Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Бурулька, 11 Лютий 2008.

 1. Haidee

  Haidee Well-Known Member Команда форуму

  В мене одна знайома американська сім'я дуже мило повідомила всьму світу про друге маля. Зробили на Валентина фотосесію, де старша дворічна доця тримає дощечку з написом "Cupid struck again. I am being promoted a big sister the end of july 2018". Ну і батьки такі всі закохані на задньому фоні біля зимової річки:)
   
  • Подобається Подобається x 5
  • мімімі мімімі x 1
 2. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Я сказала близьким, що скоріше за все, Лідія не буде найменшою.
  На це почула, що і з вже наявними дітьми не справляюсь :) Я. Не справляюсь зі своїми дітьми :girl_crazy:
  Думала привчати їх потроху до своєї реальності. Але ні. Коли вирішимо мати наступну дитину - повідомлю запрошенням на хрестини :girl_haha:
   
  • мімімі мімімі x 4
  • Зе бест! Зе бест! x 1
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 3. Єва

  Єва Well-Known Member

  З тієї причини цього разу не знає ніхто, крім чоловіка і стоматолога, до якого прийшлося звернутися на 10 тижні. Близькі родичі вважають, що я маю працювати цілодобово, бо пора в житті чогось більше в матеріальному плані. Деякі родичі мою другу вагітність сприйняли як щось, чого вже не мало бути (мені було 36, старшій дитині 8, то думали, що більше в нас дітей не буде), навіть питання були, навіщо мені це :girl_crazy:, нервів собі тільки змотала. Тому тепер взнають на хрестини. Тільки щось живіт в 11 тижнів по розмірах на 5 місяць виглядає, довго приховувати буде важко.
   
  • Подобається Подобається x 4
 4. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Мені здається, що сім`і, в яких кількість дітей від трьох - потрапляють в інакшу галактику і це просто не до порівняння... Не гірше, не краще (при свідомому відношенні, звичайно), а просто по-інакшому, це інакший рівень розпорядку дня і т.д. :)
  --- дописи об"єднано, 24 Листопад 2020 ---
  :)
  Я дві останні вагітності до 17-20 тижнів приховувала цю радісну новину від наших батьків. Хотіла ефект сюрпризу і щоб вони «менше чекали» :). Але то батьки, ми відносно рідко бачимось.

  А взагалі, дивно від негативу. Наскільки перевернуто уявлення з чого радіти і чому сумувати... Дитина сприймається як тягар, ця думка інтенсивно намотується на вагітну.. Слава Богу, що буде дітка!
   
  Останнє редагування: 24 Листопад 2020
  • Подобається Подобається x 1
 5. cjomcjomka

  cjomcjomka Content - fairy

  Я пригадую, як з Вірусею сказала в 21-23 тижні :) дуже особливі були відчуття.
  А з Лідією страшенно хотілося сказати з перших днів. Одразу сказала майбутній кумі, і вона так ніяково якось відповіла, що то ще рано. А я кажу, що дитинка ж уже є, і їй треба хресну, і ми тебе запрошуємо :) Тільки тоді я думала, що то не Лідія зовсім, а хлопчик Назар :)

  Взагалі, тема для "поговорити" суперова. Але якщо всерйоз - я зараз важко уявляю, щоб переживати, хто що скаже мені з наступними дітьми - якщо вони будуть. Враження, що всі вже все сказали :)
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. Freedom UK

  Freedom UK Well-Known Member

  Гг, я сторінку ФБ про особисте не веду, а чоловік періодично щось пише. То виставляв новини щодо народження четвертої дітки - багато хто не знав, що і третій вже є :girl_crazy: