Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Бурулька, 11 Лютий 2008.

  1. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    >І неправі ті хто кажу, от діти після весілля це погано, поживіть для себе
    ЗГІДНА!!!
    і знаю приклади, коли люди хотіли пожити для себе. так і живуть. за більш, аніж десяток років спільного життя малечок в них нема. було багато-багато спроб виправити ситуацію. але медицина буває безсила,коли ми втручаємося в Божий задум

    Додано через 1 хвилину
    > Гарних і легких вам пологів Ми за вас кулачки будемо тримати. А капці рожеві в пологовому одягнете?
    дякую!!!
    обов"язково взую малявці капці! я вже собі далекоглядніші плани набудувала. як Бог дасть- подарую їх малечі на весілля :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    СУПЕР!!! Але ви молодець!!! І фото нам одразу в студію....малявку в рожевих капцях:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. S-Irine

    S-Irine Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    ...Збирались ми у весільну подорож, та все з роботи вирватись було неможливо. Тут прихворіла я трохи: низ живота болів, в туалет бігати почала. Закінчились місячні, пішла до лікаря - думала запалення яечників. А лікар каже: "Вітаю, 3-4 тижні!" :8: Я в шоці - 3 дні як місячні припинились!. Лікар каже "Буває..." Йду додому, не розумію :umbrage:: запобігались, (ми вже майже 6 років на той момент разом були), тількі місяць тому одружились... Звоню коханому на роботу "вся в слезах и губной помаде" і кажу: "Вітаю тебе, ТАТО..." На тому кінці дрота тиша...
    А потім шалений крик: "Правда!!! КЛААААААС!!!":clapping: Мене потім всі його колеги питали, чого то він так радів.
    Я зрозуміла, що шалено його кохаю. Ми вже 6 років одружені, і до сих пір в нас не було медового місяца, але в нас двое найкращих в світі діточок, і це щастя ні я, ні мій чоловік ні на що не проміняємо!
     
    • Подобається Подобається x 18
  4. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Я коли зробила тест на вагітність і побачила дві смужечки, вирішила що нічого я йому нескажу настільки я була на чоловіка ображена, а коли ми почали говорити за вечерею і він спитав "Ти хочеш бути зі мною?".Я відповіла так.Він спитав чому?
    Тому що я вагітна.
    Він заплакав.Ніколи не бачила щоб мій чоловік плакав.
     
    • Подобається Подобається x 13
  5. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Коли дізналися про вагітність - я була збентеженіша ніж чоловік - планували вагітність на пару місяців пізніше (я якраз проходила лікування, дуже переживала, що зашкодила дитинці). З самого ранку, незважаючи на вихідний день, вмовила чоловіка подзвонити лікарці в якої планували народжувати. Вона запевнила, що переживати немає причин, але повністю спокійно стало лише коли маленька народилася. Дивлюсь зараз от на неї - і думаю, як гарно все склалося. А ще згадалося, що перші дні після того, як дізналися про вагітність, хотілось просто кричати від щастя і якогось здивування :). Спокій і впевненість чоловіка були надзвичайно важливими в ті перші дні...
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Юлія@

    Юлія@ Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Наша вагітність була планована, хоча іноді так хотілось, щоб получилось просто так, щоб довго не думати..., але Бог краще знає!!! Так от за тиждень до менструації я почала відчувати її прихід і думала собі: "о, так..., нічого не получилось..." :confused:, поболювало в низу живота, ніби перед місячними... Ми купили тест і чекали затримку...:ninja: І ось він - перший день затримки !!! Роблю тест, виймаю-ніби одна поділка(чи то я зранку не добачила...) - я обертаюсь до чоловіка і говорю: "мені вже надоїли ці тести, більше їх робити не буду!", а чоловік: "Юля треба ще почекати...!" В ту мить я підношу тест, а там дві поділки!!! Тоді я : "Міша..., а там дві лінії..." :xaxa::clapping::)
    Скільки було радості, він мене зразу обійняв, поцілував і це все було так щиро і тепло...!!!
    Ми такі раді,що в нас є наша дитинка !!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :):xaxa::):xaxa::):clapping::clapping::clapping::):xaxa::):):)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ви почитайте Е. Базена "Подружнє життя"! Там жінка майже так романтично все і зробила, але що з того вийшло!...
     
