Варикозне розширення вен

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем mayscream, 14 Серпень 2009.

  1. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Я вже не згадаю, це було давно. Тоді, здається, мені назвали 5 з чимось тисяч (але це був 2012-2013 рік, ще до інфляції). Теперішні ціни треба уточнювати.
     
  2. Helen Lena Lenka

    Helen Lena Lenka New Member

    Дівчатка, хто підкаже до якого лікаря флеболога у львові краще звернутися???
    Можливо маєте зразу його контакти та координати, адже проблема виникла відносно недавно і незнаю куди краще податися...
     
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Я робила в Шимечка 2 рази підряд на одну ногу, за 1 рік, зараз ситуація ще гірша + пішла друга нога. Не скажу, шо лікар поганий, все дуже індивідуально. Як надумаю робити ще раз,то тільки в нього. Теж робила тоді за 5 тис. Як хтось там буде, то відпишіться за ціни на теперішній час.
     
  4. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Хтось може щось сказати про лікаря Соловій М.Б з лікарні у Винниках. Чи може робили там операцію в іншого лікаря?
     
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Хто десь недавно робив видалення вен хірургічним шляхом? Бачу лазер не для мене , 2 рази оперована нога а толку ніякого, кажуть тільки хірургічно. І от постало питання у виборі лікаря, та медичного закладу. Як це все взагалі відбувається? Скільки часу потрібно перебувати в лікарні? Чи має значення пора року? Які ціни? як проходить післяопераційний період ( мала дитини, і нема допомоги).
    Відгукніться ,поділіться.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Місяць тому робмли моій мамі.У відділенні судинноі хірургіі Меду.Оперував зав.відділенням ( він же років 3 тому оперував тата).детальніше вам розповім у пп трішки пізніше- з тел.незручно писати
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    I менi, якщо можна детальнiше у ПП..бо теж цiкавить це..
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Я минулого року робила в медінституті, в хірурга Орла Юрія Глібовича (він ще консультує в "Триомеді" на Левицького), чудесний та дуже совісний лікар.
    Оперувала дві ноги методом мікрофлебектомії (мало інвазивна операція, через малі розрізи витягують вену).
    Післяопераційний період легкий... добу була в лікарні, на другий день після операції-додому.
    Пора року-краще холодна... бо треба потім ще місяць носити компресійні панчохи... влітку буде гаряче дуже в них.
    Загалом все не страшно... синячки трохи сильні відразу, але все минає з часом.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  9. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    А як рухались після операції? За дитиною 2 роки реально доглядати?
    І можна вартість в пп.
    І минув вже рік, який стан вен? Ситуація була критична? У мене постійна важкість в ногах, болять вже з самого ранку, і на нижніх кінцівках є кучеряві вени.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Пишу тут на загал:
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Після операції відразу через кілька годин вставати треба, і на наступний день вже нормально ходити. Трудність спершу бо сідати, ставати... незручно... але все терпимо.
    Минув рік - все гаразд, нога рівненька, чистенька... єдине була вагітність вже після операції то на одній нозі синява з'явилась... але от після вагітності бачу сходить вже.
    Ситуація назагал не була критичною, не боліли мене ноги... але був вже зворотній рефлюкс (на узд) і естетично не дуже виглядало (( такі випуклості по ходу вени були.
    Тож рано чи пізно їх треба було забрати. Крім того це був підвищений ризик до тромбоутворення.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дуже всім дякую. Буду займатися ніжками. А оперувати скажуть точно. Бо одна нога після двох лазерних операцій виглядає гірше і болить, ніж до втручання.
    @Сонце, @сніжна якщо можна в пп вартість перебування та операції. Я розумію, що все залежить від кожного випадку окремо ,але хочу хоть на щось орієнтуватись.
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Хто робив склеротерапію? Цікавить де, ну і відгуки, ціни. Як ніжки почуваються зараз?
    Мені рекомендують або повністю видалити вени, або лазерне склеювання вен. Як виглядають ноги після звичайного хірургічного видалення вен?
     
  14. veronka

    veronka зла друзя

    Чула хороші відгуки, співробітника оперував 2 роки тому - все добре. Хотіла записатися на прийом, але там черга до вересня((( Нога болить жахливо де вени, пече, йти не можу(((
     
  15. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Мій чоловік хірург-флеболог(тут вже згадували -Чеховський)як кому треба пишіть)))але він оперує лазаром.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Не рекомендую.
    Краще хірургічно. На протязі року 2 рази оперували лазером, а ситуація стала ще гірша.
    Хоча у вас може бути по іншому
     
  17. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Склеротерапія і лазерна абляція -це зовсім різні методики. За допомогою склеротерапії усувається судинна сітка , яку хірургічно неможливо усунути. Лазерна абляція використовується для більш крупних вен. Рецидив після лазерної абляції в 10 раз менший в порівнянні з хірургією. І не забувайте, що хвороба в 90% генетична і всі вени, які мають " вилізти " всерівно "вилізуть".лікар Чеховський))))не хворійте)))
     
  18. olromashka

    olromashka Active Member

    Підкажіть до кого звернутись на консультацію,щоб і УЗД можна було зробити( направила гінеколог на консультацію судинного хірурга:вагітність 21 тиждень і варикозне розширення вен обох ніг)???
     
  19. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Обов'язково носіть компресійний трикотаж( ІІ клас компресії) під час вагітності та пологів.
     
  20. karioka

    karioka Well-Known Member

    має призначити лікар... я от зараз готуюсь до пологів, то якраз моя лікар сказала- на пологи- в тих спец панчохах... не рекламую, але узд обстеження +консультація суд. хірурга+ в них же й купила спец. панчохи (вибрали розмір)- біля мед.інституту. Спочатку важкувато то одягати,правда, ну, але треба:)