Варикозне розширення вен

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем mayscream, 14 Серпень 2009.

  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Гель venadoron від veleda є цілком безпечним, на рослинній основі, лікарі найчастіше призначають ліотон-гель. Панчохи треба такі високі шоб на всю ногу, влітку в них некомфортно зовсім... хоча лікарі кажуть, якщо їх носити, то варикоз не буде прогресувати.
    каблуки максимально обмежити і стояти або сидіти теж довго не рекомендовано.
     
  2. markys

    markys New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    дівчата, як спеціаліст можу сказати,що ніякі креми варикозне розширення вен не лікують, а лише полегшують тимчасово стан. Щодо ендовенозної лазерної абляції(коагуляції) вен- метод надіний, високоефективний.
     
  3. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    мене не болить нічого..хвилює зов.вигляд..що порадите?
     
  4. markys

    markys New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Раджу зробити ультразвукове обстеження вен, тому, що спочатку треба визначити чи немає клапанної недостатності. Наприклад судинна сітка(телеангіектазії) "ретикулярний варикоз"- це кометична проблема, а коли вена більш виступає- це може бути недостатність клапанів вени,що є більш проблематично.
     
  5. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

     
  6. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    markys! Дозвольте, як спеціаліста запитати! Робила УЗД судин нижніх кінцівок (вен і артерій) доктор сказав, що все нормально, а я відчуваю шалену важкість в ногах, при довгому стоянні, хотьбі- тягнучі, викручуючі болі на задніх поверхняк гомілок і під коліном в напрямку стегна помітна дещо деформована судина. Що порадити, шукати причину в судинах, чи проблема може критись в іншому? Дякую!
     
  7. markys

    markys New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Я б порадив вам звернутись до невропатолога, тому,що проблема може бути у поперековому відділі хребта. А що ви маєте на увазі деформована судина?
     
  8. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Ну вона виступає, помітна під шкірою і трохи "кучерява" (покручена)... Дякую вам за пораду, це мабуть вихід для мене!
     
  9. markys

    markys New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    А що написано в заключенні УЗД?
     
  10. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Я вже не пам"ятаю, обстежувалась минулого року. Зі слів доктора- варикозу немає, на ту покручену судини уваги не звернув ( не придав значення). Те що ви написали про поперек, мені виглядає дуже правдоподібним, буду в цьому напрямку працювати. Дуже дякую!

    ---------- Додано в 23:03 ---------- Попередній допис був написаний в 23:01 ----------

    А ще таке риторичне запитання, якщо судина вже покручена, то якось можна усунути цей косметичний дифект, чи без хірургії ніяк?
     
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    А як проходить ця процедура? Бо в чоловіка є варикоз. Ми зробили узд судин і лікар, що обстежувала сказала якраз про операцію лазером під місцевим наркозом. В хірурга ще не були. Але от при розмові зі свекрухою вона (свекруха), сказала, що після операцій на венах є високий ризик потім мати тромби (це їй так лікар колись сказав).
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    А є зміст на таку проблему робити крем з ментолом? Ментол має гарний відволікаючий ефект, а чи має ще якийсь? конкретно при варикозі? типу знімає набряки...Чи взагалі ніякого крім відволікання?
     
  13. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Трохи дає- ментол освіжає, охолоджує, віталізує, бо ноги часто печуть. При жарі судини розширюються, клапани ще гірше працюють, а ментол все-таки трохи охолоджує. Ще рекомендують поливати ноги до колін холодною водою.

    Але більше покращують роботу таблетки і креми з кінського каштану, листя винограду( біоактивна речовина флавен), з гречки ( рутин). У Німеччині їх можна купити без рецепту, а в Україні, напевно, ще легше. Але
    вони помічні тільки в стадії, коли хвороба тільки розвивається.

    Є такі правила: менше сидіти і стояти, більше лежати і ходити.Рух дуже важливий, бо м"язи масажують вени з середини, помагають крові підійматися вверх і не застоюватися.

    ---------- Додано в 01:38 ---------- Попередній допис був написаний в 01:30 ----------

    Є панчохи профілактичні, то вони ще не так сильно стискають ногу, а є лікувальні, їх виготовлюють на індивідуальне замовлення в прогресуючих стадіях. Ми на практиці вчилася такі заміряти-
    там настільки важко їх натягнути. Мушу сказати, що натягнувши таку панчоху до коліна, у мене запаморочилося в голові. правда, кажуть, що за тиждень-два звикається.
     
  14. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Високий ризик тромбоутворення якраз у варикозно розширених венах, а не після операцій на них.
     
  15. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    підкажіть до кого звернутися щоб зробити узд судин ?
     
  16. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    В поліклініку до хірурга, він дасть скерування. Або самій в обласний діагностичний центр на Пекарській 69Б платно.
     
  17. markys

    markys New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    для Skaliaria. Я думаю якщо лікар при УЗД не надав значення ці вені, то з нею можна справитись з допомогою пінної ехосклеротерапії.

    ---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

    Процедура займає приблизно 1,5 год., після цього пацієнту одівається компресійна панчоха і він повинен 1 годину прогулятись. Обмеження після процедури - не можна піднямати більше 12кг перший тиждень після втручання; засмагати, баня,сауна, гаряча ванна- 6 місяців, а решта можна все.
     
  18. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    А якщо в мене є сітка, яка собі потрох збільшується, але самі вени ніби в порядку, то варто переживати? На підборах ходжу дуже рідко, частіше спортивне взуття, кеди або балетки..
     
  19. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Переживати не варто, але, якщо сіточка збільшується, то потрібно застосовувати деякі заходи:
    - контрастний душ (або хоча б контрастні обливання ніг) щодня
    - щодня ходити пішки (на роботу, на прогулянку), або їздити на ровері
    - уникати тривалого стояння, а пийшовши додому, полежати, піднявши ноги (наприклад, покласти їх на м"яке широке бильце дивану)
    - відмовитись від бані, сауни, солярію
    - використовувати спеціальні креми (на основі кінського каштану; з гепарином)
    - 2-3 рази в рік приймати курсами по 1 міс аскорутин (якщо у вас немає до нього протипоказів)
     
  20. богдан

    богдан New Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Скажіть що робити в мене є невелике розширення вен на ногах