Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Колись обіцяла тут показати нашу ванну. Вона ще не доведена до кінця, бо у мене є ще декілька ідей. Ну і нема ще жодних аксесуарів. Умивальник до зйомки був не готовий))).

    IMG_3822[1].JPG IMG_3821[1].JPG
     
    • Подобається Подобається x 25
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Я правильно бачу: Ви поєднували плитку з фарбованою стіною? Якщо так, мене дуже цікавить цей момент. Зокрема яка саме фарба йде для ванних кімнат (вона ж має бути вологостійкою) і чи є асортимент кольорів?
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rodionochka той печворк Ви на ванну шукали?) Гарно вийшло.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Усе вірно. Фарба має бути водостійка. Кольорується у будь-який колір. Ми брали Прімалекс, в нас вапняні стіни. Ще пару моментів. Не давали закінчень пластикових у ванні. У кухні дали. Краще давати. І було б гарніше якби плитка була втоплена (в один рівень зі стіною).
    --- дописи об"єднано, 27 Січень 2016 ---
    Та куди я тільки той печворк не шукала))). Дуже таке люблю. Плитка ця має і недоліки, і переваги. Фугувалась жахливо, але на ній зовсім не видно бризгів води, мильних розводів, бруду.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Carrie

    Carrie Member

    @Rodionochka класно все поєднано! У вас така велика ванна) Мечта)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Logos

    Logos Member

    Дівчата підкажіть хто має душ, трап і малі діти як діткам, бо я хочу ванну бо є діти, чоловік тільки душ, піддони нам не подобаються
     
  8. Isokrat

    Isokrat New Member

    Подивіться Hansgrohe 32129000 його німці роблять, надійний по якості і на вигляд дуже файний, я собі просто такий брала, можете знаєте де подивитись на stevian. com.ua, в них ціла купа їх є, але цей був не дуже дорогий і гарненький.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, мене треба насварити, бо я зовсім втратила надію знайти свою плитку((. Мої бажання не зовсім співпадають із моїми можливостіми)) і як шукати компроміс в такому випадку?
    Були ми в Плиточці, Леокераміці, Кераміці, Агроматі, Новій лінії, на Південному...ех, шо то за людина я. Ну не подобається мені плитка в різні квіточки і тому подібне, великоформатна теж не подобається. Як щось сподобається. то ціна 2000 за м., або ціна підходить, а не знаю як то із чим поєднати. Чи то почати крутити голову тим дизайнерам в магазинах чи шо, бо мабуть будем без плитки. Добре, що хоч на перший поверх і кухню купили, під дерево.
     
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    ну якщо так категорично хочеться саме цю плитку то тоді варто підскладити грошенят і купити, бо по-перше вона завжди буде приносити море задоволення!, по-друге кожен раз заходити і жаліти що не купили бажану плитку теж не варіант
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ага, якби ж то
    ще більше хочеться чимшвидше переселитись із однокімнатної квартири в особняк. Тому варіант підзбирати тож не підходить)).
    Мабуть буду вибирати краще із гіршого(
     
