Ваша вагітність, ваш чоловік і ваші близькі. Як ви повідомили і як вони сприйняли?

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Бурулька, 11 Лютий 2008.

  1. Tetjana

    Tetjana Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Я повідомила о пів сьомої ранку коли зробила тест на морі)))
    Чоловікові важко було спросоння повірити в таке диво!
     
  2. Tetjana

    Tetjana Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    До речі це було під час медового місяця (точніше тижня), а завагітніли ми в першу шлюбну ніч)))
     
  3. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Моя мама наївно вірить, що життя майбутньої дитини повністю залежить від того була вона бажана чи ні. От наприклад.. Колись давно мама завагітніла, судячи по розповідях неочікувано, може тоді не було грошей на прожиття дитини, незнаю короче.. Мама родила хлопчика, але після того дуже сильно і довго хворіла... та й щей той хлопчик (мій братик) через 2 тижні помер... незнаю чому.
    Потім мама довго мучалась, плакала... але таки настроїлась на те, що треба зробити ще одну спробу, це вже було бажаним явищем.. я з'явилась на світ, і як бачете досі жива і здорова..;)


    тепер про мене:

    Ми з моїм хлопцем літом були на морі.. там у нас був перший і другий і третій раз... :))) Ну от, ми захищались.. але всеодно були якісь сумніви.. особливо він кожного місяця питався чи нема ніякої затримки.. було смішно коли я чимось отравилась і сиділа над туалетом цілий день, це ще більше доводило що я вагітна (бо нудило).. але
    затримки ще досі ніякої не було, значить презервативи були не діряві :)
    Він мене дооовго і нудно просив купити тест, але я так і не купила і надіюсь що я не вагіна..) Бо ми вирішили, що спочатку закінчимо навчання, а потім вже будемо планувати сімейне життя...

    Отакі то 2 історії..
     
  4. Sahibi

    Sahibi New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    А я ніколи не забуду вираз обличчя мого чоловіка,коли він почув таку новину)Сяяв,як те сонечко:girl_in_love:
     
  5. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    А у мене трошки по іншому. У нас в сам розпал йшла підготовка до весілля, залишалося 1,5 місяці. Ми будували плани на майбутенє, як поїдем у подорож після весілля, уявляли скільки приблизно часу будемо тішитись один одним (хотілося трішки пожити "для себе"). І тут у мене затримка:girl_mad:, довго не чекала, через два дні "била не била" зробила тест, чесно кажучи я була в змішаному стані почуттів і думок. набралася сміливості пішла здаватись майбутньому (на тоді) чоловікові. Короше шок був в обох, ми ще довго не могли отямитись, нами володіли емоції, розревілись двоє, хоча зараз ні я ні він не можемо пояснити чому.
    Відгуляли весілля, все ж таки поїхали відпочивати (ризикнула і зараз дуже рада, що наважилась), невідомо за який час зможемо знову відпочити.
    Тепер ми пузаті, чоловік розмовляє з малюком, як він нас любить, як неможе дочекатись коли вони вже побачаться, коли прокидаємось і засинаємо цьомає і мене і пузік. :girl_in_love:
    Ми вважаємо, що якщо б це не сталося зараз, хтозна скільки ми б ще тягнули часу, адже зустрічалися ми 7 років:girl_in_dreams:


    [​IMG]
     
  6. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Перечитала всю тему...Немає слів...То просто одні сльози радості....:girl_in_love: Всі історії такі зворушливі ,такі щирі і такі щасливі. Читаючи кожну ,внутрішньо переживала разом з вами те щастя! Так вони зігрівають душу! І справді ,бути мамою і відчути на собі отой дар материнства - то, мабуть, найбільший подарунок Бога! Нехай ваші мацьопи ростуть здоровенькі, а ви ще не раз зможете відчути радість бути мамою!!!!
     
  7. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мій знає коли в мене мають бути місячні і зразу після затримки сказав що я вагітна)А я казала шо напевно ні ну вже було таке)Зробила я пару тестів і всюди одна смужка.Але місячних так і не було...
    Пішли ми разом до лікаря але чомусь спочатку на УЗД...
    Короче сказали нам що я вагітна,ми були безмежно щасливі)
    Коли вийшли з лікарні він так гарно взяв мене на руки покрутив так переживав за мене постійно)))Так беріг але цій дитинці на жаль не судилося зявитися на світ:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    Але зараз пробуємо завагітніти,так хочемо карапузика!)
     
