Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Hermi а там не приватизована ділянка в тих сусідів?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  2. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    частково: частина приватизована, але є кусок, який просто собі відгородили. Там жила старенька бабуся, її особливо не хвилював стан документів, діти всі закордоном, після смерті продали, аби пусткою не стояло
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ну, то які проблеми? Що їх, то їх, а решту треба махати землеупорядника за такі "порядки".
    В нас довкола люди мають "самозахвати" і покищо всі мовчать але чимось це також закінчиться.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  4. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    настав вересень... сусідка принципово не ходила моєю стежкою, зробила собі стежку з іншого боку, на землі іншого сусіда).пробігала все= взнала , що неправа з нами. Відміряла землю, і зі словами, що вона нам її дарує, вдавіться, віддала. Правда травичку і далі косить. Захвилювався сусід з іншого боку, ще минулого року сміявся з нас, а зараз все своє швидко відгороджує.
    паркан заввалив високий, закриває їй вікна, городить і город- там буде їй проблема оррати- тому вона наразі переключилася на нього.
    ще маю з нею іншу проблему- вона викачує свою каналізацію на газон перед хатою. Уявляєте, спека 37, сам обід і тут таке амбре?
    попросила її цього не робити, ігнорить. типу на свому подвірї роблю що хочу.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Йпрст!!!! А то як так, для чого? Та нашо їй ще щось викачувати? Хай відразу собі трубу на подвір'я виведе, або з вікон випливає прямо на газон:girl_devil:
    Шем такого не чула:hang1:
     
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    мож думає, що то "удобрєніє" :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. jylanda

    jylanda занууууда

    Курча, то ж треба так себе не любити, щоб на зло сусідам нюхати той сморід перед хатою?
    Співчуваю вам з такими сусідами нелегко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    ну це не назло. проста економія) 250 гр. коштує бочка, що викачує.
    а зрештою, мене турбує не стільки вже той сморід, а моя криниця і скважина. хто знає куди то все г..но піде під землею.
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    Можна написати кляузу в санслужбу, або попередити, що напишете.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Їх наче ліквідували

    Кабмін вирішив ліквідувати Держсанепідслужбу

    Хто зна як тепер і куди з таким "правильно" скаржитись.
    Сумніваюсь що додаткові повноваження МОЗ вже в закони вписали
     
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Хз, чи сусідка про то в курсі)
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Держпродспоживчслужба)))))).
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    А хто Вам пeрeміряв, зeмлeвпорядник? Ми тeж маєм таких сусідів, яким всe мало і мало. Алe в нас трохи гірша ситуація, бо по докумeнтах мeжі накладаються одна на одну, а в рeалі щe по іншому . То в сільській раді нe хочуть міряти, ніби нe мають обладнання, плюс нe хочуть в то влазити. Трeба чeрeз суд, а нe цe нeмає часу, так і тянeться...
    А за каналізацію, для початку скажіть хай сільський голова з нeю поговорить, або скажіть, що на наступний раз викличeтe поліцію, нeхай зафіксують, і пeрeдасьтe в санстанцію(я нe думаю, що вона в курсі, плюс всeодно хтось цим має займатись).
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    Викликати з Львова, пару років тому на дачу викликали, контора десь на Рясній була.
     
  15. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    То всe так запутано і закручeно виходить, особливо якщо сільська рада то тормозить. Викликали з району, поміряли в нас, є нe стиковки, алe іхня робота поміряти, а нe виставити мeжі і заставити сусідів погодитись.) Далі або сільська рада вирішує на місці, або суд. Сусіди свою нe хочуть міряти.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    от власне, що не тільки міряли, а й був з району землевпорядник. Правда та справа була років з 5 тому, але сільській раді по факту прийшли документи про межі, може зараз щось змінилося. а ми документи на ділянку вже в місті забирали.
     
  17. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    в нас міряв інженер-геодезист. йому дали кадастровий номер, по ньому він відбив межі. вартувало то щастя 800гр.
    про СЕС я знаю, в мене там родичка працює. Але то елементарно можна почати з СР чи депутата.
    і взагалі, я перейшла в таке спілкування з нею: її мала накидала качанів мені- мовчки позбирала і повішала кульочок на сіту з ними, не розуміє про каналізацію- хай ср їй пояснює, не годилася про межу- геодезисти показали де її город починається і так дальше.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    всьо...в мене закінчилися слова...
    спускає моя улюблена сусідка тепер вночі своє г...но на дорогу.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Йой, то вже клініка... Як з такими людьми спілкуватися? А потім буде жалітися, що ото десь чисто, дороги добрі, а в них зле. І всі мають нюхати їх смороди.
     
  20. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Однозначно викликати поліцію