Варикозне розширення вен

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем mayscream, 14 Серпень 2009.

  1. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    тобто вагітним теж можна?
    треба буде напрягти Сашка щоб назбирав ще каштанів))зробимо нову партію і будемо порівнювати))) чи то теперішні каштани вже застарі?
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Мені в пологовий майбутня кума купила і принесла, бо палатна лікарка грозилася, що не випише без тих панчіх)))
    Підозрюю, що розмір відразу був підібраний не правильно, бо навіть в низу по ступні вони мені по розміру великуваті. Але ногу стягують файно.

    На рахунок треба інші, то не переживу. Вони щось в районі 300 грн коштують. Краще вже спасати ті, що маю.))) Може дійсно пояс для панчіх купити?
     
  3. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Я під час вагітності не пробувала та то не є проблема це ж натиратись (суто зовнішнє каштан + спирт (горілка чи самогон, що вже є) тим, і діє виключно, де болить до всього організму не має стосунку. Кажу мені допомагало коли були гулі у грудях, то воно мене спасло (сало теж спасало), але та штука - класна була. А так як треба натерти чи руку, чи коліна (як крутить), то теж знімає біль. Та може у вас настойка того цвіту, то можете спробувати для початку. Я скептик щодо такого (прихильних сухої традиційної медицини), але щодо цього свою думку змінила.
     
  4. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Якось раніше не обстежувалася, але за всіма ознаками варикоз є давно, і судячи з болю в ногах, що з'явився, прогресує. Хотіла б обстежитися, але не знаю, чи то зразу йти на УЗД, чи спершу піти до судинного хірурга (не УЗД-иста) на прийом? До речі, цікавить які і де зараз розцінки на таке УЗД.
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    спасати - можна. Користі від того буде мало. Панчохи мають бути ідеально підібрані по розміру і правильно вдягнуті, тоді вони рівномірно підтримуватимуть ногу. І тільки тобді з них буде якась користь.
     
  6. SoLana

    SoLana Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Ви праві, бо користі з таких панчіх, які злітають мало. Я б і хотіла вам порадити, але я купувала свої 4 роки, лише пам'ятаю що коштували приблизно 250 грн, але за цей час і прались і вдягались, нічого не порозтягувалось. Але де купувала і якого виробника не пам'ятаю. Їх потрібно купувати того розміру, який призначить лікар, бо так "на око" не можна, бо неправильно визначений розмір може нашкодити.
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    я мала укр. виробнитва - ті, що зараз в аптеці коштують 230 грн приблизно. Нормальні панчохи, якщо обережно прати - витримують не багато років, звісно, але рік мені послужили. Але розмір підбирала ретельно, і в аптеці міряла. І вдягала зранку чи після "лежачих" вправ - у положенні лежачи, з піднятими ногами.
     
  8. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    їх тре одягати лежачи.
    фактор ризику -стояча /сидяча робота.
    плюс треба укріплювати ікри на нозі, щоб добре тримали судини -вправи з маленьким мячиком..
    ну і генетику нікуди не дінеш...в мене на нозі тіко 1 зірочка, а внутрішній 2го ступеня, добре що то не видно...
     
  9. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    аюрведа про варикоз
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Дівчата порадьте хорошо спеціаліста, до кого можна звернутись з питанням варикозу, в нас в Червонограді навіть не хочу ні до кого йти. Якщо можна, контакти в приват чи карму. Дякую!
     
  11. arcobaleno

    arcobaleno New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    можу запропонувати лікування для осіб старших 60 років з варикозом чи тромбофлебітом, справді хороше, неоперативне
     
  12. Detektyv

    Detektyv Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Хтось питав скільки коштує УЗД ніг, так от, робила недавно, 100 ГРН. - 1 нога.
     
  13. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Не знаю, чи в цю тему, але утворилася в мене якась опуклість приблизно на місці проходження вени.
    То до якого лікаря взагалі звертатися? До судинного хірурга відразу? Чи взагалі до кого?
     
  14. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Дівчата, у моєї мами був страшний варикоз на ногах - всі лікарі казали що вже все пізно робити, тре тільки різати. Уже й до операції готувалися і перед тим мама поїхала в одеську область на море, там в районі с. Рибальске, є лиман з лікувальними грязями, так ось мама 2 тижні віддихала поблизу цього лиману, 3 рази на тиждень тими грязями ноги мастила і через 2,5 тижня приїхала з такими ногами що хоч на виставку! ні одної вени! тепер лише через 3 роки знову вени появилися на ногах то чекаєм літа щоби туда її відправити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. trikci

    trikci New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Привіт, дівчата! Зробила дві операції на ноги в 2011, а в 2012 довелося робити повторно на праву бо вена відкрилася. Мені вени запаювали. Операціями задоволена, ноги перестали боліти особливо пятки. До операцій я не могла ходити було відчутя що ходжу по битому склі.
    Але є і свої мінуси при закриванні вен іде навантаження на інші вени і вони теж розширюються. Минулого року робила узд є розширення нових вен і клапани вже непрацюють і був тромб, мені лікар рекомендував прикладати компреси з горілки.(я думаю це в кожного індивідуально, мій тромб небув загрозливим). На лівій нозі довжина вени яку потрібно закрити 15 см, на правій 20см. Мій лікар рекомендує знову робити операції я неготова
    1-ше боюся; 2-ге де гарантія що через рік мені недоведеться робити повторно операцію.
    Для того щоб не утворювалися тромби потрібно пити аспірин для розрідження крові, але перед тим як його пити порадьтеся з лікарем.
     
  16. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    терміново може хтось має контакти ,Сороки Тараса Григоровича судиного хірурга.
    вже не актуально
     
    Останнє редагування: 21 Січень 2015
  17. lizarda

    lizarda New Member

    Хтось може дати координати судинного хірурга з військового госпіталь ( на вул. Личаківській) СЛИВКА ВІКТОР.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Manhattan

    Manhattan New Member

    В моєї мами варикозне розширеня вен. на одній нозі утворилася вирикона виразка. не заживає,пробували вже різні мазі. мама на операцію не хоче йти. не знаю що робити, порадьте, будь ласка, можливо хтось мав таку ж проблему.
     
  19. Popi

    Popi Well-Known Member

    В мене бабця так не хотіла йти,але її вже так боліло,що вона по ночах не спала. Все таки вмовили на операцію лазарем, в той же день йдеш додому.
     
  20. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Потрібно сходити до лікаря прокунсультуватись і вирішувати, бо це не жарти, лежала я в судинній хірургії і надивилась я багато, то краще не зволікати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1