Ваше ставлення до ЕКЗ

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем levandivka, 1 Травень 2010.

?

Моя позиція:

  1. Читала уважно "Позицію Церков", вважаю, що гріх

    32 голосів
    38,1%
  2. Та читала... Але ж... Якщо дуже хочеться - не зовсім гріх

    14 голосів
    16,7%
  3. Не читала. Але свою думку маю, поділюся

    11 голосів
    13,1%
  4. Най люди мають! Медицина - наше всьо...

    27 голосів
    32,1%
  1. avokado

    avokado Well-Known Member

    Скажіть будь-ласка на якому контретно етапі ЕКЗ відбувається вбивство? Особисто я вважаю гріхом свідоме знищення ембріонів. Від Бога дійсно залежить все, але який вихід у пар з діагнозом невиліковне безпліддя(спричинене генетичними відхиленнями)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ninana

    Ninana Member

    тоді я не розумію, що Вас так обурює в тій статті? З чим Ви не погоджуєтесь? Якщо Ви не заперечуєте, що йде мова про вбивство дітей...., і Ви вважаєте, що це не нормально...називаєте мене "тематичним тролем"... І що до статті, то це не "цьотка або баба сказала", а дійсно лікар.. А щодо печального посту, то який він має бути? Веселим? Типу "так, я за екз. Це круто за енною спробою ви МОЖЕ зможете завагітніти при тому повбиваєте трохи своїх дітей, здоров'я своє трохи знищите, ще й дасте заробити на Вас таким крутим лікарям, а якщо і получеться народити дитину, то потім доля її не дуже добре складеться, бо мама її свідомо пішла на вбивства (бо як правило за гріхи батьків потім ой як діти-внуки-правнуки страждають), але то не страшно, всі так роблять"
    Багато хто дійсно не знає, що це згубний шлях завагітніти. Але перше ніж " лікувати", треба задуматися за що мені Бог не дає дітей?? Може я контрацептивів вживала, може аборт я, чи моя мама-баба робили? Може я не хотіла колись дітей? І вже тоді починати лікування: піти до сповіді і до причастя. Особисто мені це допомогло. Після багатьох спроб завагітніти я пішла до Церкви, ходила до сповіді і кожного дня на ранкову літургію до причастя і рівно за 2 Тижні я взнала, що вагітна. Ще давала карточки за прощення роду...і так з кожною хворобою можна зцілитися...тільки треба довіритись Богові
     
  3. Ninana

    Ninana Member

    Останнє редагування: 5 Вересень 2016
  4. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Шановна прошу не переходити на образи і особистості.
    Ви так і не процитували де я писала що це нормально!
    Де написано що мене образила і обурила стаття??

    Довели себе до істерики і плюєтесь на людей ядом.
    Прошу вести себе коректно, і не приписувати мені особисто те чого не було.
    Бо виглядає що прийшли роздмухати тему і просто поображати людей.
    Я спитала контактні дані лікаря, назву клініки, щоб детально почитати для себе інфо і що це правдиві джерела якщо для вас то спричиняє якусь травму або думаєте що потреба в правдивій інформації іншоі людини це образа то не дописуйте і не оббріхуйте інших.
    Дякую, але хочеться спілкуватись нормально і культурно, а не в стилі істерики.
     
    Останнє редагування: 5 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Ninana

    Ninana Member

    Вибачте, якщо я Вас чимось образила... Але я написала про свій особистий досвід, а не про когось, тим більше не про Вас.
     
