Ваш улюбленний музичний стиль

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем mileelen1, 17 Січень 2010.

  1. Sophistication

    Sophistication New Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Вважаю себе людиною настрою, тому інколи хочеться послухати щось із класичного року, часом блекуху, вже десь як рік підсіла на фолк-метал. Ненавиджу москальську попсу, важко сприймаю психодел. Люблю джаз, але тільки наживо) На смаки часом впливали друзі, але до любові до року і металу дійшла сама: подобається глибокий сенс багатьох пісень цього стилю, чітка ритмічна музика, а ще море приємних спогадів:girl_in_dreams:
     
  2. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Люблю рок! Колись на нього друзі 'підсадили'. Xоча іноді слуxаю ДЕЯКІ пісні з шансону. Попсу не люблю.
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Починалося все з російського року. Зараз слухаю, переважно, Radiohead, Тома Вейтса, Петера Хеппнера, Емінема, Kwan. Рок, звичайно)
    Класика - не моє) "Шансон", так званий, ноу вей...
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    :girl_devil:
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Я маю доволі широкий діапазон музичних вподобань... Класика - ммм, особливо Бах, Бетховен, Чайковський... Джазз, блюз (але крім авангардного і кислотного), психодел, готика, тріп-хоп, дум, рок, кельтік....
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Останнє редагування: 18 Вересень 2011
  7. Leri

    Leri New Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    о, музика, музика... за що ж я тебе так люблю?

    хм... напишу історію свого музичного становлення :) (аж самій цікаво!)

    свою любов до музики помітила десь у роки 3
    тоді по радіо часто класику передавали, я просто завмирала на місці і слухала...

    потім коли виросла, разом з подругами ми в попсу закохані були - "Бухгалтер милый мой бухгалтер"
    (шо воно таке і нашо у 5-6 років ще не понятно, але чомусь слухали...)

    у 7 років примусила батьків віддати мене у музичну школу по класу скрипки
    (і тут почалися гами, сюїти та сонети якими доводилось насолоджуватися моїм сусідам)

    батьки мої в ті часи слухали гурт "Любе" і "На-На" (досі пам'ятаю, як колись принесли відік і касету з якимось концертом "На-Ни")

    потім батько прикупив якусь круту аудіосистему з програвачем вінілу - і тут у нас в домі поселися "Бітли", "ПінкФлойд" і ще хтось з дуже писклявим голосом і металом (тоді не відчула до них особливої любові - тільки вуха затуляла коли батя ту шарманку заводив на повний голос)

    згодом, в 11 років, скрипку я покинула і пішла на вокал (тут вже почалася укр. нар творчість)
    і з горем пополам довчилася (улюбленим предметом був хорклас)

    коли була у 7-9 класі (це здається 1995-1998 роки) - це розквіт хіт параду Територія-А (який у мене не показував, так що всі новини дізнавалася від подруг)
    незабутні Фантом-2 та Грін Грей а ще тоді почалися Океан Ельзи та Скрябін :girl_curtsey:
    (Фантом-2 ми колективно обожнювали, Грін Грей - "падаждьом пад даждьом" - колективно вважали дурним смаком, але коли вони до нас у Жовкву всі приїхали - "Народний Дім" - був забитий)

    далі був для мене незрозумілий період - я слухала те, що мої однолітки не сприймали :girl_emo:
    (до прикладу на старих касетах у мене були записані Ера та Енігма, а однокласники сміялися... вони тоді полюбляли "Рукі ввєрх" і "Іванушкі",
    через пару років уже всі слухали Еру та Енігму, але все рівно мене сприймали дивакуватою)


    в період після школи не можу пригадати, що я щось слухала (щоб мене там щось чіпляло)
    мама привела мене у Церковний хор (мовляв, ти співати вмієш - нехай хоч якась користь буде) і десь періодом у 8 місяців щотижня ходила на репетиції до Православної Церкви і вивчала партитури... але з іншого боку - це так і не надихнуло мене і радістю, бадьоро вставати у Неділю зранку, щоб Службу співати
    через деякий час я хор покинула

    а з 19-ти років відкрила для себе інший світ - сучасної християнської музики (ніколи не думала що буду співати Госпел, блюз чи рок з християнськими текстами і щей вдягнута у мантію, як негритянка у американських фільмах)
    2 репетиції на тиждень, поїздки до Києва, виступи у Шевченківському Гаю, перед Оперним та власне у самому Оперному - це настільки захоплююче, що навіть не знаю з чим порівняти

    зараз слухаю переважно християнський alt-rock, але також нічого не маю проти джазу, блюзу і рок-балад :music:
     
  8. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Для себе для душі -джаз і лаунж,а почистити бульбу і поприбирати- міх на радіо

    Sent from my ST27i using Tapatalk 2
     
  9. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Лаунж, легкий рок. А деколи на кухні і радейко!
     
  10. poetka

    poetka Well-Known Member

    Відповідь: Ваш улюбленний музичний стиль

    Аналогічно! Хоча навіть і бульбу люблю чистити під джаз :)Надихає! :)
     
  11. Angella

    Angella New Member

    Роки так два тому дуже подобався рок, просто шаленіла від нього. Час минув, смаки змінилися, і тепер я меломан) Вважаю, що зміни в житті, психологічні травми міняють світогляд і зокрема музичні смаки.
     
  12. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    рок-н-ролл заряджає енергією та дарує відчуття щастя !
    Під настрій люблю легенький лаундж. Часто включаю
     
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Зараз у мене романтичний, Елтона Джона слухала би цілий день :girl_dance: