Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Takamine

    Takamine Well-Known Member

    @Rodionochka гарно і зі смаком. А плитка якраз класна, менше плям на ній буде видно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та там дійсно ніц не видно)))). А ще сидиш і узори роздивляєшся)))).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    В мене зразу питання, здавайтеся точку, де таке дзеркало взяли?
    Як буду мати таке дзеркало, то теж покажу свій гостьовий санвузол)
     
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То старе, антикварне.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    А я думаю, мож Ярослав би таке зробив
    Давно таке шукаю, в Ікеї є схожі, але зовсім не то
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Спробуйте. І ще там саме дзеркало з фаскою. Дуже мені то подобається).
     
  8. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Дуже гарний санвузол - все в міру і зі смаком!
    Скажіть, будь ласка, а стільниця з якого матеріалу і де робили (купували)?
     
  9. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Народ, трохи питання не по ремонту, але ванни стосується.. Скільки у вас рушників, а? Ну і чи мусять ті рушники пасувати до дизайну, чи ви з того проблеми не робите? І може хто купує в неті не дорого, або гуртом то скиньте в пп лінка.
    Бо ото хотіла купити і найшла набора і щось незнаю чи воно мені треба чи нє, бо здається що ніби ціна нормальна. Щось запуталася з тими рушниками геть.
    І ще, чи дійсно ви користуєтеся тими всіма розмірами "по темі"? Ну там для обличчя окремо, до тіла окремо, на інтимні зони окремо?
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Стільниця з дуба, робив нам майстер той, що й сходи.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @iriwa
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, де ви купували дзркало та стільницю під умивальник? Буду дуже вдячна.
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дзеркало старе, антикварне, а стільницю робили на замовлення з дуба у майстрів, що робили нам сходи.
    Відносно дзеркала - можна пошукати на ОЛХ або блошиних ринках. Пару раз бачила не погані варіанти).
     
  14. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Маю 3 набори по 3 шт- голова,тіло,ноги. І дитячі окремо.
    Один набір дуже класно в Колір до дизайну. Інші не дуже.
    Як буду міняти рушники, то буду брати під дизайн ванної. Це ж гарно.
     
  15. gaby

    gaby Member

    Дівчата, дуже прошу ваших порад.
    Дійшли ми до ремонту в ванні - хочемо обкласти плиткою ванну і зробити фартух - для мийки і унітазу (в нас суміщенна ванна з туалетом). Іншу стіну фарбувати, і ту частину стіни, що над фартухом також.
    По - перше, так дешевше, а по друге, мені дуже подобаються ванни, де плитка не на всіх стінах до стелі.

    Але от питання - підібрала яскраву зелену плитку і білу (думаю без декорів, може, тільки фриз) Бо декори з часом приїдаються,і не хочу первантажувати ванну - і плиткою, і декорами, і фарбуванням.
    У кого ванни зеленого кольору? не починає з часом рябити в очах, якщо насичений зелений? чи краще підшукати більш м"який, щоб ванна була зелена в поєднанні з світлим бежем (айворі)? Чи взагалі зробити бежево-коричневу? поки вагаюся.
    і якщовсе таки поєднання зелено-біле, то яким кольром малювати стіну? білим може швидко забруднитися, замацатися, а зеленим, щось не знаю як воно буде.

    додаю фото плитки, над якою вагаюся Купить в Запорожье керамическую плитку Релакс Спа

    вживу вона чуть яскравіша, ніж на фото.
    Дуже чекаю на ваші міркування)) особливо власниць "зелених" ванн.
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @gaby в мене в куми ванна кімната в таких тонах, як у Вас.
    В неї салатовим, здається тільки акценти - вертикальні смуги на стінах. Основна плитка - біла.
    І вони ще забацали глянцеву натяжну стелю яскраво салатового кольору.
    Я коли про то все почула, думала, буде аляписто. Але вийшла досить гарна соковита ванна кімната. Думаю, в такій дуже приємно здійснювати вранішні процедури - такі кольри бадьорять.
    Це при тому, що я - поціновувач всього більш простого - в мене ванна кімната проста бежева, з невеликими бузковими акцентами у вигляді рушників, свічок та аксесуарів.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. gaby

    gaby Member

    о, ми теж будемо робити натяжну, але от чи я готова стелю робити салатовою - то ще не знаю ))
    Мене ще смущає момент, що ми одну стіну будемо фарбувати - то якщо плитка біло-зелена, то стіну, скоріш за все треба робити білою, а я щось не хочу.
    Поки вагаюся, і потрохи почала дивитися на бежеві плитки - сама через те, що буде частина ванни фарбуватися. Бежеву фарбу легко підібрати. То не знаю.
    Ви кажете в куми салатові акценти, а я хотіла велику частину зробити салатовою )) Не знаю, чоловіку байдуже - йому лиш би підлога була неслизька ))
     
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @gaby
    Ну як сказати, акценти чи ні: вся підлога і стеля салатові, і на кожній стіні по вертикальні смузі на всю висоту.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @gaby , гарна соковита плитка. Прокидатись хочеться :)
    підберіть фарбу на стіни 3 кольору спокійного, щоб пасував до білого і зеленого і трохи заспокоював їх.
    Може, з кремових, пудрових відтінків щось...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @gaby , ось фото з нету -
    1- білий з зеленим не напрягають, якщо правильно розміщені
    2, 3- крем чи дуже світле дерево (мені подобається)
    4- це моя веранда :)
    image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    image.jpeg image.jpeg image.jpeg О! Я також люблю поєднання білого з зеленим. Мені ось такі дизайни дуже подобаються.
     
    • Подобається Подобається x 1