  6. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @tinkaKris , не вступайте в суперечку. У вашому стані не треба зайвий раз нервуватися. Та і суперечка в цій темі є абсолютно беззмістовною, бо ще раз повторюся, що люди, які не мали проблем з вагітністю ніколи не зрозуміють тих хто їх мали. Їм все було легко, а значить, якщо в когось іншого є проблеми, то вже значить, що людина тяжко згрішила і молитва їй в поміч. Сорі, якщо когось образила ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дякую :) це порада в топ на всі роки в цю тему, її треба закріпити і перечитувати, бо то направду до абсурду деколи доходить.
    Але ніколи не розуміла людей які вважають що ти більше християнин від того що через день ходиш до церкви, а насправді до людей ставлення... Таке собі))
    І не можу зрозуміти як приписувати, що Бог який є добрий і є любов, може не давати діток людям бо якась чиясь баба в третьому коліні робила аборт? Хм. Вибачте це ще про християнство, віру і екз чи вже про бабок і родові прокляття ?))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Ninana ви якось не з того боку на форум зайшли. Думка ваша зрозуміла. Педалювати не варто.
    це вам офіційне попередження.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Ninana

    Ninana Member

     
    Останнє редагування модератором: 5 Вересень 2016
  10. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну та, тут постійно гнуть цю лінію, проти штучного тільки ті, хто легко завагітнів, або ті, хто на нього не має грошей. Іншого варіанту нема. Ну-ну.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. Oriana

    Oriana Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Ninana

    Ninana Member

    Ви праві: Бог не карає, це гріх нищить людину, вибираючи гріх людина відвертається від Бога. Якщо ми відходимо від нього, то як він може нам допомогти? А Бог завжди чекає на нас з великою любов'ю і милосердям у сповідальниці.
     
  14. avokado

    avokado Well-Known Member

    Бути теоретиком з власною дитинкою це супер і писати аби писати теж. Добре що вам все вдалось. І навряд чи ви зрозумієте жінку, яку просто в душі розриває біль від того, що вона не може стати мамою. І питання на яке вона не може знайти відповідь роками- за що на неї покладено такий тягар Є гарний вислів одного священника - "Молись так ніби все залежить від Бога, але дій так ніби все залежить від тебе".
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Дівчата, щоб зупинити вашу суперечку, напишу і я. Ми вже 3,5 роки з чоловіком намагаємось зачати дитя. Позаду купа лікарів і дві спроби ЕКЗ. Невдалі спроби. Всі ембріончики гинули в обох випадках. Я знала позицію церкви щодо штучного запліднення, але до мого випадку ніяк не могла застосувати її. Вбивства не було. І от перед сповіддю в черзі я почала просити Бога, щоб відкрив мені істину, чому ЕКО це гріх і чи це взагалі гріх. І в сповідальниці зі сльозами на очах я зрозуміла, що причина в недовірі. Мені просто потрібно було повністю довіритись Богові і чекати свого часу, адже Бог ніколи не запізнюється... Для себе я постановила, що більше не буду робити ЕКЗ. Але і не буду засуджувати інших, так як знаю, через що доводиться пройти подружжю, яке не може мати діточок. Я вірю, що у кожного свій шлях.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • мімімі мімімі x 1
  16. Ninana

    Ninana Member

    Мені знайомі Ваші відчуття... Тому я розказала про себе...і поділилася своєю практикою, а не теорією, з надією, шо комусь це допоможе і когось вбереже. Бо якщо мені і ще багатьом це допомогло, то чому Вам не допоможе? Я нічим не є краща за Вас, а той гірша. І тепер я Богу дякую за ті терпіння в моєму житті, через які привів мене до себе, бо якби не вони, я б далі жила в тій темноті, і ніколи б до нього не прийшла
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Я розумію про що Ви. Просто люди, які зіткнулися з проблемою безпліддя дуже вразливі. Вони ідуть на форуми шукати підтримки. Про таке не говорять з колегою чи подругою за ранковою кавою... Тема штучного запліднення дуже особиста. Наші люди часто засуджують ті пари, які на це зважились і лікарів, які працюють в цій сфері і навіть діточок, які народжені завдяки ЕКЗ. А я спілкувалася з багатьма жінками і лікарями, як вживу, так і на форумах. І знаєте, в більшості своїй це дуже хороші люди, світлі і добрі. І всі вони діти Божі. І тільки Він може їх судити. А те, що Ви пишите про свій досвід, це дуже добре. Думаю ваші дописи багатьом допомогли. Не всі ж пишуть на форумах. Багато з нас просто читають повідомлення, знаходячи щось корисне для себе.
     