  8. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Мені Миколай приніс окрім всякого-різного невеличку гарненьку коробочку, в якій була фігурка Ангелика в білій штучній соломці, а серед тої соломки було дві (ба ні, навіть три) тести з цілою купою рожевих смужок! :) Радість була велика але тиха, оскільки то все добре спланували, а смужки - то був тільки початок великої роботи і я то вже добре знав.
     
  9. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Посварилась з чоловіком вранці, бо в підготовці до весілля навряд чи є такі, що не сварились... словом майбутній чоловік поїхав в Київ, я пішла на роботу, вранці зробила тест, дві полоски, хмхм - смішно (до весілля залишалось 3,5 тижні). Смішно було тому, що на початку місця (тепер вже то було 3,5 тижні) я ходила на УЗД в Інтерсоно - висновок був такий - полікістоз ... вагітність??? навіть натяку, але не через неї ходила на УЗД...

    отже, чоловік в Києві, встала вранці, шось подумалось затримка, зробила повторний тест, дві лінієчки, подумала, що помилка, але відпросилась з роботи і поїхала до лікарки, щоб точно знати:girl_wink:

    ...вийшла з УЗД, не вірю собі і почутому, ого - У НАС БУДЕ ДИТИНА, дзвоню чоловіку, він трохи в шоці, ввечері (пізно, десь коло 12-ї) на моїм ліжку було багато невеличких темно-бордових троянд...

    Софія - то була моя мрія:girl_flirt:
    Такі мрії варто повторювати:girl_wink:
     
  10. cleonata

    cleonata Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Я читаю і плачу від радості за вас всіх!!!!, Це так добре, що ми свідомо бажаємо бавити діток, і безмежно радіємо тим 2 смужкам!!!! Мій чоловік повністю змінився після того, як побачив на УЗД нашого малюка - дивився на нього такими величезними очима!!!, а я сміючись плакала!, воно таке манюське і вже там перебирає ручками і рухається!!!! ми як вийшли з того кабінету, то таке враження що почався зовсім інший період сповнений надії, турботи і любові!, дівчаточка беріть з собою коханих на УЗД - то для них таке щастя!!!! Бажаю всім легкого виношування і приємної зустрічі з малечею!!!!
     
  11. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Все ж, думаю, багато втрачає хто розказує таку новину по телефону.
    Це от майже так само, якби вам чоловік пропонував одруження по телефону, тобто можна звісно якщо такі обставини і нетерпець, але ж прочитайте: практично всі пишуть, що не забудуть того моменту, його обличчя, тощо. Цей момент — один зі значущих яскравих пунктиків у житті, які повинні пам‘ятатися завжди як сімейне свято, тому (імхо) краще в цей момент бути разом. Та і поспішати не треба, завжди можна зачекати день-два щоб повідомити новину в гарній формі і в гарний момент.
     
  12. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    А у мене специфічна історія. Дитину не планували - і на роботі дуже складний період, і старше дитя доводило до сказу, і перенесла важку простуду з ускладненнями. А тут раз - і вагітна. При чому можна сказати що ймовірність завагітніти була близька до нуля.
    В мене реакція - всі були мені винні, що я така нещасна (тепер підозрюю, що то просто гормональні хвилі). І час не той, і все не те, і криза, і психіка після першої не відійшла. Я не могла прийти до тями. Я думала що це сон, і все відбувається не зі мною - тільки вийшла на роботу, і знову назад в цю домашню карусель.
    І зразу ж з другого місяця почались проблеми - постійна загроза викидня, лікарні, підтримки і т.д. Ледве вдалось вберегти вагітність. От і думаю - треба цінити те що тобі дається, ще й так легко - не можна нарікати на те, про що інші мріють. І, саме важливе, треба всім серцем хотіти цю дитину. Тепер я рада що все так. А то все було би себе шкода, і все би був ще не час.
    Тому у нас було ЛЮБИЙ*******Я ВАГІТНА. Замість ******* було багато різноманітних не зовсім пристойних слів.
     
  13. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    А мені лікарі сказали, що важко буде завагітніти, а я місяць після весілля вже була вагітна. Коли сказала чоловіку, чесно кажучи очікувала що він буде мене довго по кімнаті на руках носити, цілувати, а він спокійно каже: Класно нас буде троє. А я в сльози, що він не так відреагував як я думала:girl_cray:, поки він поняв, що до чого, одягнувся (то було 1:30 ночі) витягнув з балкону велосипед і поїхав на Галицький за квітами:girl_claping:. Але тепер весело згадати:girl_in_love:
     
  14. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Може, буде цікаво, як чоловіки реагують на цю звістку:) Так от, ми теж не планували вагітності, зустрічалися 3 місяці. Повернулися з Нового Року у Швеції й Данії, де я освідчився коханій. На вересень запланували весілля. Одного ранку саме на Різдво я готую на кухні каву. Тут мовчки підходить кохана й ставить на стіл якусь смужку. Я нічого не пойняв спочату, а за кілька секунд почали пробиватися здогадки. Беру в руки, розглядаю, читаю інструкцію, знову вираховую смужки. Опа, то виявляється, я буду татком? Ну, й тут мене пробило! Стало радісно й лячно водночас. Але радість й ейфорія перемогла! Кохана якось це стриманіше сприйняла, лежить на ліжку, нічого не говорить. Треба було бачити мою радість! Я її обійняв, поцьомав, подякував. Поїхали на УЗД, вагітність підтвердилася, 2-й місяць. Доктор як взнав, що ми літали в Швецію, сказав, ну ви й екстремали! Весілля змушені перенести на квітень:) Я справді щасливий!!! Хоч ми й не планували дитинки поки що, але я десь підсвідомо був згоден на "контрацептивну халтурку". О, а моя кохана фармацевт і вибирала тільки найкращі й найбезпечніші котрацептиви:) Ми тепер часто з цього сміємося:)
     
  15. Lucy

    Lucy Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Оскільки я маю трьох найкращих друзів - маму, чоловіка і тепер вже куму, а з чоловіком я разом живу, новину він почув першим.
    Зараз мені за свою реакцію соромно, але часу не вернеш...
    Отож в той час (осінь 2008 року) ми планували завагітніти, тому в серпні пройшли обстеження, після яких лікар нам дав "добро". Моя подруга вийшла заміж (ми планували вагітність через місяць після її весілля - щоб востаннє гульнути і почати здоровий спосіб життя). На весіллі трохи посварились і, щоб втримати чоловіка, я збрехала, що вагітна... (пророчі слова).
    Я працювала на одній роботі, яку я, м*яко кажучи, не терпіла, тому хотіла пошвидше піти в декрет. Але все змінилось - мене запросили на іншу роботу, я пройшла співбесіди у ново створену фірму - про таке можна було лише мріяти. Перший день роботи за календариком мав співпасти з першим критичним днем, але його не було ні тоді, ні на наступний день, ні через день...
    Я була в щоці - мій організм завжди працював, як годинник.
    Я боялась дізнатись, що вагітна, чоловк заспокоював, що це неможливо... І все ж він купив тест.
    З туалету я не вийшла - вилетіла вся в сльозах... В мене була істерика...
    А мій коханий просто мене обняв і сказав, що хоче мати ще одну таку,як я, тільки маленьку і в нього буде дві ляльки і так мене цим розсмішив...
    Щоправда ляльки такої, як я, не вийшло, бо маємо хлопчика. І робота ніде не ділась. А от, як повідомити про другу дитину, я подумаю краще і наперед)))
     
  16. Smokky

    Smokky New Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Ми з чоловіком дуже хотіли дитинку, але трохи пізніше, та так сталось, що я завагітніла. Робила тест коли була в подружки в гостях, то вона як взнала - аж пригала від радості, а я якось спокійно сприйняла. Я знала що чоловік дуже дуже хоче дитину, тому мені було важко не проговоритись коли розмовляла з ним по телефону, ледве дотерпіла джо вечора. А коли сказала, то він так пригав від радості, на руки мене підняв. А я розревілась. Навіть не знала чому. Тепер розумію що від радості, але тоді мені здалось що я така погана мама, що плачу від звістки про дитинку. Але чоловік привів мене до тями. Ми дуже чекаємо нашу маленьку лялю.
     
