Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    я то розумію, просто це використовувалося роками городом, і сусіди собі поробили стежки з свого боку на моїй ділянці. попередні власники були не проти.
    мені таке не підходить, сказала сусідам- відповідь, що це завжди так було і їх не гойдає нічого.
    я хочу щоб землевпорядник показав їм, що це моя власність.
    я втомилася виганяти чужих псів, курок, кіз, збирати чуже сміття на стежці, і хочу просто загородити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Svitlana83 я кликала повторно людей з кантори, де робила приватизацію.Разом із землевпорядчиком вони приїхали, ще раз при сусідах встановили межові стовпи.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    єдине що знаю що йдете в сільраду, викликаєте землевпорядника, і він вам має чітко позначити вашу ділянку, якісь там кілки заб"є, чи що там самі приготуєте... і раджу відразу ж на другий день починати городити:girl_yes2:
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2017 ---
    нє, ну геніальна відповідь:girl_mad: навіть не знаю що б на таке відповісти, окрім "а тепер так не буде!":girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    ну а що?)
    кажу сусідці, що вже не тільки стежка, а і чужі грядки в мене на городі. каже, що сусід врізався в її город, тому і вона робить мені таке.
    ще мені "сподобалося"- на стежці, де росте молоденька трава, вона покосила козі, де стара- мій чоловік зобовязаний покосити, бо стежка моя і їй мої бур'яни мішають). чи посадила я дерева-кущі, і виявляється я маю відступити не від межі, а від стежки, яка і так на моєму боці.

    то можна книжку писати. про інші капості я навіть писати не хочу, але точно вже знаю, що наглість і заздрість- то страшні речі.
    не хочу нервувати, не хочу сваритися, хочу відгородитися і не дивитися, не чути і не бачити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ставте огорожу і бажано не сітку а суцільну (бляху якусь). І то чим швидше тим менше нервів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ха-ха-ха, ми коли городили і вже прикручували бляху, прийшла сусідка і заявила, що як ми ставимо такі мури і думаємо, що ніхто не буде бачити, що в нас робиться, то ми дуже наївні - вона вийде на 2 поверх в хаті і все, що їй буде треба - побачить:crazy::girl_haha:
    Але мені не важливо, чи вони мене бачать, мені головне, що я не бачу їх.:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    То зразу за землевпорядником тре ставити опалубку і заливати бетоном. Тоді точно не примахаються.
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    так і робіть, але відразу. Підготуйте матеріал для огорожі, кличте землеупорядників, ті вимірюють вашу ділянку і ставлять кілочки і Ви відразу робите огоржу, якщо почнете то діло завтра\після завтра то ваші сусіди або просто повикидають стовпці або закопають так, як їм зручно, бо
    гг ;) як знайомо. В нас сусіди завжди випускають курей на дорогу і ті цілий день ходять де їм сподобається. От занадились ті кури до нас в город, поки нічого не росло то ми лише сусідці наголошували щоб курей забрала...а тепер 2 тижні як город посаджений, але кури далі в городі, мама один раз нагадала сусідці, а вона "та що я зроблю...", от здерли ті кури всі грядки, мама зловила курку, зарубала і понесла сусідці...Сусідка довго бурчала...але вже тиждень курей на городі немає ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Може, подаруйте сусідці на ДН підзорну трубу? Так, для кращого бачення.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  10. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Серіал у сусідів, які розлучаються, продовжується. Сьогодні на дошці оголошень фото оголеної сусідки, роздруковане на А4. Під фото - ціна за годину і телефон:hunter:
    Подзвонила розказати -сусідка в шоці, бо переді мною дзвонила її мама і коліжанка, у них в під"їздах висить таке саме:dash1:
    Ну от як таке можна робити жінці, з якою прожив десять років, мамою твоїх дітей?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 3
  11. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    @arushka Чоловік таки козел.. але згадався анекдот в тему
     
    • Смішно Смішно x 15
    • Подобається Подобається x 7
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Він іі таки кохає))). Креативно))).
     
  13. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    там кохання і креативність зашкалює - то замок їй попсує, бо втикає якісь скрепки, то вхідні двері поламає, то відеокамери поб"є. Дитсадок *Чебурашка*, а не дорослий хлоп
    А недавно він креативно кохав цілий під"їзд - розбив датчик диму в коридорі, тому у вихідний день всі сусіди підірвались від рику сигналізації в 6 год ранку. Поки не приїхали ремонтники, ми всі насолоджувались виттям сирени, один з сусідів запропонував силою змусити помиритись ту сімейку))) Пристрасні італійці, блін
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ну тут ще питання до неї де він то фото взяв?:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Та, знаєте, пара собі розважалась, (та, нестандартненько), хто б знав, що ті шалості боком вилізуть (а каков падлєц, нє?? От мужу рідному не мож довіряти). Добре, поки все добре і суто між двома, то їх справа ))
     
    • Смішно Смішно x 2
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    так люди були одружені близько 10 років, уявляєте, скільки за той час всього назбиралось:girl_blush2:

    моя коліжанка колись зустрічалась з співробітником, то вони відео знімали:girl_cool:
    Потім розійшлись, і він виклав фільмєц в нет. Враховуючи, що вона топ-менеджер фірми, яка має філіали по всій Україні і не тільки, в один прекрасний день коліжанка прокинулась знаменитою:facepalm:Я б застрелилась, а вона нічо, працює, правда, режисуру закинула:)))
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Nemi

    Nemi Well-Known Member

    Такі драми у людей, а в мене сусіди всього-на-всього вирішили посверлити стіни о 22:50.
     
  18. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    я це зробила!
    викликала землевпорядника)
    я була готова до всього, але нас очікував сюрприз!
    скандальна сусідка зі мною висварювалася за стежки, які були на моєму боці. а виявляється по документах ще метр її городу - мій!!!! і сітку на подвір'ї можна посунути на 30 см.
    забили коліки, сказали, що чекаємо поки вона збере урожай, бо я всетаки наміренна городити.
    та вже піднімала вечером всіх, бо то якась помилка, так не може бути. чекаємо на продовження нашого серіалу!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Подобається Подобається x 2
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дивіться щоб не повитягували вночі і не попереставляли...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Як мене вже достали сусіди з гуртожитка...Ну ніби дорослі люди, сім'я, дитина...а живуть як в свинарнику. На загальні кухні (в нас вона на 3 сім'ї) такий запах, що без противогаза не зайти, про туалет взагалі мовчу, уже третій день по кафешках бігаю :sad: І навіть сантехніка не викличеш, перший день пробувала прочистити, тільки вийшла - опять двацить пять :sad: Мене аж трясе. Говорити безтолку "а я шо, а я мать, мені всє должни".