Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем cleonata, 6 Квітень 2010.

  1. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    вичитала на одному форумі, що дівчина до розплавленої основи, додавала шоколад (теж попередньо розтоплений), робила чукулядне миделко.стало цікаво, бо ще лишилось 100гр.основи, чи варто таке робити.можливо хтось таке вже пробував чи щось схоже???
     
  2. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Ідея цікава! З продуктів додавала лише вівсянку та мед,ну і какао-масло, виходило ніби непогано,але таке милко без консервантів буде мати невеликий термін придатності, мені про це дівчатка тут в темі писали,як робила вівсяне милко.
    Мала масажну плитку з ЛАШу з чорним шоколадом - була суперова і довго зберігалась.
     
  3. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    то не принципово)))
    завтра зробиться, а через тиждень змилю)))
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    цілком може бути)))) в мене мило йде тільки так))) скільки разів на день я мию руки - навіть не можу порахувати, але кожен раз це приємно)))
    крім того, якщо давати шоколад, то, на мою думку - не давати більше масел, бо може бути зам"яке і погано милитися.
     
  5. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    от таке глазуроване блискітками
    [​IMG]
     
  6. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Мала "цікаве" замовлення від полуничного магазину. Вирішила і тут показати... бо ну дуже воно вже цікаве і для дійсно важкодоступних місць. Переглядати при відсутності дітей. Миделко 18+ "Стріла Амура"
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2013
  7. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    дівчата а хтось на mylo.lviv.ua/ пробував купити тверді базові масла (баттери)? А може хтось знає кращі сайти де можна замовити?
     
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    пробував. Я. Якщо Вас влаштовує термін придатності який закінчується за місяць-два. То все ок.
    Тепер все купую на Ароматрейдингу. Але там тільки по кілю. Мо скооперуємося?
     
  9. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    я в принципі за! Головне шоб то не коштувало великі гроші і шось я собі трудно уявляю шо я буду робити з 0,5 кг. Може ше хтось з дівчат проявить бажання
     
  10. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    ну масляні плиточки для прикладу.
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Дівчатка, а навчитися варити таке мило, як тут, дуже складно? У значенні, чи можна навчитися самостійно з якихось МК чи краще піти на урок й подивитися на все вживу.
     
  12. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Звісно, що можна. Тут особливих технологій нема. Найважливіше - це правильний рецепт, а також змішування луг з маслами при одинаковій температурі їх температурі.
    Це мило "з нуля" і є два варіанти його варки. Холодним і гарячим способами. Мило зварене ХС має визрівати, мило ж після ГС проходить стадію гелю і ним можна користуватися відразу після приготування (застигання мила).
    Ніц складного тут тема. Але техніка безпеки і вимоги щодо неї високі. Перш за все - відсутність дітей і тварин у приміщенні де вариться мило. Такж одяг має бути спеціяльним (рукавички, маска, окуляри, халат і оцет під рукою).
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Я просто страшенно люблю таке мило, а купувати трохи дорого, особливо з пересилкою. От і маю бажання самостійно собі наварити. Маю тут ще одну коліжанку помішану на таких речах, до того ж вона просто ас різних ефірних олійок, от і думаю підбити її на авантюру.
    Не вже, у мене зараз інші речі на голові, але от хочу помалу почати вивчати теорію, аби потому застосувати на практиці. Дуже цікаво спробувати зварити мило саме холодним способом. Буду шукати інформацію та матеріяли. :)
    От відсутність дітей під час процесу - це проблема, бо і в мене, і в неї по троє діток. Хіба чоловіків ще до процесу залучити. ))) Приготувати їм вечерю, а тоді посадити дітей пильнувати. )))
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Знайшла тут англомовний МК (ну, бо треба мені знати, як складники називаються по-місцевому, аби їх знайти. По фото видно, що кобіта взагалі дуже спокійно ставиться до миловаріння. По-перше, вона бере лише ґумові рукавички та окуляри, нічого більше. По-друге, взагалі не ясно, чи посуд в неї до того діла окремий, чи ні. У російськомовних МК миловари так вбрані, ніби працюють на ЧАЕС. Звідки така різниця?
     
  15. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Лілюська посуд неодмінно окремий. Грамулька лугу може спричини опік і доволі серйозний.

    То кожен сам вирішує для себе. Особисто я мала щастя обпектися лугом, тому і нульовки варю дуже мало та і естетична її частина у мене бажає кращого. Тепер беру рукавиці, намордник, аби не вдихати пари ну і одяг який не шкода. Ще треба знати свій блендер, бо я перший раз як газанула ним, то місиво на стіл набризгалося і на підлогу, то мусила все оцтом протирати/вимивати.

    Ніц складного у тому миловарнні нема, але варто ставитися до цього відповідально. Мене дивують англомовні МК, оскільки робота з лугом - дуже небезпечна і вони якось так халатно ставляться до власного здоров*я, що це для мене залишається малозрозумілим. Техніка безпеки має бути перш за все!
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    То тільки один такий. Буду шукати інші, де є про техніку безпеки, як у російських.
     
  17. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Я теж коли варю мило, то в спецодязі: маска, окуляри, рукавиці, шапочка. Тут якраз той варіант, де краще "пєрєбдєть", бо очі одні, а опік на обличчі дуже неестетично виглядає. Варити доволі легко, особливо холодним способом, в мене весь процес займає 1,5 -2 години разом з прибиранням і помиттям посуду. І реално вночі чи ввечері варити, коли діти сплять собі. А як гарячим варити, то головне оту стадію з "вільним" лугом без дітей робити, далі в духовку - і раз в годину помішувати)))

    Лілю, я можу кинути лінк на майстер класс, як на мене найкращий, на лівмастері. Там дуже докладно про все, питань не лишається. Можу тут, можу в пп
     
    Останнє редагування модератором: 31 Січень 2013
  18. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    А я таки вчора зварила 2 милка- для своїх руць
    Перше з медом: на 50 грам основи дала чайну ложку гречаного меду, низ присипала ромашкою. на диво дуже гарно піниться так як магазинне
    Друге: на 50 грам основи перемолола 1 десертну ложку вівсянки+ 1 ложку пастеризованого молока+запах кави +1 капельку олії паростків пшениці, також присипала вівсянкою. піниться гірше, але взагальному таки піниться
    Хотіла сфотографувати, але в меню нема кнопки для вставлення фото(от така я особлива) тому передумала
    Отримала задоволення)
    Тепер треба їхати до Андріани по основу бо залишився маленькийф кусочок(
     
  19. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    О так, я від кожного наступного його отримую і хочеться ще і ще щось новеньке спробувати зробити.
    Як класно, що милко вдалося. Фотки можна скидувати мені (anairda.kashef@gmail.com), а я вставлю у допис. Бо самій так цікаво глянути.
     
  20. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Та вже пізно( 1/2 милка вже змилила:girl_haha:маю звичку бігати по 100 раз на день у ванну мити руки, а з таким милком певно і більше
    Вчора вранці зварила і одразу поставила у ванну, а тепер вже і нема що фотографувати(((((
    Забула написати...барвників не давала, але медове вийшло з таким прозоро золотим перламутром що просто бомба
    Наступне таки зазнимкую