  17. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Прочитала кілька дописів і згадала, як це було у нас- перша дитина завжди довгоочікувана. Я завагітніла через 3 місяці після весілля, але перша затримка була після Різдвяних свят... тест відразу показав 2 полоски, а я скакала від радості. В кухні на той час (вранці) була мама- я її розцілувала і повідомила, що вагітна, о, як вона тішилась! А потім я подзвонила чоловікові на мобільний (не змогла втриматися до вечора), а він якраз їхав на роботу в маршрутці, то він розказував, що мало на підлогу не впав там, йому аж дух сперло від тої новини. А ввечері то вже були обнімання, мрії, і увявляння нашої лялі... потім разом ходили на УЗД, він так тішився, що буде доця, бо сам мав 2 братів і завжди хотів сестру. А друга доця в нас "так сталось", через 13 місяців після старшої...я запідозрила щось не теє, піднуджує мене, на запахи реагую страшно... а тут і затримка не забарилась, і знову тест видає дві полоски (як зараз пам"ятаю, робила його 19 грудня). Чоловікові подзвонила, що йому Миколай приготував подарунок, але який, він дізнається ввечері. І ось, коли він прийшов з роботи, я йому приготувала вечерю, а потім кажу "Ну, ти готовий до подарунка?" "Чоловік подумав, що я йому щось купила... а я кажу:"Я вагітна! На твої 30 років матимемо найкращий подарунок!" Татко наш тільки усміхнувся, обняв мене і запитав "Ну, ти як, справишся?" Так народилась наша Іринка, правда до таткового ДН не досиділа в животику, на 10 днів скоріше народилась :)
    Ось так ми жили не тужили, поки 1 квітня цього року тест не показав знову 2 полоски... як я не хотіла в це вірити, сподівалась, що це просто збій циклу... а виявилось, що таки ні. Вранці ходжу по хаті як в воду опущена, не знаю, як чоловікові сказати, а коли він вже поснідав, я кажу, ти присядь, бо маю тобі щось сказати, я сама в шоці, але ти мусиш знати, що ... Він ніби прочитав по моєму лиці "Ти вагітна??!! Як? скільки часу? ти впевнена? і т.д... " Це був на початку шок, але зараз просто наступний етап нашого життя, не легкий, але думаю, ми справимось!
     
    Останнє редагування: 8 Квітень 2010
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    Впевнена, що справитесь. і з трійкою карапузів колись з посмішкою згадуватиме ваші перші переживання:girl_tender: насправді, троє діток це чудово, вони завжди будуть дружні, а з віком допомагатимуть один одному. Лише бажаю Вам синочка:girl_wink:
     
  19. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    У нас приблизно так із третім було :) Чоловік поїхав у відрядження, три тижні його не було в Україні, а я два тижні не мала як повідомити радісну звістку. Не могла так, на відстані. І от він приїхав, насилу вечора дочекалася (ну ж не з порогу хвалитися :)), а ввечері... слово за слово і якось наш тато сам зрозумів без особливих натяків, просто пригорнув мене до себе і запитав: "у нас буде дитинка?"
     
  20. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Любий, у нас буде дитина :)

    З першою дитинкою все само собою, оскільки вагітність була плановою - радості меж не було. А з другою так смішно вийшло... Хоч вона не була планованою, але не несподіваною, бо в плідний день нам захотілось "большой и чистой любви:girl_haha:") Тобто після того плідного дня я і чоловік вже підготували себе до того, що я вагітна. І ось десь через два тижні я зробила тест - одна смужка, дивно... Чоловік знизав плечима і нічого не сказав. Через два тижні знову повторила тест і тут вже результат позитивний - чоловік цілий день ходив на сьомому небі. А потім мені сказав, що після першого негативного тесту подумав "Йолки палки, як так негативний":girl_haha: