Варикозне розширення вен

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем mayscream, 14 Серпень 2009.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Така проблема. В пологовому мені сказали, що маю сильне варикозне розширення, типу це якось пов"язано з пологами. Палатна лікар наголосила, що не випише, поки не куплю панчіх від варикозу. Ну, принесли мені ті панчохи (доречі досить не дешева річ). Я в них перший місяць то ходила, то забувала. Але тепер бачу, що сітка лізе і лізе і то так швидко, що сама в шоці. Тепер щодня чемно ті панчохи натягаю. Може хтось має таку річ? Чим воно помічне? Чи то просто, щоб процес трошки призупинити, чи воно лікує?
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    мені трохи дивно, що лікар, який приймав пологи не наголосив на тому, щоб в тих панчохах народжувати. Мені минулого разу сказали, що з моїми венами на пологи вигляд наступний: обовязково панчохи 2 декомпресії, а зверху ще і туге бинтування еластичним бинтом на всю ногу.
    Річ у тім, що відновлювальні процеси в організмі після народження дитини працюють на те, щоб стан покращувався. А панчохи в цьому допомагають. Вони не лікують, а підтримують ті вени ззовні. Чим допомагають особисто мені - знімають біль.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Я не зовсім вловила суть, бо голова була як то у пологовому))), але палатна ахнула, коли прийшла на другий день і сказала, що це наслідок того, що якось не так потужилась при потугах і воно ше загострилось. Ну, щось типу того.
    А чого лікар не наголосив, то це мабуть тому, що моїх ніг не бачив.))
    За біль, то точно знімають. Але то їх щодня носити треба? Зараз вже прохолодно, можна під штани носити, а то в спеку у них по вулиці не реально було, а поки туди-сюди, додому, то вже й нема коли одягати.
    Ну, і ше би хто порадив як за ними доглядати, бо коробку з інструкцією я успішно викинула). А ті резинки в горі мені геть не тримаються, злазять. Ну, і прати чим?
     
  4. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    моя мама мала такі панчохи. носила щодня з раннього ранку до пізньої ніченьки)) вдягала зранку ще до того як встати з ліжка. ще паралельно пила якісь таблетки, зараз натирає щовечора ноги спитровим настоєм на каштановому цвіті.
    панчохи спочатку добре тримались зверху, але з часом резинки вже так добре не фіксувались, тому регулярно протирала їх горілкою або спиртом, тобто очищала жир і піт. прала звично руками в теплій воді, як просто капронові колготи.
     
  5. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Дівчатка, я не знаю як кому, але крім того бинтування та панчох, необхідно ще пройти курс з Детралексом. Я просто не знаю, чи можна його приймати під час ГВ.
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Я ліотоном мастила 10 днів після пологів, чи то не з тої "опери"?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    або неправильно підібраний розмір, або заводський брак...
     
  8. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    певно то лікар призначає індивідуально, в залежності від випадку?
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Варикозне розширення вен

     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Спочатку трималися, тепер злазять.
    Розмір може і не зовсім мій. Палатна в полгговому наробила шуму, що на другий день на ранок вже мус бути панчохи, тому купували без мене і в пологовий мені передавали.
     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    там у розміровій сітці є вказані чи то 4 чи то 5 місць, в яких треба себе поміряти, щоб визначити розмір. Бо як злітають, то що можуть тримати?
    Інша річ, що з ніг міг зійти набряк - і це могло б пояснити зміну розміру...
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    дівчата, може підкажете до кого з лікарів звернутись з варикозом? нині зранку подивилась на праву ногу і жахнулась...зверху до низу вся в венах, такі аж горби поробились(((( куди йти з тим питанням?
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Напевно до судинного хірурга, якщо не помиляюсь.
    Принаймі я до такого збираюсь...))) Вже більше року...))
    Треба мене добре накопати, щоб накінець то пішла.:girl_blush2:

    Панчохи оті модні від варикозу так і не ношу. Шкода що така дорога річ без діла валяється. Пробувала раз одягнути під штани, так вони злазять. Ходила по вулиці, поправляла. Люди на мене зглядалися. Потім дала собі спокій, то вони поскочувались до колін, позбирались, ледво додому прийшла.
    Дома взагалі не зручно, бо злазять та й злазять, ті резинки зовсім не тримають. І спиртом терла вже.
     
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    може спробуйте пояс для панчіх??
    Жанно, давайте накопаємо одна одну і підемо таки))) Бо я так чую що теж то затягну не на рік... Ще би спеціаліста хорошого знайти.
     
  15. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    я вже колись писала, що консультувалася в Шимечка в мед.центрі "Життя" і в медінституті, перший варіант більш комфортний, УЗД робить сам лікар і не так категорично наполягав на операції як хірург з медінституту.
     
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Ото ідея, варто спробувати.
    Мені казали ще в пологовому, що як не буду щодня носити панчіх, то операції мені нємінавать((...
    Оділа я пару разів. Треба мабуть дійсно пояс придбати і взимку під штани з них не вилазити. Хоча то таке діло. Одягаються вони таааак довго, а все лечу-спішу... Тож треба мати часу на те.

    Моя мама має настойку каштана. Хтось таке пробував? Допомагає?
     
  17. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Ще як пробував. А від гулів на грудях, ого як допомагає. Моя бабаця таке собі робить кожен рік, я завжди збираю каштани. Але то не всі таке мають і сміються з того методу та я на своїй шкірі пробувала коли груди були як камні (під час ГВ), вона мене тим чудо-средством спасла.
     
  18. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    я маю підозру, що після пологів вони Вам просто не по розміру і треба інші...
     
  19. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    каштани чи цвіт? бо моя мама користується настойкою з цвіту каштана. треба мені теж братись до неї, бо останні кілька днів відчуваю біль в нозі, якраз там, де вени повилазили.
     
  20. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Варикозне розширення вен

    Взагалі правдиво має бути цвіт, але ми одного разу пропустили цвітіння каштану і бабця насікла самі каштани і залила спиртом. Той ж ефект, перевірено. Реально хороша штука і 0 побічних.