Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем cleonata, 6 Квітень 2010.

  1. Tsypulka

    Tsypulka Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Супер, я так мрію щось путнє для рівної нарізки. А ще людську круглу форму хочу, бо все якесь...
     
  2. Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    [​IMG]

    Нове пакування нашої миловарні...
     
  3. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    то олія з основи виходить "росою" не страшно, митись милом потрібно одразу а не відкладати в довгий ящик)
     
  4. Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    angelskipi,тут причин може бути скільки завгодно...будь-який серйозний миловар має в свому рецептурному арсеналі як мінімум 2-4 шапнуневих мила різного складу,щоб підібрати кожен міг оптимальний...
    ми,наприклад,роздаємо безкоштовні пробники обов"язково і тільки потім клієнти ідуть у котрийсь з магазинів і купують...
    також після того,як ви мили волосся "Галами" та іншими плинами,то потрібен час на звикання(від 2 до 4 тижнів)...за цей час хімія покидає шкіру голови...
    ще обов'язковим є промивання волосся після правдивого шампуню природним кондиціонером-сумішшю води з яблучним оцетом-тоді волосся ніколи не буде "дротяним"
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Дівчата, маю основу якій вже близько 3-4 років. геть забула про неї. вона ще придатна чи можна викинути?
     
  6. angelskipi

    angelskipi Active Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, яка ефірна олія має гарний запах? А то я купила лаванду і жасмин, то мило мені не дуже гарно пахне. Може потрібно не ефірну олію, а щось інше використовувати? Дякую.
     
  7. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    1) не довіряю мильним основам - не знаю їх складу, і вважаю що ціни завищені, тим більше впевнений що більшість з них має в складі повно різноманітної " хімії ", мило із заводської основи розглядаю як сувенірне , можна милитися але воно мало чим буде відрізнятися від звичайного магазинного мила
    2) у конкретному даному магазині ціни на все завищені , по базових\основних позиціях можу продавати на 25-30% нижче , наприклад на кокосове, яке до речі також можна використовувати в косметичних цілях в незмінному натуральному вигляді.
     
  8. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Дівчата, а хтось знає миловара, випробуваного, за мило котрого би дав руку на відріз? Щоб мило без хімії, з модними добавками, щоб варив мило для різних клієнтів і для різних потреб? Ну і візуально аби не було за мило соромно? :)
     
  9. Kurylychyn

    Kurylychyn New Member

    Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    Дівчатка підкажіть де ви берете мильну основу і яку її краще взяти?????? Хочу навчитись робити для себе.дякую
     
  10. Відповідь: Варимо мило. Рецепти, поради, вихвалялки

    підкажіть де можна купити мильну основу
     
  11. Natali_portman

    Natali_portman I love and I can not stop...

    Дівчата,підкажіть,а технічний спирт підійде для оприскування?
     
  12. Natali_portman

    Natali_portman I love and I can not stop...

    Дівчата,мило вийшло в мене гарне на вигляд,але по консистенції,як пластилін. Чекати ще,поки воно затвердіє чи треба його переплавляти?
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    а скліьки часу застигало? і скільки олій дали на який об"єм?
     
  14. Natali_portman

    Natali_portman I love and I can not stop...

    На 300 грам онови дала 1 столову ложку гліцерину,1-олію льону ,1-кокосової. Стигне вже 2 дні.
     
  15. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    на 100 г мила максимум 1 пласка ст ложка всіх додаткових компонентів. олії тільки 0,5ст ложки можна дати.

    спробуйте невеликий шматочок розтопити, і додати ще основи. бажано не перегрівати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ага, забула написати, що гліцерину бажано вже в основу не давати, так як основа вже його містить. то певно і є корінь вашої проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    як мило?
     
  18. Vhita

    Vhita Member

    Підкажіть будь ласка де ж ту основу для мила купити? Хочу чим пошвидше до миколая подарунків наварити. Може у Львові десь без інтернету можна купити?
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    роблю собі скраб з кавою. Але кава осідає на дно і фактично лише частина шматка мила є скрабом. Чи є якийсь хитрий метод, щоб уникнути осідання? Можливо, дуже дрібно змолоти каву? чи можливо якимось хитрим методом примусти мило швидше застигнути, щоб кава не осіла?
     
  20. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Я даю дрібно змелену каву вже в самому кінці, і ставлю в морозильну камеру. Може замало кави даєте і грубого помолу?
    А ще класний скраб для тіла виходить з люфою: і рівномірно скрабить і можна бавитися з кольорами і ароматами.
     
    • Подобається Подобається x 2