Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. zetta

    zetta Well-Known Member

    в мене дерев'яні меблі в ванній. темне дерево- то як хляпи не витирати потім видно розводи але миється дуже легко. От коли вода попадає наприклад під стакан з щітками зубними, то білі вологі плями з'являються, висихають і щезають. старась витирати ну і полірую час від часу. в цілому подобається, колись мала білі меблі і мармурову стільницю в ванній чистилось набагато гірше і мене то нервувало .
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    @Gudzyk, дуже погана емаль. Через ті специфічні отвори помити неможливо, бруд тече і в'їдається в емаль
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Lyubba

    Lyubba Member

    Може в мене був ще старий хюбнер, але і мити і доглядати його було легко. За 11 років був як новий. Поміняли при ремонті, бо чоловік якраз хотів із іншим зливом. То тепер маю kolo, і за..бруднюється воно швидше. Відмиваються обидва добре. І в обох емаль має такий кремово-білий відтінок. Мені подобався більше хюбнер, але то кожен має право на власну думку :)

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @Lyubba, в сестри вже 8 років. Купляли, бо він найкомпактніший був.
     
  6. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Чи встановлював собі хтось унітаз Kolo Freja? Як він в експлуатації? Чи не сплескує при використанні?
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, ще тут запитаю: чи має хтось контакти нормального сантехніка (наш спився)? Мамі треба душову кабіну поміняти і кран у кухні поміняти чи відремонтувати.
     
  8. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчата, не знала куди написати: можливо, у когось після ремонту залишилось трохи фуги для міжплиткових швів?
    Потрібен Церезіт для вологих приміщень, колір Натура. Відкуплю або обміняю на шоколадку. :uanew:
     
  9. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Може хось з власного досвіду підкаже, яка в корисуванні плитка нашого виробника Golden Tile (ХАРКІВ)? Бо нас переконують, що вона краща, ніж Cersanit, а мене насторожує ціна української:girl_smile:.
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Rodionochka в Вас здається така на фартусі.
    А ціни не бійтеся. Українська плитка є досить пристойна. Я можу хіьа про Інтеркераму говорити, але відгуки про Ґолден Тайл читала колись теж гарні. Церзаніт гірша, імхо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Haidee, вже не пам‘ятаю якого виробника у нас, але зауважень жодних. Задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Нам її однаково як інтеркераму хвалили
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    моя мама таку собі клала, то нормально все було, рівненька, без нюансів й браку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Про Інтеркераму що можете сказати? Позитивні враження?
    Загалом, дівчата, хочеться почути відгуки щодо плитки, на яку точно не варто звертати увагу(неякісна і т.д.)...
     
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Майстер казав, що клалася добре, тобто не крива, не тріскала. По вигляду мені подобається. Ця, що під дерево, то взагалі люкс, бо на ній не видно реально нічого (хто любить стерильну чистоту, тому облом, бо на ній бруд треба з лупою шукати:girl_haha:), плюс вона абсолютно не слизька - для моїх дітисьок супер. В ванній трохи слизька і на ній все видно, хоч і має узор. Певно другий раз таку кольорову я б туди не брала. На стінах все добре: плям не видно, миється легко.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Ми клали недавно. Брали на фартух на кухню. Трохи "гуляє". Але як сказав майстер - може бути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    то ви на підлогу на кухні клали? можна фото?(якщо не важко)
    мені треба і в ванну і на кухню. Але "щоб дешево і сердито")) В якому вона ціновому сегменті?
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    received_10215428959376065.jpeg

    Лише шматок маю під рукою. Вона реально класна. Категорія якраз "дешево і сердито". Я брала рік тому по 200 за метр орієнтовно (в інтернет-магазині), ця, що в ванній, була до 150 за метр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    і як довозять? бо я щось боюсь брати якісь крихкі речі в неті - боюсь, щоб черепки не привезли)))
     
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нормально, під під'їзд. Склад у Львові, жодна плитка не постраждала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  21. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не пригадуєте з якої колекція плитка(та, що на підлозі в кухні)? Бо шукаю на сайті і не можу знайти.