Варикозне розширення вен

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем mayscream, 14 Серпень 2009.

  1. Lascelita

    Lascelita New Member

    Доброго дня!!! Сьогодні була з мамою на обстеженні в мц"життя" сказали лазером видаляти вени. І не можу розібратись як краще чи лазером, чи хірургічним втручанням?
     
  2. Vanesska

    Vanesska New Member

    Доброго дня! Раджу звернутись в медичний центр Веромед (район Південного ринку) , там приймають висококваліфіковані лікарі, з великим стажом роботи .Планувала оперуватись хірургічно, але мені пощастило зробити лазерну операцію в лікарів Смілка Ігора Степановича та Мисловича Олега Юрійовича і дуже задоволена. Вже через годину після ЕВЛК пішла додому, все швидко і майже безболісно. Надзвичайно відповідальні та уважні хірурги, дуже їм вдячна тому і раджу тепер кожному хто має проблему варикозу ніг.
     
  3. Vanesska

    Vanesska New Member

    @Маріка
    В клініці Веромед дуплексне сканування обох ніг разом з консультацією лікаря коштує 300 грн
     
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В Чеховського 250)
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    @Vanesska дякуючи форумлянці @Ulianusia потрапила до лікаря Чеховського і дуже задоволена. Але проблеми з венами і не було виявлено.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Приємно)))І добре,що все добре)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vanesska

    Vanesska New Member

     
  8. Vanesska

    Vanesska New Member

    Вибачте , але я не мала жодного наміру обдурювати людей !!! Але Ви уважно прочитайте ,що я написала! У Веромеді консультація лікаря флеболога безкоштовна а дуплексне сканування ОБОХ ніг 300 грн, а в Чеховського 250 без консультації . а з консультацією ще + 300. Хоча мені все одно як у Чеховського тому як ражду ту клініку де була сама , де до мене поставились високопрофесійно,порядно і не приховуючи жодних цін!
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2018 ---
    Ой, вибачте ще +100 відповідно разом 350грн
     
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Дуплексне сканування-це і є узд)))І Вас ніхто ні в чому не звинувачував)))
     
  10. Vanesska

    Vanesska New Member

    От і порозумілися:girl_wink:))) Гарного дня Вам:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Magnolia

    Magnolia Active Member

    @Ulianusia, також цікавлюся обстеженням нижніх кінцівок.
    Знайшла на сайті в Чеховського " УЗД судин обох нижніх кінцівок (вени + артерії) 350 грн". То вже піднялася ціна чи то я не там дивлюся?
    Скільки ще буде коштувати консультація лікаря? В мене не проблеми з венами, маю інші проблеми.
     
  12. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Вени і артерії-350грн,консультація Вам не знадобиться(бо консультує лише по венах),але в проблемах із судинами все роз‘яснить і скерує)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. YULKAZOZYLKA

    YULKAZOZYLKA New Member

    Дівчата, хто робив чи можливо орієнтується в цінах на Склеротерапію... Взнала,що у Веромеді одна нога такої процелури 8000 тис. грн... в мене там нема що робити, кілька венок... може хто орієнтується по цінах чи є десь дешевше...?)
     
  14. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Чеховський-зайдіть на спйт,там всі ціни.
     
  15. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Планую робити абляцію великих вен обох ніг. І хочу запитати про ваш досвід, хто таке робив (в народі називають - видалення варикозу лазером)?
    Цікавить, за скільки часу настав помітний ефект, скільки часу минуло від процедури і чи немає повторної потреби видаляти варикоз?
     
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Перші два тижні будуть синці,потім «заварені» вени поступово розсмоктуються(до 2 місяців)Візуально їх не буде видно,але при дотику будете відчувати затвердіння,які з кожним днем зменшуватимуться.Можливо вени «вилазитимуть» в інших місцях(бо буде перелаштування кровотоку).В нашій клініці контролюємо пацієнтів на протязі року безкоштовно (все,що вилазить-забираємо).Компресійний трикотаж носимо максимум місяць(якщо немає виразок і тромбів).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Olga Myrun

    Olga Myrun Well-Known Member

    Робила перший раз 10 років тому, лазером, нові вени почали вилазити роки два назад, якраз планую вдруге видаляти, знову лазером.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Порадьте мені, куди саме краще звернутися, але дуже бажано район посп. Чороновола або десь в тому керунку і бажано так, щоб записатись, а не стояти в черзі), для того щоб перевірити судини на ногах. Бачу в низу на нозі вже купа жиляків та синців, ще й болі появились, нога піднабрякає до кінця дня конкретно, вранці німіє, важко ставати. Мушу навести з тим лад, бо фактично на ногах знаходжусь цілий день і вечір, а нога ну дуже мені дошкуляє.((
     
    Останнє редагування: 2 Квітень 2019
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    клініка Життя на Панча.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Solomia Satina

    Solomia Satina New Member

    І я роб
    І я робила в Кіхтяка дві ноги зразу минулої осені (склетерапію) але в приватній лікарні, спокійно і без черг. Прийшла зробила пішла.
     
    • Подобається Подобається x 1