Ванна кімната від А до Я

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Лідочка, 22 Липень 2011.

  1. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    [​IMG]

    Починаємо робити ванну кімнату, точніше то буде обєднаний санвузол.
    в цій темі хотілося б почути поради щодо дизайну, вибору плитки, сантехніки. Також хотілося б почути вашу думку щодо питання, що ж краще ванна чи душ, чи те і те:girl_wink:? Якщо душ - то що обирати: душову кабіну чи гідробокс?
    Яким піддонам ви надаєте перевагу? Виробникам?
    Ванна - акрил, сталь, чавун? Переваги та недоліки.
    Унітази - виробники, якість, що слід враховувати?

    Ну і взагалі, чекаю тут фото ваших ванних кімнат або тих, які вам подобаються, які б ви хотіли мати.:girl_tender:
     
  2. Zoscka

    Zoscka Well-Known Member

    Чи хтоcm реставрував стару чугунну ванну, яка ціна?
     
  3. ShorpaJanna

    ShorpaJanna Member

    У нас у ванні перегородка з гіпсу, плитка тримаеться.
     
  4. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    А мене цікавить таке питання: чим, окрім ціни, відрізняються інсталяції? Пропонують нам фірму Nova (Польща), можливо хтось чув про таку?
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ми вивчали те питання, бо купували інсталяцію весною. Найкращі це Geberit i Grohe, але Grohe зливає пневматикою, відповідно від нашої води та пневматика виходить з ладу, бо утворюється осад, тоді треба міняти всю систему. Nova теж дивились, але там гірша якість самих деталей зливу, продавець в епіцентрі теж казав, що польські дешеві, але не дуже якісний. Тому ми інсталяцію взяли Geberit, замовила в інтернет магазині, рвзниця з епіцентром вийшла більше 1000грн, а унітаз взяли якийсь дешевший. Таким чином зекономили, бо комплектом виходило більше 7тис.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Funny girl

    Funny girl Well-Known Member

    Чи має хтось таку ванну? Вагаюся чи варто купляти.
    Ванна сталева Kaldewei Saniform Plus 160x75[​IMG]
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Можливо хтось знає альтернативу москальському виробнику kerama marazzi? Такий «плиточний килим» шукаю чи щось подібне:
    [​IMG]
     
  8. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Pamesa Іспанія щось схоже. Колекція dana
     

    Вкладення:

  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    О, дякую. Дійсно трохи схоже. Але тут треба з плиточок складати і з неї таке ретро не вийде. А в kerama marazzi - суцільний килим. Дивно, чому інші виробники такі суцільні плити не роблять, або то я знайти не можу:girl_sad:
     
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    @raspberry, можна напрягти менеджерів в плиточці або керамамаркеті в каталогах глянути.
     
  11. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Вибираємо плитку до ванни. Вагаюся - глянцеву чи матову? З одного боку на глянцевій наче видно краплі води і взагалі всякі відбитки пальців, але вона якась просто звичніша, бо завжди така була. А як матова в догляді?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    @Retaret, якщо маєте сильний накип, то ліпше глянцева, легше відверти. Маю комбіновану, то ті матові частини тре добре протерти. Але то ще може від самої текстури залежати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На попередній квартирі була матова, але гладка, не пориста, зараз - глянцева. В обох випадках милась без проблем. "Погладьте" плитку , відчуйте чи не шершава - тоді все ок. Бо я мала в кухні на підлозі з "пупиришками" такими, то жесть - з часом щоб був вигляд, треба відмивати щіткою... Тому на цій квартирі вся глянцева, і на підлозі теж.
    Брешу, на балконах терасна грес, матова, з "канавками" (типу під окремі шматки цегли "косить"), але як торкатись - то не шершава, а приємна, і миється нормально.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Lyubba

    Lyubba Member

    Маю матову на фартусі у кухні. Набагато легший догляд, ніж за глянцевою у ванній. Хоча гарніша мені глянцева

