Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Грильяжка, 5 Вересень 2009.

  1. berezhano4ka

    berezhano4ka New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    а я люблю Шрека і Фіону а також ослика і кота з цього мультику.
     
  2. SPRING

    SPRING New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    А мені подобається Попелюшка, у всіх мультиках і фільмах! Особливо люблю "Золушка 80"!
     
  3. Akita

    Akita New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    Щодо кіноперсонажів - це майже всі у виконанні Річарда Гіра, Ентоні Хопкінса та Томаса Хенка.
    А щодо мультяшних - Вінні Пух (просто суперський ведмідь), Балто, Гарфілд. А на першому і почесному місці - це вовк з мультика "Жыл-был пес"
     
  4. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    У нас в хаті є повна колекція мультиків про Вінні Пуха, Мікі-Мауса (все англійською), був в нас період Тачок, а тепер улюблений мульт Kid Vs Kat, ми самі з чоловіком його дивимся :) Я особисто люблю Flinstones (маю повну колекцію всі сезони на дисках), ще ми купили всі сезони Відьом і довгий час перед сном по серії-другій дивилися, поки марко не збудився і не почав плакати - злякався.

    А про себе я вже писала - я фанат Тарантіно, особливо Kill Bill, люблю його непередбачуваність. Колись дивилася The Others з Кідман, сподобався.
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    Дуже сподобався морський свин Хаєр з Банди-М.[​IMG] і ще прикольний той малий Хом"як[​IMG]. А ще мені дуже подобається Хельга Патакі з "Гей! Арнольде!" [​IMG]. А щодо героїв фільму, то подобається героїня Сари Джесіки Паркер з "Сексу у великому місті"[​IMG]
     
  6. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    о! нагадали мені один з улюблених мультиків дитинства. я ше дуже любила "Сучасне Рокове життя". там був дуже симпатичний бичок Гефер)). а ще з улюблених мульт персонажів Вомбат (моя любов :girl_in_love:), домовичок Кузя, вся сімейка Сімпсонів. а з серіальних Альф звичайно, ну і Хаус, як без нього)
     
  7. носик

    носик New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    Мені дуже подобається кунг фу панда
    [​IMG]
    Особливо ця його поза. класний мульт
     
  8. Picasso

    Picasso New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    Приєднуюсь! Софійка зараз хворіє, ставимо компреси і для того, щоб всиділа на місці - включаю спочатку дві частини "Капітошко", а потім - Пяточкіна! Діє безвідмовно (рекорд - 5 мултфільмів підряд)
    Самому подобається киця із "Шрека", білка з "Льодяникового періоду", дідусь який грає в шахи сам з собою... З акторів - Джекі Чан, Дженіфер Лопес, Джейсон Стэтэм...
     
  9. spivanka

    spivanka New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    я люблю кротика з чеських мультів, але він ледве мені не набрид, бо довелось ту колекцію(з 60 по90рр) передивлятись енну кількість разів поки знайомі решту дисків не віддали.
    взагалі у тій збірці цікаво спостерігати, як персонажі мінялися впродовж років...
     
  10. марта

    марта Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    Ми дуже любимо з малим мультик "Мій сусід Тоторо". Випадково попалась ця фотка. Я в захваті від цих волохатеньких Тоторо.
    [​IMG]
     
  11. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    Кіт Матроскін з Простоквашино і Раневська в фільмі "Подкидыш"
     
  12. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    Почитала предыдущие ответы. Ладно, так уж и быть - вставлю свои брутальные 5 копеек :diablo:
    На вскидку из относительно свежего:
    Фильм "Хранители" - Комедиант
    [​IMG]
    а еще робот Бендер из Футурамы, Вуки из Звездных Воен, хомячек из Вольта (уже был), главные герои фильма Kick-Ass (особенно папа с дочкой), Картмен из Южного Парка, ну и в том же духе :)
     
  13. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    В дитинстві дивилася мультсеріал "Невгамовні",дуже мені подобався.
     
  14. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    це також мій улюблений мульт персонаж і мультик!!! (люблю іноді "цитувати" Матроскина: "і молооокоо у нас будеет!", "средства у нас есть, у нас ума не хватает».)
     
  15. PrincessRapunzel

    PrincessRapunzel New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    А я люблю всіх принцес з Діснеївських мультиків :girl_in_dreams:
    [​IMG]
    Ну і принців, звичайно :girl_in_love:
    [​IMG]
    І ще дуже подобається Джулія Робертс в фільмах "Кралечка" та "Ноттінг Хілл" :girl_claping:
    [​IMG][​IMG]
    І Елл Вудс (Різ Візерспун) з мого най-найулюбленішого фільму "Білявка в законі":girl_curtsey:
    [​IMG][​IMG]
     
  16. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    А наш улюблений персонаж - мишка Джеррі :girl_claping:з мультика "Том і Джеррі" :girl_yes2:.
     
  17. Gossip

    Gossip Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    люблю відчизняні мультики з нашого дитинства, а також Діснея
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2010
  18. носик

    носик New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    [​IMG]
    [​IMG]
    Дзінь-Дзінь. Хорощий мультик. Частенько переглядаю його
     
  19. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    [​IMG]

    Мульт про Чіп і Дейла, а також наші рідненькі мульти, особливо про Віні-Пуха!
     
  20. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Ваш улюблений мульт та кіно персонаж

    А це моя улюблениця і моєї донечки (чимось мені двоє схожі)- Мультик певно знають всі-Маша і ведмідь.
    [​IMG]
    [​IMG]