Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. gaby

    gaby Member

    я власне так і думаю, щось схоже до фото 2 з кремовою фарбою.
    Доречі, веранда у Вас дуже гарна ))

    Але я мабуть плитку іншу візьму - бо ця якась вже дуже насичено зелена. Я б хотіла чуть більш приглушеного кольору. Загалом є гарна зелена плитка, але біла до неї ніяка. А ще мені не дуже одобаються сучасні плитки, де декор квіти з напиленням - якось я люблю простоту, а ті блискітки на плитці мені досить дивно. І головне я не уявляю як ту плитку мити. То може буду брати взагалі без декору.
    Також дивно, чого не роблять зелену плитку з світло бежевою - мені б було ідеально. А ще там, де гарні зелені кольори плитки - то йде біла підлога переважно, а я щось не хочу білу підлогу, бо я лінива до миття )).
    Одним словом, не думала, що так важко буде.
    І там, де гарна зелена плитка - то це зазвичай глянцева плитка, а я хотіла матову. Хоча, як думаєте, може, на глянцевій зеленій не так аж буде видно воду і тд?
    і мені такі інтер"єри до смаку ))
     
  3. Joll

    Joll Well-Known Member

    Роздумую над вибором ванни - сталевої чи акрилової. Яка з них реально простіша у експлуатації та вигідніша? У неті дуже багато різних відгуків, серед яких важко зорієнтуватись. Хто що порадить? У нас малі діти, ймовірність того, що у ванну кидатимуть важкі предмети велика, а модність чи стильність у нас відходить на другий план.
     
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Дівчата, чи реально зробити ремонт в санвузлі, не виїжджаючи з квартири тимчасово? Маю на увазі повністю, з заміною труб, сантехніки, плитки. Особливо питання унітазу цікавить)
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    можливо, а тяжко. унітаз постійно підєднують-розєднують. але такий варіант можливий, коли всі будуть по роботах-школі, щоб хоч трохи часу майстри мали
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А скільки по часу орієнтуватися? Я розумію, що то і від майстрів залежить, і від роботи, але хоча б плюс/мінус?
     
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    Тиждень займе. Можна унітаз на довшу трубу дати і переставляти, воду з відра зливати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    більше. Якщо стіни до самого верху класти плитку, то за один день не можна, бо навантаження діє на нижні(чи якось так мені колись чоловік пояснював), якщо збивати -ламати-бурити все..... по песемістичних прогнозах- 3тижні. оптимістичних- 2.
    Але з дітьми, і якщо це квартира, то буде повна жесть,@Haidee.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

     
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee, про жесть- то буде купа пилюки, звуки укладання плитки(а то ще та радість), шум від майстрів...
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    В нас клали середину, потім доробляли труби на підлозі, а потім клали верх-низ.
     
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Raven, я не сперечаюсь. Пишу з того, що бачила-чула...:girl_smile:
     
  13. Raven

    Raven Мама малятка

    Нєєє, то просто пишу як в нас було. Нам розкладку плитки малювали в магазині. Ми люди високі, тому умивальник і тумби маєм вищі звичного, тре точно було знати, як декор класти, щоб там трубами і не пахло. За тиждень заклали. Троха з підлогою доробляли довше, бо комунікації зашили в короб. Тре було на то більше часу.
     
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Не ванна, маленький, гостьовий санвузол майже укомплектований. Залишилось придумати якесь "приспособлення " для зберігання
    DSC_0282.JPG DSC_0284.JPG
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата, може підкажете чим відмити розводи від білої затирки на чорній матовій плитці? Абразивним не можна - може позалишати подряпини.
     
  16. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Скажіть , будь ласка, а на чому у вас стоїть умивальник, тобто як ви сховалися труби?
    В нас дуже маленький гостьовий санвузол, і я не знаю яким чином сховати ті труби?На тумбу нема місця, шукали півп єдестал, але мало до яких моделей вони ідуть, п'єдесталу не хочу, бо не повністю можна заховати труби. І того ми так і не вирішили це питання. Може хтось поділиться корисними ідеями?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Зробили короб з гіпсокартону, зверху плитка. Ту конструкцію як поличку використовую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ні на чому, нікельваний сифон просто видно, труб немає)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ось, зробила Вам фото
    Якщо заглянути під низ, то труби ось так виглядають, але їх зовсім не видно DSC_0285.JPG DSC_0286.JPG
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Засобом до миття вікон на спирту.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Цікавить мене питання меблів в ванну кімнату. Але справа в тім, що на разі бюджет обмежений, на які фірми можна дивить? Аквародос, Рока _ задорого. Можливо хтось щось чув про меблі від Леос, зараз на них є знижки?