    Надіслано від мого SM-G850F, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Megan

    Megan Well-Known Member

    Цього літа переробили ванну. Раніше мала глянцеву плитку, зараз обрала матову, але не шершаву. Доглядати набагато легше. На глянцевій раз прийняв душ, і вже є сліди крапель. Тому наразі за матову.
    По темі, шукаю стільницю у ванну. Читала тут в темі, що дівчаиа мають дерев'яну. Зваживши всі за і проти - поки що дерево не розглядаю. В який бік тепер дивитись? Граніт, мармур, штучний камінь? Акрил це що? Як піддон для душу? А постформінг можна?
    Одним словом чекаю ідей і лекцій

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    IMG-1197a2b6ce8e758eb7fa0870542118d5-V.jpg IMG-d382678c6516655098c14bd67d1e91f4-V.jpg

    Дівчата, рятуйте порадою. Вже так змучилась тим питанням
    Санвузол на першому поверсі, ванна є на другому
    При вході буде стояти умивальник врізний в столешню, вже проведені труби під нього і всюди вже покладена плитка. Тобто він там буде. Навпроти входу в санвузол унітаз і білий квадрат на стіні, то інсталяція під нього. Врахуйте, що на малюнку він схематично низький, а в реальному 1.20 висотою і частково перекриває сушильну машинку, яка зверху на тумбочці. Поставити в кутку внизу пралка, а зверху сушку не можемо, бо якщо тре поремонтувати пралку чи замінити її, то тре демонтовувати унітаз, бо відстань від тумбочки до унітазу 25 см. Тому пралку просунулися посередині знизу. Над нею комод шириною 30 см і глибиною 60 см, так якби розвернули його. Вся довжина санвузлами 179 см. Сушарка шириною 60 і висота 85 см.
    Куди я дивилася, коли планувала ставити пралку, а на неї сушарка, картаю себе страшно, не можу спати ночами спокійно. Могли ж інсталяцію переставити на інший бік :sad:
    Проблема в тому, що у всіх, що я бачила сушарок знизу зліва є фільтр, який треба 1 раз на півроку витягти і промити.
    Меблі знизу мають високу 90 см, інсталяції глибина 15 см, а висота 120. Тобто в сушарці знизу 30 см зайняті інсталяцією і я не зможу витягти той фільтр
    Що мені робити. Я бачу лише 1 варіант- відсунути сушарка на тих 15 см від стіни, типу на ширину інсталяції. Але що тоді робити з тим проміжком глибиною 60 і шириною 15
    Підняти її на 120 см не варіант, бо я маленька і на висоті 205 не дістану кнопок

    Help-Help-Help
    Які ідеї, дівчата, рятуйте
    Плитка всюди покладена, комунікації виведені, але меблі, столешня ще не замовлені
     
  17. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Тоді можна не ставити того комода, а зверху на пралку - сушарку. А вже в проміжок між стіною і сушаркою придумати якийсь комод.
     
  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Думала про це, але там буде вся косметика. То якось не зручно вмивати обличчя і за краплею гелю йти через сушку і біля унітазу проштовхуватися і так кілька разів в день. Я просто не люблю коли миючі речі, щітки... лежать на столешні, то якось не акуратно для мене
    Але дякую вам
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Аналогічно, теж не люблю, коли наставлено. Може тоді зробити за дзеркалом тумбочку для косметики? Типу дзеркало буде дверкою тої вузенької тумбочки. Зробити там кілька поличок і буде місце для косметики.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    купіть пралку і сушку 2 в 1
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. UlyanaS

    UlyanaS New Member

    Дівчатка, потребую поради. Обираємо плитку в санвузол. Чоловікові подобається біла глянцева. Мені чомусь здається, що з нашою львівською водою буде дуже важко в догляді. Порадьте з власного досвіду, хто таку плитку має, як миється? Чи сильно на ній видно засохлі краплі води?