Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем atma, 9 Квітень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. sani

    sani New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    за 500 грн то в якогось студента на колінці...
    мінімально-нормальний хостінг тільки стільки коштує
     
  2. atma

    atma New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Я теж знаю фермерів, але знаю також таких які вирощують без жодної хімії. В магазинах також ваги перепрограмовані, обманюють, обшукують. Але е такі хто цим незаймаеться.

    Е така прослойка населення яка готова. Я наприклад купую в людей яких знаю, домашне навіть дорожче ніж в магазині.

    Якось була в одній аптеці в кабінеті директора підписували накладні розбирались з документами, всі займались своїми справами на мене вже незвертали уваги, їм повідомили по телефону що скоро мае бути епідемія, ті хто там знаходився так зраділи що аш настрій в них на очах піднявся, а в мене в пав. Що можна чикати від таких аптекарів які не служать людству а думають як розбагатіти, на якість товару там уваги здаеться не звертають.
    Думаю що спецеалізованих магазинів нам непотрібно а потрібні високі моральні цінності в торговлі і фермерстві.
     
  3. sheisqueen

    sheisqueen миється в бані

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    пані Atma, нещодавно біля мого дому відкрився магазинчик суто з овочами і фруктами (звичайно, що неорганічна продукція). Так от, спілкувалася я із власником на рахунок рентабельності даного бізнесу і він мені чесно відповів : "Дуже вигідно!" . Звичайно, що попит напряму залежить ще й від маркетингових чинників, особливо, зручного розташування. Наприклад, мені витрачати час на поїздку до Шувару вкрай невигідно, особливо після роботи :) а так - забігла після роботи - швиденько купила все необхідне. Бажаю вам успіху!
     
  4. orestpr

    orestpr New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    1) Споживачів рідко цікавлять документи про якість продукції
    2) Вирощування продуктів без хімії можливе лише на малих земельних ділянках (не більше 1 Га), а відтак фермери не можуть бути постачальниками такої продукції.
    3) Для даної ідеї потрібно організувати пересувну лабораторію для аналізу продуктів безпосередньо під час закупівлі і скуповувати у господарів які виростили для себе, але понад норму.
    Альтернативний варіант - вирощувати ЕКО-продукти самому і реалізовувати.
    p.s. фермери які вирощували еко-продукти кинулись того ровера, оскільки закупівельні ціни на їх продукцію були ті ж. Навіть в багатьох санаторіях якість продукції має не прешочергове значення. Першочерговими є ціна по тендеру і відкат.
     
  5. atma

    atma New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Вирощують скільки потрібно (буду мати час розповім)
    Рентабельність продуктів харчування перевищуе очікувані надії, люди без їжі неможуть, можуть без одежі без макіяжу а без їжі ні тому виносять в продуктові магазини всю свою зарплатню та ще невистарчае.
     
  6. atma

    atma New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Привожу доводи що вирощування овочів можливе на величезних ділянках, самі вирощували цього року, все що сказано нище я бачила на свому городі. Мій чоловік випадково познайомився з людиною яка займаеться гуматами та людиною яка е головуючим в спілкі фермерів Львівщини. Фермери які використали задоволені.
     
  7. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    хтось може знає, якщо я маю ПП, і хочу на пару з коліжанкою відкрити магазин, так щоб ми були співвласниками, то їй також потрібно відкривати ПП, чи я якось можу підписати її під себе?
     
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    якщо ви бажаєте бути співвласниками, то краще хай вона теж стане ПП, тоді ви будете в рівному становищі і відповідати кожна за себе... також ви можете її найняти як на роботу, але за найманого працівника ПП має вести документацію, сплачувати внески у фонди і тп. вивчіть для себе ці варіанти і виберіть той, який більше підходить)
     
  9. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    я думала про цей варіант, але як я розумію то і вона і я тоді маємо по 350грн платити в місяць-Пдв, кожна.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

     
  11. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Кожного місяця 86 грн + 333 грн до пенсійного фонду. Скоро плата в пенсійний фонд буде більшою, оскільки збільшується мінімальна пенсія.
     
  12. pelagiya

    pelagiya New Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    СПД на єдиному податку платить цей самий єдиний податок плюс внесок до пенсійного фонду. частина коштів до пенсійного вже внесена в сам єдиний податок, а ті 333 грн - це доплата (щоб у підсумку вийшов внесок з мінімальної зарплати). ніякого ПДВ єдиноподатники не платять. взагалі перед тим, як реєструватися підприємцем, краще розібратися із законодавством, щоб потім податковій не платити зайві податки))
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Дівчата, підкажіть, будь-ласка: чи є у Львові якась консультаційна лінія чи служба по реєстрації СПД ФО? планую реєстрацію і маю массу питань.
    Хоча, дівчатка може серед вас є людина, яка мене проконсультує.
    Я планую реєстрацію СПД ФО, але свою діяльність хочу вести під певним логотипом чи брендом. ну наприклад, я - СПД Іваненко, а хочу інформацію про свою діяльність розповсюджувати під навою, ну наприклад, "Львівська веснянка". чи таке можливо і що для цього треба?
    Якщо СПД наймає працівника для виконання певної роботи, то які документи необхідні. Чи можна підписати з найманцем трудову угоду, скажімо на місяць? Які я внески потім маю робити? Чи можна нічого не оформляти і просто заплатити людині гроші, чи це поза законом?
    Наперед дякую за допомогу.
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2011
  14. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Маю ідею, але не знаю з чого починати.... В моєму районі практично немає гуртків для дітей, ті що є, в жахливому стані... нажаль. Є можливість взяти в оренду приміщення, запросити тренерів для спортивних секцій, хореографії, англійської- думаю це не проблема. Але як це все оформити? ПП? Чи як громадську організацію? Чи оформляти офіційно тренерів-викладачів на роботу? Прошу поради фахівців в цьому питанні:girl_wink:
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2011
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    ТТ
     
  16. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Ваші ідеї, для мого бізнесу (застереження, поради, тощо)

    Я не так заробити хочу як влаштувати дітям нормальні умови для розвитку.... бо всі гуртки які я бачила в плачевному стані... переповнені, в жахливих старих приміщенях...
    Якби вистачало на оплату залу, тренерів, податків, я би була щаслива :girl_in_dreams:
     
Статус теми:
Закрита.