  12. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Спробуйте поєднати дешеву і дорогу. Вийде середня ціна.
    Може дешевшу якусь нейтральну, а дорогою - акцент яскравий , чи центральна стіна чи ще щось таке...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    звичайно хочеться, але повірте не варто
    -заселятись в будинок, а потім щось доробляти! Це буде вічний бардак і купа нервів. Якщо та однокімнатна ваша і ви її не винаймаєте то краще потерпіти і заселитись в готовий будинок. Ми все життя жили і робили ремонти паралельно, це пекло!
    -економити на речах які потім важко переробити. Для себе вирішила що можна тимчасово купити дешеві тюлі-штори, меблі чи килим і т д. Але таке як ванна, кухня, столярка та підлога мають бути зроблені добре, бо це речі які важко переробити. Переклеїти шпалери можна за 2 дні, перекатати колір за 1 день, а от оновити ванну-це декілька тижнів+розваленої пів хати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Не знаю яке у вас планування, може ви десь вже писали. Пишу як зробили ми.
    Ми зробили по суті перший поверх: кухня, ванна кімната (душова) і одна кімната. Тож живемо на першому поверсі і вже без напрягу доробляємо ремонти на другому. На час заселення на другому поверсі просто бетонна стяжка була застелена картоном. Тобто ні підлоги, ні дверей, ні побілки. Нічого. На першому поверсі навіть штор не було. Позичили в мами старі і повісили тимчасові.
    Тож якщо мінімальні умови для проживання є, то можна зачекати трохи (відкласти) і справді купити вже те, що подобається. Особливо такі глобальні речі як підлога, плитка та навіть ті ж двері.
    В нас досі не зроблений ремонт у ванній на другому поверсі. І дивлячись на ціни на плитку розумію, що то ще може бути не скоро. Щоправда зацікавила ідея поєднання плитки і фарбованої стіни. Тож будемо цікавитися такими варіантами. Може вас таке зацікавить.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    @Happy Fiancee
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    мене таке теж цікавить, а чоловік щось проти, каже стіна буде вимазуватись
    DSC05709.JPG DSC05709.JPG DSC05709.JPG DSC05705.JPG DSC05707.JPG
    Пожалілась Вам трохи, тепер показую із останнього що нра. Отож, ось та плитка, на яку треба ще збирати гроші)).
    Другий і третій варіант - це підлогова, до якої я не можу стіни підібрати поки.
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2016 ---
    Як думаєте, якщо до останньої просто на стіни цеглинки викласти, як воно буде? Без карнизика, який є на першому фото воно нормально буде? І плитку на стіну взяти із тих дешевших цеглинок - до 300грн...правда я такої ще не знайшла). ЇЇ чомусь вюди рекламують як кухонний варіант
     
  18. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    ну, а така? тут В нас ванна з цієї плитки, по середині декор, зверху три ряди голубої, потім три ряди білої і з низу так само. Не вмію сюди постити фото з тел, тому можете дати номер в приват я вам скину на тел як ванна виглядає. Плитку вибирав чоовік, бо я спочатку хотіла з квітами, він відмовив, тепер йому велике спасибі що відмовив, бо квіти би надоїли. а ця мені подобається дуже.
     
  19. vitek

    vitek Member

    В Леокераміці дівчина-дизайнер може зробити розкладку плитки, і видно як все буде виглядати.
    Ми наприклад як там купляли плитку, все ніяк не могли поєднати, ніяк не могли визначитись яка краще і т.д.
    А як намалювали на компютері,декілька варіантів плитки,то все стало ясно)))
    Тому рекомендую скористатися послугами дизайнера.
     
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Кинула Вам в карму електронку, така досить оригінальна і проста плитка як на таку чудову ціну)). Я б лише білу розглядала, але тут в мене ще із розміром "пунктик", хочу 10х20 чи 20х20 Чоловік Ваш має смак, я теж квіточок не люблю, чим попростіше, тим гарніше. Підмічаю, що мені часом ще така ряба нра, як ця, що виклала на підлогу - останнє фото
    --- дописи об"єднано, 11 Лютий 2016 ---
    так, я знаю, що так треба, але думала, що треба вже визначитись і ттоді за умови покупки, вони малюють один варіант. Будемо тепер по тих магазинах по другому коло ходити. Короче, то мабуть з віком, в мене така прикрість проявляється))...от ніби і подобається плитка і ціна нічо, а якісь сумніви гризуть і все.
     
  21. vitek

    vitek Member

    А чого за умови покупки? А як вам не сподобається те що вийде? Вже не памятаю,бо також довго вибирали,по пару разів їздили по тих самих магазинах, але здається нам намалювали (3 різні варіанти плитки ), скинули мені на пошту найкращий варіант, а ще пару днів його обдивлялась вдома, а тоді приїхали і замовили плитку.
    Памятаю,як хотіла поєднати плитку з різних серій + декор,і як дизайнер то намалювала, зразу було видно,що то шось не альо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1