Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Бурулька, 11 Лютий 2008.

  1. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Я теж так хотіла. В мене чоловік цілий день на роботі, то це б було легко зробити. Але я просто не витримала. Тест зробила вранці і на обід завжди виходила в місто на обід з чоловіком, тож проговорилась. Дуже важко втримати таке в таємниці навіть день. Тим більше шо дитинка бажана і планована.
     
    • Подобається Подобається x 16
  2. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    З першим дуже всі тішились. Ми вже давно хотіли малюка і коли зранку тест показав дві рисочки ми з чоловіком дуже втішились. Другим я завагітніла через 1,5 року. Просто показала чоловікові тест, а він якось так різко запитав "ти що вагітна!?". Малому вже три місяці, а я ще від того питання осад на душі чую. Якось запитала чоловіка чого він так різко відреагував, а він виявляється вже давно все забув. От такі вони, чоловіки.
     
    • Подобається Подобається x 21
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    так завжди, ти переймаєшся, думаєш, ну чому він так сказав, а для чого, а що в нього там на думці було, а насправді - нічого не було, а якщо і було, то вже давно забулося. мене це в чоловіках дуже бісить, ляпнув і забув. хіба може вони прикидаються...
     
    • Подобається Подобається x 15
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    а часами думаєш, а чи він взагалі думав коли щось таке сказав?
     
    • Подобається Подобається x 17
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Не прикидаються.
    То жінки переймаються тим, чим зовсім не варто перейматися, але ж то жінки. :)

    Додано через 36 секунд
    Швидше за все, ні. Просто ляпнув, що перше в голову прийшло.
    І якщо відповідь приходить зразу, то вона не обдумана. Аби відповідь була обдумана і щира, на то треба часу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    дуже влучно сказано:sad:
     
  7. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    соромно таке говорити але ми чоловіки (я особисто) часто щось говоримо відмахнувшись - не те що не думаючи, а саме не думаючи про можливе інакше розуміння цих слів іншими.
     
    • Подобається Подобається x 19
  8. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Це точно... нажаль, інколи таке буває... і людина зовсім не розуміє що робить боляче
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Нi я дiйсно не зрозумiла, бо менi таке в головi не вкладається.
    Я думала може вiн сказав щоб не плакала ... ну що зробиш... тупа ...
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Руда

    Руда Active Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    а я от дитину страшенно хочу. і він хоче.
    хоча чудово розуміємо що ще далеко не час.
    але точно знаю: завагітнію і одразу йому розкажу! головне не як, а що)))
     
    • Подобається Подобається x 11
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мій чоловік малослівний і практично беземоційний, і мені було трохи страшно йому говорити про мою вагітність, бо боялась що в нього не буде тої реакції на яку я очікувала!(салюти, квіти-от наївна) В той день, коли я зробила тест , в чоловіка була дуже важлива зустріч по роботі, я як дізналась що вже вагітна, то вирішила написати смс (в той момент коли робила тест чоловік був на тій зустрічі). Я була дуже здивована коли через 15 хв він вже був на порозі, правда без всяких квітів і подарків, він мене сильно обняв і ми просто стояли і мовчали, потім почав мене цілувати! Цю новину він сприйняв мовчки, але з блиском в очах! Перші місяці взагалі ніяких розмов про вагітність не було(чесно кажучи ображало трішки) а от зато коли почав живіт рости,рухи сам відчував, першим ділом як приходив з роботи гладив по животіку і питав як справи не у мене, а в мальочка! А зранку як просинаємся то питає чи синок вже встав! (чи копає мене)
    От такі то вони мужики! Ми жінки більш емоційні і очікуєм від них іноді більшого а ніж треба! (я маю на увазі в плані реакції на якусь важливу новину) Треба сприймати їх такими як вони є!!!
    Наші чоловіки приємно дивують нас в той момент, коли ми саме менше цього чекаємо! А коли чекаєш на ту омріяну реакцію - то розчаровуєшся, бо вона не така як ти хочеш!
     
    • Подобається Подобається x 30
  12. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    це троши оффтоп: так як ви пишете (про очікування-розчарування) є практично у всьому. тобто то стосується не тільки чоловіків :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Звичайно не тільки, але тут зайшла мова про наших мужчин, тому я і так написала:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мій чоловік знав швидше за мене що я вагітна (бо я була вся у здачі сесії і не рахувала днів затримки), і я важаю що це добре коли чоловік в курсі про вагітність з самого почакту бо немає того шоку.
    Коли я дізналася в лікаря що я дійсно вагітна то була в шоці хоча я твердо зналана що на 7 тижні, але тільки після слів лікаря було таке враження ніби цеглою поголові. Лікар поставий 8 тижнів а не 7 тепер я це розумію чому так (через підрахунок вагітності з першого дня менструації)
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Чоловіки справді малоемоційні, або їм просто важко спрймати таку новину...
    Мій теж не скакав до неба, але я знала що тішився. І взагалі з нього якісь емоції видавити нереально...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Просто чоловікам (як і жінкам) в певних випадках краще жувати, як казали в тій старій рекламі.
    Ми їм кажемо новину, ми ж до того про неї здогадувалися, або ж дізналися наодинці, роблячи тест, а вони... вони чують радісну новину і вважають, що мають якось відреагувати, а слів бракує, от і знаходять в голові якусь фразу десь і колись почуту. а та фраза може бути недоречною, або ж образити нас - щасливих мамусь, які хочуть почути щось конкретне, щось таке, як вони чули в старому плаксивому фільмі чи уявляли собі з часів, коли бавилися ляльками.
    Не ображайтеся на чоловіків!!! Вони бувають хорошими :)
    Мій чоловік не знав що казати, але я в очах його прочитала радість, тому просто обнялися і все... а через якусь мить вже пішли в хід слова радості, запитання, планування.
    Наш татко теж запитується тепер спершу про карапузика :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Зараз (відразу після одруження) виглядає на те, що мій чоловік мав би шаленіти від подібної новини. :radist: Також мрію йому сказати про це в урочистій обстанівці. Але, почитавши нашу гілку, і знаючи (трошки) чоловічу психологію, :ninja: налаштовую себе на те, що, в разі чого, розчаровуватися не варто, пра?:) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  18. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Навіть не знаю...звичайно, що то напевно всім хочеться чогось ТАКОГО, невідомо ЧОГО....
    Точно знаю, що мій коханий втішився б шалено..бо він дітей обожнює...і так на них заглядається ...в дитячих магазинах вже все б скуповував:)))
    Але висловити свої емоції йому важко ...тому прийдеться по очах читати:)))
    А ще, я б дійсно не казала нікому до 3-4 місяця:))) щоб це було лише нашою таємницею:)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Я, до речі, також не вмію тішитися подарункам, скакати від щастя, розціловувати від задоволення. Часом аж буває перед людиною незручно. Хоча знайомі кажуть, що "маю Щукінське за плечима", а в такі моменти ну не можу себе перебороти. Зате, що відбувається в душі (!!!), відомо, на жаль, мені одній...
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    то називається ЩИРІСТЬ...зате,коли ти тішишся...то нпевно аж щастя навколо літає:)