Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Бурулька, 11 Лютий 2008.

  1. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Цілком з Ва ми згідна. Скільки я читала історій, що жінка, яка йшла на аборт відчувала біль дитини, а потім з роками не могла собі пробачити, скільки би дітей ненароджувала. Коли ми з чоловіком ще зустрічалися і мова про одруження навіть не заходила, він мені завжди казав, що як завагітнію, то ніяких абортів, будемо родити - це його так батьки навчили, і своїх дітей я так буду вчити.
     
    • Подобається Подобається x 15
  2. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Історія я на тому, що я написав не закінчується... далі - не менш цікаво...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ну то давайте продовження, мене цікавість розбирає!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Далі дитина видає такі речі, що у нас з дружиною інколи мурахи поза шкірую лізуть...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Тобто?????:ninja:
     
  6. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    питаю її, ти мене любиш?

    -Так, але є Той, кого я люблю більше...
    -Хто це?
    -То є Бог.

    (вік - три роки)

    Додано через 11 хвилин
    Як би Ви дивилися на таке...Виливає дитина у Вас на очах сік на диван і не звертаючи увагу на Вас повертається до ікони і просить вибачення у Бога.
    (три роки)
     
    • Подобається Подобається x 25
  7. Горобчик

    Горобчик Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мені самій мурашки по спині бігають!!!! А вона ходить на якісь науки до церкви чи може Ви їй багато розказуєте про Бога чи то в неї само так виходить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    те саме хотіла спитати:agree:
     
  9. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Я говорю про вік 3 роки. До 6 років вона нікуди не ходила. Жила тільки з нами (а не скажімо в бабусі).

    Додано через 2 хвилини
    5 років.

    -Не думайте, що я постійно буду жити з Вами... прийде час і я піду від вас..
    - Куди ж ти підеш? - запитую.
    -Я піду жити у церкву, бо церква - то і є мій дім.
     
    • Подобається Подобається x 20
  10. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Цікаве сприйняття в дівчинки.. І взагалі малі дітки такі цікаві речі видають.. Моя знайома, коли була маленька, думала, що люди на фотографіях так і залишаються на знимках.. От тепер у неї був випадок з сином - він закотив таку істерику, коли побачив на фотці мама з татом! Довелось терміново таткові додому їхати, щоб дитину заспокоїти.. Мабуть, по генах передається.. Так і Ваша, Миху, дочка, певно має в генах від Вас любов до Бога..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    то скоріше я від неї, ніж вона від мене...
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мені здається так і буде. Таке враження що то в неї покликання, бо ше в 5 років, ну то ше таке, а в 3 роки таке сказати, то неймовірно!!!! Тим більше Ви кажете ніяких гуртків при церкві вона не відвідувала.
     
    • Подобається Подобається x 6
  13. Мих

    Мих Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    в школі заповняли анкету
    вчителька запитує її:
    -до кого ти найбільше привязана?
    -що означає привязана?
    -хто з тобою найбільше спілкується, хто тебе найбільше любить, кого найбільше ти?
    - То є Бог...
    Вчителька так трохи здивовано:
    -то ти добре кажеш, але я маю наувазі з рідні, Бог ж не є рідня...
    - для мене - є....

    Додано через 4 хвилини
    3-4 роки

    Запитую:
    - Ти чемна?
    -Так. Я чемніша ніж травинка, бо коли дує вітер, травинка нахиляється і може придусити іншу травинку, а я - ні.

    Додано через 5 хвилин
    до 6 років - ні, зараз ходить на катихизацію.
     
    • Подобається Подобається x 20
  14. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ті 2 тижні, що мій чоловік був дома. Ми завжди ходили на всі прийоми разом! А 2 тижні, що сама то ходила одна я!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мих, ви думаєте ваша одна така ...
    Он моя Анна колись то говорили про тих хто помер, так як її дідусь недавно... ну і кажемо їй що Ісус його забрав до себе, а вона у відповідь
    - Я також Ісуса люблю! Я хочу до нього!
     
    • Подобається Подобається x 13
  16. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    А що робити коли фiзично не можеш? Нехай шукає як йому так сильно треба, що я зроблю, буду калiчити себе бо йому хочесi? Надiюсь вiн нiкого не завiв на сторонi, але якщо завiв, то лiпше нехай менi не признається, бо пiду!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Олю, мені ваша історія точно повторює те як до мене нераз говорить моя знайома протестантка. Власне коли я їй жаліюсь на те що мій чоловік скаже чи зробить то вона мені нагадує що все в руках Божих, а люди які не слідкують за своїми словами можуть за це дуже жаліти але можливо буде пізно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Незважаючи на свій вік я страшенно хотіла дитину!Чоловік теж! Але в мене був маленький страх - моє тітка не могла мати дітей і я боялася, щоб мені не передалося спадково. І кожен раз як в нас "невиходило", ми переживали дуже важко. Аж ось 27 січня 2006 року, чоловік мені купив пару тестів. Я зробила один - 1 поділка (знову сльози на очах), і поклала його на поличку, і забула. Пішла прасувати чоловікові штани і все думаю "Чому? Чому не виходить?" І щось як потягло мене до того тесту. Я взяла стрічечку, а там.............ледь-ледь проявляється друга поділка!!! Моїй радості не було меж!!!А чоловіка тоді не було, він пішов в магазин! І тут він приходить, а я вся свічуся від щастя! Я просто його обняла, і не треба було нічого казати...він сам все зрозумів! НАРЕШТІ!!! Ми двоє плакали! Дійсно це були сльози радості! Веливої радості! І з того моменту я почала мріяти і уявляти собі наше життя через 9 місяців!!! Я просто в себе закохалася! Мені дуже подобався цей стан!!!
    На наступний день я пішла до лікаря, а УЗІ нічого не показало....Але я всеодно знала! Я вагітна!!!До лікаря маю прийти 13 лютого. А 12 лютого в мене почалися....місячні! В мене була страшенна істерика! Я проплакала цілу нііч при свічках (це чоловік мене так хотів заспокоїти, а я плакала ще більше). Але всередені я відчувала, що ам хтось є! Такий малесенький і до болю бажаний! Він мені як підсказував "Мама я тут!". Але я всеодно дуже переживала.
    13 лютого - Наш татко поїхав на роботу....ще один стрес, я так хотіла, щоб він був біля мене в той момент. Я пішла сама! і ось цей довгожданий голос лікаря "Вітаю! Ви вагітні!!!" Я свою радість не могла стримати і накинулася на лікаря! :) "Будемо зберігати дитину?" я - "ТАК!!!!!!!!!!!!!". Тільки вийшла від лікаря і зразу дзвоню до чоловіка!!! "Я вагітна", а далі слова любові, радості, турботи!!!
    Від того часу нас стало тро: Я, чоловік і....бейбік :)

    І ось сьогодні рівно 2 роки назад МИ ВЗНАЛИ ЩО В НАС БУДЕ ДИТИНА!!!

    А зараз це наше щастя носиться по хаті і перекидає все з ніг на голову!
     
    • Подобається Подобається x 34
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Я незнаю шо би я без свого чоловіка робила не то шо відсунула його на другий план! Він мені дуже помагає при чому ше й працює і встигає і мені увагу приділити і доці своїй ,та й ми його увагою не обділяємо!
     
    • Подобається Подобається x 8
  20. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Вражена до глибини душі...І дивно, і моторошно, і прекрасно...
     
    • Подобається Подобається x 5