Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 23 Лютий 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    сьогодн івиносили будівельне сміття і помили після себе ліфт.....
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Та то динозаври якісь! :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Сьогодні вночі другий раз за цей місяць розбиті відеокамери над брамою і під"їздом, сьогодні ще додались розбиті лампи на поверсі. Сусідка другий раз не може потрапити в свою квартиру - чоловік, з яким вони розлучаються шаліт, все навколо товче і втикає шпильки їй в замок:girl_devil:, не так давно душив її. Мають двоє малих дітей, а воно дурне, як пробка, ще й при великих грошах, ні на роботі, ні в рідних/друзів не з"являється, поліція нічого зробити не може. Дурдом
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Блін, ну ось і я сюди. Думала, що у будинку проблем з сусідами мало б бути менше. Але якщо в тебе сусідка-ідіотка, ти не має значення чи то будинок, чи квартира.
    Я вся киплю вже майже тиждень. Але у зв'язку зі своїм фізичним станом все якось не до того було.
    Отже, тільки собі уявіть. Навпроти мого вікна з вітальні проходить паркан від сусідів на відстані десь до 3 метрів. У них там сад, столик, гамак, кущі, дерева, пес чудовий, кури деколи порпаються. І от знаєте, що вони зробили? Акурат навпроти мого вікна вирили ямку і кидають туди свої відходи з кухні - шкарлупиння всяке, шкірки тощо. ЯК???? В них там 15-20 сотих землі. Чому навпроти мого вікна???? Я не можу того зрозуміти. У нас з ними все було добре, то далекі родичі чоловіка, жодних проблем. І тут таке!!! Просто там живе дві сестри, одна з них трохи недалека, недумаюча (мені так хочеться думати). Зараз просто дивитись на них не можу, бридко. Чоловік просить не робити шкандаль. А мене аж пре спитати ЧОМУ????
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    для початку просто запитайте, дізнайтесь чому в іншому місці не можна викопати...Якщо то не подіє, можете у санстанцію зателефонувати (але це за умови що воно не лише не естетичне, але і від тої помийної ями якийсь запах іду).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Hermi, та там ямка не дуже велика, може відра два. Але мене обурює саме відношення. Зараз вони якраз облаштовують нове місце для цієі справи. Ну але отак наср..и перед вікном - то треба вміти. Як ту закопають і викопають поруч нову - то я вже чоловікові пообіцяла влаштувати сусідам скандал. Бо так і на голову вилізуть.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    А що смітя у Ваших краях не забирають?
    І що то в них за такий пес, що ті шкурки не риє :)
    Якесь середньовіччя... Просто нехай чоловік попросить щоб рили ямки для відходів подалі, Вам то підсмерджує. Якщо нормальні, мали б зрозуміти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  9. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Варіант відправити чоловіка, як на мене золотий. Жіночки чоловіка завше краще послухають. Хай просто гарненько попросить. Коли впруться рогами, то нема ради доведеться воювати. Коли Вас хвилює питання як то так можна комусь нагадити? відповім - дуже просто. Не партеся і відновіть гармонію свого проживання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Чому відразу середньовіччя? Відходи дуже добре переробляються у відстійних ямах на добриво. Якщо все гарно подрібнювати, не викидати тільки одноманітні відходи, а перемішувати з травою, листям, через рік можна підживлювати квіти, овочі і кущі.
    Таким сама займаюся, правда не в ямі, а в спеціальному контейнері, який закривається, то біля біо мусорника завжди повно мух, а біля мого контейнера- нема.
    Інша справа, що робити це потрібно не в сусідів під носом.

    І я маю таких сусідів- чистюль, миють машину чи щось інше вдома, а потім ту воду виливають у злив для дощової води.
    2 см від моєї клумби і паркану, а я потім то все прибираю. Минулої суботи так розізлилася, як побачила, як виглядає дорога, а я тільки позамітала.. Але, що зробиш- також якась чоловікова кузина за сусідку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. Siania

    Siania Love Life

    Ну Ви це робите цивілізовано, якщо це для добрива, то тим більше, собі під вікном вони це не скидають. Ох, декол мені здається що з сусідами по будинку ще важче, ніж з тими що в багатоповерховому будинку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас колись сусіди влаштували вольєр для вівчарки прямісінько під вікном житлової кімнати. Від вікна до пса було десь півтора метра. І щиро не розуміли, чому ми сварилися)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Нагадали. Стою на днях на балконі, розвішую одяг. Раптом з поверху 7-8 цьотка виливає відро бруднючої води просто з балкону на вулицю:girl_crazy: В мене був шок. То типу помила загальний коридор і можна вальнути болота комусь на голову (там тротуар внизу) чи на чиюсь бізизну. Ох як я її висварила, сама зі себе в шоці була. Та кубіта бігом сховалася і навіть не огризнулася. Злякалася певно)))).
     
    • Смішно Смішно x 2
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та вивозять, точніше вивозили). Смітники є на кожній вулиці.
    То дійсно напевно на добрива, бо пса вони не цікавлять, тільки кури тим цікавились, бо там шкірки від буряків, карпотлі, цибулі, бананів, яєць тощо. Хай собі ті добрива роблять десь у іншому місці. Бо я на них зараз дуже зла(((. В них взагалі манера щось робити під самою сіткою.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну а що...подалі від себе ;) Буквально пару хвилин тому приходила ще одна сусідка жалітись на свого сусіда, який вирішив чи то басейн робити, чи що...Одним словом майже під плотом і хатою сусідки хлопака вирив якусь яму і вже тиждень туди воду відрами носить..все добре було б, якби в льосі моєї сусідки не почали б стіни сиріти і плісінню покриватись, +пліт починає хилитись і обсипатись :sad:
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оой, нагадало).Ми межуємо із сусідським городом /садом своїм подвір'ям, балкон виходить на той бік. Так вони вивалили акурат прямісінько перед балконом своє ге з оборні. Я не буду описувати своїх вражень багато(з білим другом обіймалась довго), одяг туди не вивішувала. На наше щастя, то не сам ґусподар зробив, а найманець і, коли той побачив, прибрав це все діло подалі. Є такі люди, що просто в житті ніколи не подумають далі свого носа.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Зараз практично не вивозять, співчуваю тим людям, які поруч смітників живуть.
    Сама задумуюсь над такою ямою і над сортування сміття. Зараз просто рука не піднімається тут в селі викидати, возимо сміття в одне місце, де чомусь постійно смітники пусті . А за що тут гроші платимо...?
     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    і ми так дааавно робимо, але в себе на ділянці, і періодично пересипаємо землею і викопуємо іншу+ я ще в місті сортувала сміття, то зараз взагалі з тим проблем нема. А , якщо врахувати наявність твердопаливного котла, то відходів у нас , невикористаних, майже нема.( пакетами не дуже користуюсь, пластику прямує до нуля, скло складається і потім піде в бетон)--все--сміття у нас непристроєного нема.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас майже так само). А куди бляшанки всілякі діваєте? Я поки нічого іншого, як до міста в смітник не придумала.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    молоточком стук-стук і у відерко , таке старезне..., як буде повне--поставлю чоловіку в багажник і хай завезе на металобрухт..Ще , мені колись говорив старий один хлоп, що для нашої щирої глини добре при посадці дерев-кущів якесь залізо в яму класти...тому цієї весни, як смородину саджала, то мінус 10 бляшанок і металевих кришок пішло :girl_cool:.
    І ще мені тре зо 6-10 дерев садити поступово, тому на осінь, ще бляшаночки підут в рух..
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1