні матова чи глянцева? У нас зараз матова, розводів води не дуже видно якщо не придивлятися, але коли миєш її здається чистою, а висохне всеодно залишаються розводи від води.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Маю зараз матову - чудова. Нічого на ній не видно))). Можна декілька років не мити))). Вона в нас жовта, однотонна, матова
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Маю питання щодо пластикової ( чи скляної) ширми в ванну.
    В мене виходить, що ширма шириною 1/3 ванни буде між ванною і умивальником. От думаю, чи то безпечно і чи не буде вона заважати біля умивальника...?
    А ще є такі, що гармошкою складаються...
    І як вони в догляді?
    Підкажіть щось з досвіду, будь ласка.
    Фото з нету як зразок:
    image.jpg image.jpg
     
  6. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    У нас така вже досить довго. Ще жодного разу не виникало думки, що заважає.
    В догляді досить зручно. Добре миється тим самим засобом, що і крани/плитка/ванна. Тільки біля кріплення зі сторони умивальника помити складніше, але то залежить від того, яка у вас відстань між ними.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Яка зараз адекватна ціна, щоб покласти плитку?
     
  8. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Нам клали по 130 грн.
     
  9. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Хммм, мені по 8 $ озвучили.
     
  10. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    120 -150 грн. Мозаїка чи дрібний декор -- окремо рахують.
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    зарізи окремо рахуються, чи це вже входить в вартість ?
     
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мені більше подобається тканинно-цератова шторка. Надоіла - поміняла, займає мало місця, не потребує догляду, завжди можна іі позбутись не роблячи шкоди стінам. У Вашому випадку вибрала ту, що не складається. Щось вона мені виглядає на ту, яку проблематично буде тримати у чистоті.
    Все залежить від об'єму, складності, від якості та вартості самої плитки. Нам клали від 100 до 150 грн за кв.м.
    Та зараз майстри все окремо рахують: і зарізи під 45 градусів, і отвори, і ревізійні дверцята тощо.
    --- дописи об"єднано, 14 Листопад 2015 ---
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Хочу пораду щодо дизайну ванни (мала ванна 2 на 2м)
    Обрали Інтеркерама 2 варіанти недорогі:
    1- пастель - беж і квіти. Малюнок лише в 1 куті. Решта стіни і підлога - однотонний беж. Біла сантехніка.
    [​IMG][​IMG]
    2- контраст. Малина 1 стіна і підлога. Решта стіни однотонні - сіро-білий світлий. І малина , і біла мають по собі малюнок - може, краплі води не будуть в очі кидатися?
    Чи малинова біля умивальника все буде заляпана і тускла?
    [​IMG][​IMG][​IMG]


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мені з двох запропонованих варіантів більше подобається той, що з малиновою плиткою. І візерунок такий, що вапняний наліт від крапель води не буде надто помітний.
    А якщо ще й набути звичку одразу після використання умивальника насухо протерти сантехніку і плитку поряд мікрофіброю, то все буде як нове протягом багатьох років.
    Тільки не знаю, чи я б давала оту плитку з сірими квітами (не вузький декор, а саме плитку).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Я б обрала перший варіант. На млиновій плитці буде видно кожну краплю. Треба буде обов'язково завжди за собою протирати. А то точно будуть робити не всі. Ну і мені б швидно малиновий набрид, бо дуже яскравий.
    Беж і в використанні простіший і в догляді. І не такий надокучливий з часом. Тільки розкладка мені щось не альо. Можна щось краще придумати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    плююсуюся. В нас коричнева йде біля умивальника - видно все....п.с. по декору - більше перший варіант, але з якоюсь інакшою розкладкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відносно першого варіанту - навіщо Вам ті квіти? Через пару років набриднуть точно. Якщо душа бажає квітів))), то я б повісила шторку в квітах. А я набридло - в рибках, а потім в ромбиках))). Я б обрала спокійну бежеву плитку, обов'язково НЕ структурну, і доповнила іі аксесуарами, які завжди можна замінити. Не ділила б стіни різними кольорами і декорами, зробила б одну стіну одним відтінком, іншу - коннтрасним. Але то на мій смак, я просто люблю прості речі, і універсальні))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    @fiesta однозначно перший варіант! Маю такого кольору, не видно нічого! Єдине не беріть "рідну" підлогу, світла однотонна підлога-це жесть, підберіть щось цікаве рябе. Ну і з декору я б взяла максимум ту тоненьку смужку зверху до низу так як є на фото, легенько розбавить однотону плитку, але не наляписто буде
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Рідна підлога там темна шоколадна. Я підібрала світлу - думала, легша в догляді... Ну, і місця мало для темної...



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Квіти - більше для мами :) тому їх в 1 кут запхала, щоб не надоїдали... Загалом не люблю симетрії. Вийшов такий бюджетний варіант...
    Тепер думаю, чи тумби білі чи коричневі дати, щоб якийсь акцент був...?



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  21. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    підлогу краще шокодадну, а ще краще бежево шоколадну рябу або з малюнком
    меблі білі,шоколадні-це зло,зло, зло....
    --- дописи об"єднано, 15 Листопад 2015 ---
    кажу вам як власниця молочної ванни розміром 1.7 на 1.6м, все ідеально окрім підлоги(
     
    • Подобається Подобається x 1