Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Дівчата, скажіть, як то тепер краще роблять...Ванни в життю не мала, тепер її матиму, обкладену плиткою, цікавить та дирка доступу до сифону...як її зараз роблять? З дверцятами, без чи взагалі її не робити? Так не хочу тих дверцят
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Є така штука з магнітами, на яку плитка приліплюється, а залізна рамка вмуровується. Практично не видно того, хіба відсутність фуги видає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Meriroma, і ми на магніт ставили, не видно зовсім. Однозначно краще за дверцята)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Filumena

    Filumena New Member

    Дівчата, хто має хорошого сантехніка, який ставить екрани під ванну?
    Дайте координати (можна в ПП). Буду дуже вдячна.
     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    купили ми такі на магніти. Дуже дякую за інфо:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Дівчата прошу підказати як ви доглядаєте акрилову ванну. Вода із жовтим відтінком + мило залишають жахливі сліди. Такі наче жирні розводи. Відмиваєтьмя тільки содою, але чоловіе свариться, що нищу ванну. Купили спецзасіб Равак, але ж не можемо ми із двома малятами щодня користуватися такою хімією. Чи то так і треба?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    я розумію(( мій чоловік просто тер жорсткою стороною губки, то ванна зовсім не блискуча стала
    розчиніть соду кип"ятком, потім мийте.
    я наношу засіб госп мило+кальцинована сода, іншого не хочу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    я просто меламіновою губкою, або спец.засіб для акрилових ванн. Якоїсь особливої різниці не побачила - хіба в ціні. Губка в рази дешевша.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    IMG_0871.JPG і моя))))
     
    • Подобається Подобається x 24
  12. Dusheska

    Dusheska Member

    Плануємо робити ремонт у ванній і для того, щоб збільшити площу хочемо об"єднати ванну з туалетом(будинок звичайний панельний, зараз ванна окремо). Хтось таке робив? Бо і хочеться і колеться, боюсь щоб потім не жаліти, що розвалили ту стіну))))
     
  13. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    то залежить від багатьох факторів: скільки осіб живе, якого віку особи, хто скільки часу проводить у ванній, в туалеті. Я би так не робила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Мої батьки (живуть вдвох) теж не зробили, то тепер жалкують. Місця було б однозначно більше, влізла б ванна, а не душова кабінка, ще й тумбочка би влізла
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Dusheska

    Dusheska Member

    Ну, от нас живе 2 дорослих і дитина, тому і вагаємось чи варто так робити. Мені хочется хоч трохи простору, на скільки це можливо, бо реально навіть нема куди розвернутись у теперішній ванній)
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    Я теж хотіла простору. Але, коли є любителі довго помитися і т.д., то капці))) зате тумбочка вмістилася)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ми живемо в старому австрійському будинку, і все життя маємо ванну спільну з туалетом. Ну що вам сказати)))) То є трудно...коли йдеш у ванну митись, треба робити оголошення чи ніхто не планує скористатись унітазом. Ну і всяке таке різне. То глобально. Але якщо думати над збільшенням площі, то я би подумала. Все ж незручності то більш глобальна проблема, а от збільшена площа - актуальна постійно, ніж зрідка часові накладки у ванній. Ну і можна грамотно відділити унітаз за перегородку.
     
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Дівчатка, хто нещодавно робив ремонт в ванній, напишіть мені в карму ціни на кладку плитки і порекомендуйте майстрів, будь ласка.
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Познімали ми багато квартир, де були і об"єднані ванна з туалетом, і окремі.
    Якщо в квартирі більше 2х людей - однозначно окремі.
    Якщо двоє, то коли ми обидва працювали, то зранку постійні сварки були за той об"єднанний туалето-ванну. Коли я перестала працювати, то таких нестиковок стало менше, еле все одно то мене напрягало. На своїй квартирі залишили окремо. Для економії місця поставили душову.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. siriuska

    siriuska Member

    Можна не обєднувати ванну з туалетом, а просто поставити ванну по правій або лівій стороні а не прямо, тобто сидячу, і буде місце на тумбочку, пральну машину, та кошик для білизни.
     
  21. Dusheska

    Dusheska Member

    Все ж таки зваживши всі за і проти, вирішили не об"єднювати). Дівчата, знаю, що таке питання вже не раз обговорювалось, але яку ванну обрати металеву чи акрил? З металевих дивились на Калдевей, а от з акрилу кожен продавець хвалить щось своє. А у Вас яка? Чи задоволені вибором? Чи з часом той акрил не жовтіє? Щось трохи боюсь того акрилу, бо в мене малий може з розгону і кинути чимось по ванній, там же ж зразу від удару сколи чи ні?