  18. Ninana

    Ninana Member

    Я ні в якому разі не засуджую жодну людину, якщо і засуджую, то тільки сама себе. І я розумію, що багато хто наважується на Екз з відчаю і незнання чи нерозуміння, так само і працює в тій сфері з того ж таки нерозуміння. І про Бога якось в нас не прийнято писати чи говорити, а якраз і в ньому є всі відповіді на всі запитання. З приводу форуму, то я дуже рада з того шо є такий форум.. Сама років п'ять просто його переглядала і шукала для себе інформацію
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Розумію, що намагаєтеся довести, але навіть якщо Ви і на 100% праві, то таки досить різко, жорстоко і категорично звучить. І боляче читати таке жінкам, яким і так важко, бо можуть сприйняти, що тільки тим, хто без гріха Бог діток дає. І далеко не всі безплідні аборт робили, і про гріхи предків важко щось дізнатися. Може я і не права, але більш схиляюся до думки не ЗА ЩО, а ДЛЯ ЧОГО.
    Так, сповідь і причастя дуже потрібні і помічні, але немає універсальних інструкцій. А якщо таки не дасть, то вважати, що погано молилася, не щиро розкаялася, недостатньо вірила і є занадто грішною? Чудеса трапляються шодня, але скільки є життєвих історій, коли людина щиро вірила, а таки не зцілилася, не вилікувала чи втратила близьких. І не тому, що не вірила, а тому, що в неї зовсім інша життєва дорога, покликання.
    Позицію Церкви поділяю і для себе ЕКЗ не розглядаю як прийнятний варіант. Не змогла б я свідомо вирішити вбити кількох дітей (ембріонів) заради народження інших. Хоча так, життя вчить, що й зарікатися ніколи не варто, але не хотіла б ніколи дійти до такого варіанту вирішення проблеми. Проте не маю права засуджувати людей, які обрали такий спосіб стати батьками. Трохи егоїстичним (не кажу, що не нормальним чи протиприроднім) є бажання мати саме власну дитинку і стати біологічними батьками за будь-яку ціну. Особливо дивує позиція чоловіків, які прагнуть мати рідну дитинку, бо ж не вони виношують і народжуть, то чому б не стати батьком усиновленої дитини?
    Якщо щось, то я сюди не просто пофілософствувати прийшла. В своєму житті залишила шанс для дива і вірю, що таки стану ще колись матір'ю, нехай навіть і не біологічною.
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Як жорстоко маючи власних дітей осуджувати жінку, яка хоче відчути радість материнства. І хоч я дуже горджуся людьми, які всиновили дитину і люблять її, як свою, але всім це дано. Кожна жінка ж, напевно, хоче відчути життя в собі, серце, яке у ній б.ється, пологи, годування. Це таке щастя, яке ні на що не проміняєш.
    Та й як на то пішло, то давайте не будемо онкологічно хворих діток лікувати. Раз Господь їм дам цю хворобу, то може у нього є плани цю дитинку забрати до себе? А ми втручаємось і "любов перетворюємо на протокол". Давайте у всіх випадках смиренно сприймати дійсність, чому ж тільки ЕКЗ?
    Знаєте, дівчата, на все воля Божа. І якби десь вище було Вам написано НЕ стати матір"ю, то хоч 10 ЕКЗ робіть, толку не буде.
    Стосовно думки церкви, теж не все так однозначно. Сьогодні думка така, завтра кардинально протилежна. А ваш поїзд до того часу може вже піти...
     
    Останнє редагування: 6 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 7