  8. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мені здається що жінка якось відчуває що вагітна, ось наприклад я - ми начебто і не планували дитинку, але ще до місячних за мною постійно ходила думка що я стану мамою пішла я в аптеку купила тест який показує вагітність на 7 день зробила і нічого засмутилася звичайно але що зробиш,день другий вже ніби і місячні мали початися іду знову в аптеку кажу що треба тест мені пропонують той самий я відповідаю що такий вже купувала у відповідь чую тоді ви не вагітні ідіть до лікаря і вияснюйте причину затримки я вийшла з аптеки і подорозі всетаки зайшла в іншу і купила самий звичайний тест за 4грн,зранку поки всі спали зробила його і бачу дві полосочки :eek:ото я щаслива була :radist:тихенько підійшла до чоловіка розбудила і сказала що він стане татком він був такий щасливий.Це мабуть мій самий найкращий ранковий подарунок для нього.
     
  9. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ми теж планували вагітнісь, а коли вирішили трошки розслабитись відпочити від планування, то наше зачаття відбулось мабуть в той самий вечір. Коли в мене була затримка більше 2 - х тижнів вирішила зробити тест, цілу ніч не могла спати, зробила в 5 ранку і після зроблнення тесте напевно весь будинок більше не спав, я цим тестом всім всоїм близьким (з тими, що проживаю) тикала підніс, а чоловік з того самого дня почав итати казки, співати, розмовляти при виході цілувати живіт при зустрічі теж. І от від тоді я сама найщасливіша людина.
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мрію.............сказати також такі слова!!!!!
     
  11. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Не пам"ятаю, чи вже писала в цій темі... Але напишу знову.
    Я дуже хотіла зробити все "по-правильному" - здорове харчування, обстежитися у всіх потрібних лікарів, і тоді вже вагітніти. Щойно приступила до виконання, як чомусь в мене затримка..день..другий...десятий...нестримне бажання пити пиво, якого не любила..Вагітності навіть не припускала, причому нестерпно болів живіт, то думала що застудилася. Подруга вмовила зробити тест - я побачила дві полосочки. Не знаю чому, але перша реакція в мене - сльози. Сама не розуміла, чому я плакала: чи то розгубилася, не сподівалася, потім наступна ракція - щастя.
    Вдома зробила романтичну вечерю і повідомила чоловікові, що маю для нього дуже малюсінький подаруночок, який він повинен знайти на мені :) Чоловік все обшукав, не знайшов, звичайно. Тоді вже я урочисто повідомила, що той подаруночок в мені причаївся :)
    А далі - найщасливіші місяці вагітності, щасливе чекання, прислуховування до рухів. І я одразу знала, була впевнена, що в мене буде маленький Андрійчик. Ось глянула тільки що на цю галасливу, непосидючу, часом вреднючу і таку кохану маленьку людинку - і думаю, яке ж це, все-таки, Боже диво! І як я дякую за нього!
     
  12. olena

    olena New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    ми другу вагітність планували довго:відпочили,набралися вітамінів і взялися до справи...місяць-нічого,другий-нічого,після третього потроху стала переживати.Хоча б один день затримки був неймовірним спалахом надії,а потім знову приходило розчарування.За пів року емоції трохи притихли,ми вже стали подумувати зачекати,знову поїхати на відпочинок.Перед наступними місячними якось різко заболіло внизу живота і я подумала,що то знову "облом",а потім затримка день-не реагую,другий,третій і я усвідомлюю,що нарешті ось воно-щастя.Купила тест і навіть не дочекавшись ранку зробила його:дві довгоочікувані рисочки.Коли я їх побачила,то мого сплеску емоцій вистачило б,мабуть,на пів міста.
    А через 4 дні знову дуже різкий біль внизу живота-і діагноз загроза викидня.Благе діло мого позитиву вистачило на 1,5 тижні лікарні і ще на тиждень лежання пляцком вдома.І от дивлячись зараз на річного синочка я розумію що це того варта на всі 100%.Дівчата вагітнійте,родіть і будьте здорові ви і ваші дітки!
     
  13. Alles

    Alles New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Я розумію але що робити якщо чоловік ПРОТИ другої дитинки і ще свекруха підливає масла в вогонь мол тяжкі часи хватить однієї дитини
     
  14. malibu

    malibu Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Росте одне маля, а біля нього й друге. Одяг: повзунята, пеленки, розпашонки в перший рік навіть немає значення дівчинка чи хлопчик (з старшенької дитинки можна все носити), якщо годуємо грудьми (витрат на кашки 0)
    До чого тут криза? Переконайте чоловіка, а свекрусі і не конче бути в курсі ваших справ!!!! :girl_sad: Бажаю УСПІХУ!!!!:girl_curtsey: діти справа хороша!!! :girl_wink:
     
  15. Alles

    Alles New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Та чоловік й сам не хоче як мале бувало плаче то він кричав то ти хотіла дитину мол сама й забавляй його.
     
  16. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    На УЗД ходили разом ,коли ще дитинка була мацьопа і здається раз коли уже більша,але то уже толком нічого не видно.пригадую наше 1 УЗД,як в нього блистіли очі.коли показували як б*ється сердечко,потім ще раз.коли мацьопа смоктала пальчик.ніби зараз відчуваю це ще раз,аж посмішка на обличчі.Чоловік сказав,що після УЗД дійсно усвідомив,що я вагітна.Ато вагітна ,а животика ще не було видно .А в консультацію я сама не хотіла б,щоб він ходив.Що там йому робити,мені навіть смішно було як жінки тягали за собою чоловіків,питається для чого,відсидіти в черзі по 3 год.От пологи,це вже зовсім ін.річ-його присутність повинна була бути обов*язкова.От де потрібна моральна підтримка,а під кабінетом посидіти-то хіба для людей,щоб мали про що поговорити.Моя порада вам дівчата,треба щоб вони бачили як дитинка росте з самого початку
     
  17. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Вагітність ми планували і коли через пару днів затримки тест показав 1 полоску чоловік розстроївся,обняв мене і перепитав чи це точно.А кд ніяк не починались,ми з подружкою(вона мене майже заставила,ще робили тест на роботі,смішно було,вона була опитніша в тих ділах) і знову нічого.Хоть на роботі 1 працівник почав мене діставати,що я вагітна,ні з того ні зсього,він сидів в одному кабінеті з моєю подружкою.Мені було смішно.:girl_feminist:В цей же день я купила ще раз тест,чоловік як завжди прийшов під роботу,щоб разом йти додому,а тут цей Славік і бовкнув,що Оксана вагітна.Чоловік в шоці,ніби він нічого не знає,а Славік уже в курсі.Прийшли ми додому,я тихенько зробила тест,а там 2 полосочки(дотепер зберігаю),батьки на кухні,сідаємо вечеряти.чоловік щось там ще дорізає.І тут я говорю,що я вагітна.Він так на мене подивився:girl_in_love:,підійшов,поцьомав.Може мені і треба йому було сказати на самоті,але я не втрималась,хоть колись теж уявляла зовсім по-іншому.я так хотіла дівчинку,що купила кофточку і платячко ще не знаючи хто в нас.:girl_blum:Для мого чоловіка і всіх родичів це був справжній СЮРПРИЗ-вони докінця не знали хто буде,а я мужньо протрималась 9 міс.під цікавими допитами.Чоловік хотів сюрприз,якщо б знав хтось з родичів,сюрпризу б уже не було.У нас донечка Діаночка,сьог.1 рік і 2 міс.вся в татка:girl_tender:
     
  18. Мальва

    Мальва Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Тим тестам на вагітність я тепер не дуже довіряю. Запланували були ми першу дитину, пішли дні очікувань, я з радісним передчуттям купила той тест, ще задовго до ранку зробила - і облом...Нічого не вийшло. Я в сльози, чоловік заспокоює. А потім виявилось, що тест помилився, кр.днів і далі не було, пішла до гінеколога. Скільки то радості було, коли лікарка підтвердила вагітність. Як мене потім чоловік жартома підколював з тим тестом - мовляв купила якийсь папірець, наробила на нього і голову морочить, бо якихось там полосок не дорахувалась. Другу вагітність визначала вже без усіляких тестів, почекала кр.днів з 2 тижні і в жіночу консультацію. Тепер ростуть дві татині доці :)
     
  19. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    ...в мене нема слів...я всю тему перечитала....а слів нема...самі сльози...сльзи від радості....вашої радості...емоцій...
    ЦЕ ЩАСТЯ!!!
     
  20. kgalunka

    kgalunka New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ми дуже довго не могли завагітніти. Коли це сталось, я плакала від щастя! Позвонила чоловікові ,як зробила тест ( він був на роботі) ,але він не повірив тестові. Я пішла на другий день до лікаря і коли вже лікар підтвердив вагітність ,чоловік аж просіяв і довго-довго мене не випускав з обіймів.