Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вона по ідеї мала би митися.
    За 100 грн. намалюють скільки хочете варіантів )
    Подивіться в тій же Леокераміці на польську плитку. Вона таки дешевша за іспанську.
     
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Так, там польськоі дуже багато, але та, що сподобалась теж не дешева, Тубадзін
    Ну все, за ці вихідні мус щось купити
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, чудово Вас розумію відносно ремонту, коли хочеться вже жити, а не складати гроші на кращу плитку. І, повірте, якість життя від плитки ну зовсім не залежить. У моєму випадку мене більше нервувала якість укладки, чи навіть швидше - фугування. Але по великому рахунку вибрати саме конкретну плитку - це не є важливо))). Я теж люблю щоб просто, бо різні декори з часом набриднуть, і мода весь час змінюється. Кабанчик білий завжди буде актуальним - це класика. Не переживайте за стіни - якщо нормальна миюча фарба, то помиєте, а за надцять років перефарбуєте. І ще. Якщо грошей не валом, то мені б було шкода вкласти все у плитку, краще вже якісна підлога та двері. А плитка має бути проста і стильна))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    та я згідна, але знайти таку чомусь виявилось дуже важко))
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2016 ---
    Їдемо сьогодні ще раз в Кераміку на Чорновола, може зорі складуться як треба)) і я визначусь
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Просто в кожній колекції є основна плитка, якась розбавлена різними елементами (квіти, ромби тощо) і різноманітні декори-бардюри. Так от якщо взяти лише основну, то може бути добра. Бо мене всі ті декори напрягали. Це я до того, що навіть у колекції плитки з квітами можна щось знайти))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Carrie

    Carrie Member

    ви не одна така))) я також на ці вихідні "заходжу на друге коло" в пошуках плитки. І що б вас заспокоїти, скажу, що на ціну вже не дуже зважаю, але все одно нічого підходящого не можу знайти) наразі зупинилась на іспанській Roca Calacatta - Лео Кераміка (на сайті немає нашого відтінку, вона така більше до сірого) в ванну, а фартух на кухню вганяє мене в паніку...
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ага, нам така теж приглянулась, вона схожа до польської Доміно, яку ми спочатку обрали для душової, але як прийшлось до справи, то виявилось, що її зняли із виробництва.
    Blanca_2.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Короче, свершилось))
    Вибрали ми сьогодні плитку, я довольна. Показую, що нам намалювали:
    P 764201.jpg P 764203.jpg P 764204.jpg P 764206.jpg P 764207.jpg
    Мені здається, краще буде поєднати із фарбою, сірого відтінку, не темного. Чи все ж закладати всю стіну плиткою?
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    гарно
    -заложила би плиткою до верху бо так мені якось на фото світліше. Або якщо фарбувати то не сірою а білою
    -мені дуже кидається в очі чорна плитка по краю ванни, я б краще дала по середині лише 1 полоску, мені так видається гарніше
    То яка плитка?Підлога супер!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    на стінах польська парадиж, на підлозі іспанська, має ще текстуру досить цікаву, на фото не видно.
    Полоска на ванній так як Ви кажете, не добре, пробували. Хіба не давати взагалі вверху по краю.
     
  12. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ця плитка на підлогу вибралась, можна сказати, спонтанно, в останній момент, коли стіни вже були розмальовані. Я навіть не знаю назви колекції, але вона мені дуже сподобалась, хоч ціна її ой кусюча). Підлога вийшла дорожча від стін))
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Фарбуйте стіни білим. Зекономить купу грошей.
    Мені біля унітазу забагато чорного.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. nakabl

    nakabl New Member

    на форумі згадували плитку Атем. Я недавно ходила на Городоцькій в салон Атему. На виставці плитка вже має паутинки (мікротріщини). Тому не рекомендую!
    Інтеркерама - також майстри жаліються. Проблема що при різці плитки відскакує емаль. Також брала досить гарну на вигляд Absolute Modern 60x30 см. Розходження у розмірах 2-3мм. Коли прикласти дві плитки поуч получається живіт.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    на мою скромну думку. отой чорний поясок по низу - не знаю, яка у вас вода - у мене вже був би білий і заляпаний малим. але розумію, що перехід підтримати хочеться.
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    дівчата, просто біла плитка і підлога дуже просто мені виглядала, потрібно якісь акценти, в зонуванні, кольорі, контрасті, чи меблях робити. Меблі за 60 тис. я не готова купувати в ванну, умивальник і крани теж будуть не з дорогих, тому вирішила трохи розбавити чорним. Можна ще сперечатись стосовно верхньої полоски на ванні і чорної зони за унітазом, але по низу чорний карнизик мусить мені бути і це не до обговорення!)) Як воно буде в експлуатації і яка там вода я поки не знаю, надіюсь на краще))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Meriroma, дуже гарна у Вас буде ванна, простора і легка! Плитка ця Вам гарантовано ніколи не набридне.
    Особисто я верхню смужку на ванні не робила б, але нижню - так.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    я вже і за нижню як обводок ванни не впевнена)), кажуть мені дівчата з "профільного" форуму, що краде візуально простір)
    --- дописи об"єднано, 17 Лютий 2016 ---
    пішла я знову обирати плитку, ой, та плитка мені скоро буде снитись в кошмарах). Тепер треба визначитись із плитко для душової і котельні. Залишиться ще на стіну кухні, але це буде потім)
     
  19. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    А не думали взагалі відмовитися від чорної плитки-плінтуса?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    взагалі-то, спочатку я не планувала його там із плитки чорної, планувала плінтус зробити білою, а тоді чорний вузенький ободок, але його важко знайти, щоб шви гарно співпадали і ціна підходила, тому залишила ряд чорної плитки. Без неї якось мені не то, тобто то, якщо поставити гарні, дорогі меблі, умивальник, ванну на ніжках, дорогі крани. Тоді супер! В моєму випадку треба залишити чорний карниз))
     
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В принципі, кабанчик білий та підлога - то класика, яка ніколи не набридне. А от відносно чорної плитки - є якісь сумніви. Там є тільки чорна така? Я б обрала таку, як і колір стін. Для мене це надто контрасно. Тобто та смуга чорна заширока. Може дійсно знайти той такий бардюрчик чорний, майстри його називають "олівець". І те, що він не співпадатиме з розміром плитки - не проблема. Бачила декілька досить дорогих санвузлів, де ті розміри не співпадали. До верху плиткою б не закладала - не люблю так. А от з кольором стін можна побавитись. І наприклад для контрасту фугу вибрати в колір стін.
     
    • Подобається Подобається x 1