Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Креативно Креативно x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    їх абсолютно не менше, так ще й вони глобальніші. :girl_devil: Ми вже перейшли певно всі 7 кіл пекла: злив каналізації на нашу ділянку, гній під парканом, сміття по-під браму і помиї по свіжозалитому бетоні, і крадіжки квитанцій на ком.послуги, і ходіння в туалет по-під паркан, повирізали мені кущі, які закривали їхній туалет і смітник (ну, але то вже на загальній території під заїздом, я посадила кущики, щоб того всього видно не було) . З сусідами в дискусії вже давно не вступаємо. Є проблема - викликаємо або поліцію або представників с\р, санепідем станції. Так вони краще розуміють, а якщо погано розуміють, то оті "компетентні" представники краще пояснюють суть проблеми і "хто в чому не правий".
    Весняна "фішка" - є в мене гарні берізки IMG_20170316_171136.jpg , я їх люблю, не вирубую, як всі навколо - любуюся, не хочу бачити трасу Київ-Чоп з вікна. І вже не раз робили сусідам зауваження, що ми проти того, щоб вони збирали з них сік навесні. ТО МОЇ БЕРЕЗИ І ТО МОЯ ТЕРИТОРІЯ. Я бачила, що сусіди крутяться там, кілька разів виходила на балкон, коли вони там лазили - бачили мене, знають, що лазять по моїй території, знають що я проти того, щоб чіпали дерева. Та на....ать - повкручували "свистки", поставили банки. Була поліція, був знову грандіозний скандал. Кляли нас на чім світ стоїть, обзивали. От як людям пояснити?
    Є з іншої сторони сусід, то ми з ним домовилися нормально, що він собі може пасти корову на нашій ділянці і косити траву. Але, дерева і кущі він не чіпає.
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2017 ---
    А, пи.си. Забула. В рові росте верба. Сьогодні виїхали з дому, побачили, що сусідка через 3 хати, лазить по рові. Чоловік- оооо, вона пішла рів чистити (ну типу воду таки підтягує)? Ггггг, звідки така наївність, після всього?:haha::haha::haha:. Певно від здивування, мозги заклинило. Нє кажу, скорше пішла вербу різати. Там якраз в рові гарна верба росте. Зупинилися, він пішов спитати, що вона там робить. А шо вона там робить - ну та ж на завтра вербу ріже.:girl_curtsey:
    Я собі так подумала, що цього року піду собі в кожної поскубу кріп, петрушку, може цибулі скубну. Тота, що за вербою - має файну полуницю. І ще мене горох молоденький на тичках спокушає. Ну а шо? Їм в мене можна, а я буду встидатися?
     
    Останнє редагування: 9 Квітень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ну а де ж іще?;)
     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Щось я не пойму, а як вони на твою ділянку заходять ??
    --- дописи об"єднано, 9 Квітень 2017 ---
    Мені цікаво як ці органи можуть повпливати на те, що люди роблять в себе на ділянці? Де написано що не можна гній від корови викидати на своїй ділянці чи рити компостну яму?
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Є санітарні вимоги і там все прописано. Я деталей не пам'ятаю. Те що не всі ті норми дотримується, то вже інше питання. Але якщо виникає проблема, то санстанція і інші органи вправі Вас заставити все зробити згідно правил.
    Для прикладу в нас на городі (ділянка загороджена, приватизована) росла липа, нас заставили її зрізати оскільки наша липа може спричити аварійну ситуацію на дорозі (це дійсно так було), +міська рада може законно заставити зробити порядок на присадибній ділянці, якщо не погоджуєтесь і не зробили там лад, тоді штраф. До речі, ніколи не замислювались, чому як ведеться будівництво, то всю ту територію треба загороджувати? Однією з причин - щоб не втрачався естетичний вигляд всієї вулиці
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ми Садовому веземо))). Просто ми щодня двічі проізжаємо біля його будинку. А у тому райончику смітники дуже добре вивозять. Тому все йому збираємо). Та й прописка у мене Львівська, якщо що, все по закону).
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та дуже просто - в нас з 45 соток загороджено лише 15. Далі, до дороги, лише забетоновані стовпчики по межі, без огорожі. Та й ті городи тут ні в кого не огороджені. От і ходять собі навпопрек хто-як хоче. Я нічого проти не маю, до того часу, поки не зазіхають на мої рослини, чи роблять смітник. Не обов"язково ж обтягувати територію "колючим дротом", щоб сусіди зрозуміли, що то чуже.
    можна, але є
    то раз. І два-с, якщо ти собі зробив в хаті с\в, то подбай про каналізацію, а не виводи трубу на сусідську ділянку, бо в тебе город, а в сусіда росте трава.
    Ну і три-с- взагалі "кайдашева грушка" на межі:girl_crazy: Згідно з законодавством огорожу можна робити, відступивши 30 см. від межі. Ми відміряли 30 см, від роздільної лінії, яку відмітили землевпорядники. Залили опалубку, зробили металеву огорожу. Сусід привіз собі дошки і поскладав в себе на подвір"ї так, що вони всі сперті на нашу огорожу. Огорожа повигиналася, + стікала вода з накриття над дошками і метал почав ржавіти. "Теоретично", він їх поскладав на наших 30 см, що ми відступили, а "практично" в себе на подвір"ї. ТОбто є такі тонкі моменти, які характеризують особу і впливають на взаємовідносини.
    Ну і така банальщина - коли були оті сніги, ніхто не потурбувався про якийсь грейдер. В кожній хаті біля нас є по 2 машини, а в де-яких і більше. Чоловік пішов до траси, зловив грейдер, домовився, щоб він почистив дорогу, заплатив гроші. Поки дорога була засніжена - ніхто машиною не виїжджав, поки грейдер чистив - ніхто носа за фіртку не висунув. Як тільки трактор поїхав - народ собі почав виїжджати. Не стоїть питання в тому, що хтось мав виходити і розділити з нами оплату за той трактор - нам треба було їхати - ми почистили. Але, якісь елементарні поняття співжиття повинні існувати. Якби я побачила, що сусід "пригнав" трактор, який чистить дорогу, по якій я потім поїду, я би вийшла і розділила з ним витрати. Ну і якщо б сусід заплатив гроші за стовб, щоб можна було провести інтернет, то мені би до голови не прийшло вчепити туда свій кабель, навіть не без його дозволу, а без будь-якого слова.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Коли в нас були проблеми з сусідами через незагороджену повністю ділянку , міліціонер так і сказав:"а що ви хочете, незагороджене - значить нічиє!" Ми відразу напряглись і загородили все.
    Ви теж поки не загородите, так і будуть ходити по вашому , в селі того не викоріниш, ще пару десятків років тому взагалі ніхто не городився..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нагадало). Восени нарешті зробили на нашій вулиці дорогу, але не до кінця, а до перехрестя. Ми живемо трохи далі, метрів 130-150 по не зробленій дорозі. Тією дорогою проізжає ще три вулиці з купою будинків, в кожній з яких по пару авто. І та дорога жахлива - купа ям на ній. Чому? Бо з лісу, який на горбочку, в дощ по дорозі тече вода. А чому ж вона не тікає у рови, що по боках від дороги? Бо кожен мудрий господар підсипав біля себе край того рова. Короче, вода тече і розмиває дорогу. Ями нормальні такі. Зустрів чоловік сусіда-товариша дитинства. А той: та біля вас така дорога погана, треба то підсипати тощо. Ми вже рік назад в ту дорогу всипали машину каміння, але за рік дорога його "з'їла". Цієі весни вирішили таки знову підлатати. Знову машина щебню (в районі 100 паперів), і день чоловік з тачкою то підсипав. Лише один!!! сусід зупинився і теж привіз декілька мішків каміння. Решта просто проізжали. Як і той "товариш". Про гроші я взагалі мовчу. Якось люди собі вирішили - якщо дорога біля нас - то ми маємо іі підсипати. І ось це вкурвлює найбільше. У всіх хата з краю. До речі, далі дорога така ж горбата, ну але то вже нікого не грпбе.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Дівчата, я думала ми одні такі)). Ми самі скільки тут живем(5р), стільки самі вулицю робимо. Вперше, коли найняли трактор і він возив каміння, сусідка(прибите сотворіння пожиттєво) верещала на тракториста, чого їздить псує вулицю. Гг.Він їй налатав, куди бачив і показав чого їздить, змело бабу і не видко було нікого взагалі більше на вулиці. В кожній хаті, як мінімум один здоровий, молодий чоловік- ніколи ще ніхто нічого чоловіку не допоміг на своїй же вулиці. Ми маємо нижче своєї хати городець, якраз межує з тою ...тою, там була дуууже стара вде майже повалена загорожа але ми той город(5 сот.) не вживали, потім насадили там саду і повністю нову огорожу поставили. Так вона умудрилась відтягнути сіту вгору, підперти ломакою аби її кури там могли безперешкодно пастися. Ну, я їй влаштувала... та дістали, реально.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Бо люди до того швидко звикають. От як горби після зими вилазять, то кажуть, що то за ср''ний господар, що біля себе дорогу не може зробити))). Так і живемо. Я, як що чесно, була проти цьогорічного латання. Бо поки горби, машини ледве сунуться, а як підсипали, то вже ганяють. А пилюка з тієї дороги на нас же і летить. Але в чоловіка була своя думка). Мені не важко тих 150 метрів помалу проїхати).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я своєму заборонила рівняти вулицю вище нашого будинку(вона веде в поле). Ми нею там майже не користуємось, а сусіди так, бо їм всім туди в поле треба. Береги обсуваються постійно, чоловік вручну рівняв то все сам, а всі собі спокійно їздять. Тепер, вже там такі переверти і ніхто пальцем не ворухне.Най перевертаються з тих горбів, мій чоловік здоров'я в лотерею не виграв. Берег навпроти нас обростає, ми чистимо, сусіди приходять готовеньку травку в червні косити для худоби на сіно. Так і живемо Але я й того лишуся, най ті хащі косять.



    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    У всіх майже однакові проблеми. Ми як ще не обгородили ділянку постійно сусідських курей/собак виганяли. Бо то посадити щось нема права - все розриють, повисмикують. Тепер чистий спокій. І сусідам спокійніше )) Не бачать нашої "великої полуниці", "гарних помідорів" тощо. То й серце не болить ) А взагалі пліт в пліт поки одних лише сусідів маємо і вони чудові. Будем сподіватися що колись з рештою теж пощастить )
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. woolf

    woolf Well-Known Member

    Дівчата! Паркан на два метри може і не дуже гарно, але як спокійно! Ніхто тебе не бачить і серце за Вас не болить
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
  17. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    дівчатка, розкажіть мені про землевпорядників.
    ми купили ділянку, попереднім власникам не дуже вона була потрібна,вони не використовували її, тому сусіди поробили собі стежки , ширино ю по 1 м, звичайно на нашій стороні. зараз я хочу щоб прийшов землевпорядник і показав нам реально, що там на папері і забрати 1 стежку, бо мені не тре таких меж, і загородити все своє.
    то тре сусідів кликати і з ними дивитися?
    як то в реалі виглядає?
    хочу все зробити за правилами і з найменшими нервами.
     
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ділянка приватизована?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  19. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    так, все приватизовано
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тоді межі визначені.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk