Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

 1. Svitlana83

  Svitlana83 Well-Known Member

  Нє, дівчатка, я тільки за вирішення всіх проблем в правовому полі.
  Мститися чи робити на зло- ніколи!
  і взагалі, мені її шкода, ну не склалося життя в бабки, злість бурлить, і вийшло що треба на когось то вилити, і я попалася.....
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 2. flame

  flame невгамовний експериментатор

   
 3. Svitlana83

  Svitlana83 Well-Known Member

   
 4. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  @flame, Оля в мене і свої горіхи є, я знаю скільки то листя, але зато і горішки смачні є )))
   
  • мімімі мімімі x 1
 5. flame

  flame невгамовний експериментатор

   
 6. KAPUCHINKA

  KAPUCHINKA Well-Known Member

  Ну є люди з якими по іншому не виходить, та й не обов'язково їй то знати, хіба всі молоді дерева приймаються? Їх сусідка і не пересадити зато за деякий час буде собі з драбиною приходити урожай збирати, ну бо то ж її дерева. І, знаєте, є такі люди, які коли знають що нас....ть у відповідь добре подумають чи варто зв'язуватися. В теорії воно все класно виглядає культурно, по доброму, по закону, а реальність то інша.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 7. marianast

  marianast Well-Known Member

  Справа не в тому хто і що знає. Справа в тому, що це підлий вчинок, на який я би не наважилась, по совісті просто. Ну і проблему він не вирішує
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
 8. meri5

  meri5 Well-Known Member

  Якщо я звернулась до голови СР з проханням поговорити з сусідкою бо в мене вже не вистачає сил і терпіння. Голова СР бачу не спішить бо то її родичка, до кого мені далі звернутись?
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 9. Patty

  Patty In Love

  Дівчата, ще вас спитаюсь ) Вирішили сусіди зробити додаткову парковку-кишеню під вікнами. Ок, проблема паркомісць є, робити щось треба. Дозвіл НІБИТО є (документально не підтверджено). Чотири власники авто домовились між собою, хоча зацікавлених було більше, пропозиції долучитись фінансово (бо не у всіх є час і можливість особисто розкидати пісок) скромно ІГНОРУВАЛИ. Обладнали паркомісця для своїх авто як змогли (пісок+ щебінь, кругом — болото), поставили стовбчики, ланцюжки, зробили індивідуальні ключики. Дублікат ОДНОГО ключика спробували роздати іншим бажаючим в під'їзді. Мислю собі так: якщо на тому «відчіпному» місці буде зайнято, а котресь з їх місць вільне, то все одно ж не припаркуєшся, бо замки інші. Така собі прихватизація. Що порадите робити?
   
 10. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Patty я не дуже зрозуміла в чому саме проблема? Люди облаштували собі місця, ніби маючи дозвіл. То всім решту нема де паркуватися?
   
 11. Patty

  Patty In Love

  Саме так. Зацікавлених в парковці було більше, але після збору потрібної кількості підписів ініціатори зробили все суто для себе, + одне місце для решти. Хоча, насправді, можна було спокійно спланувати на більшу кількість місць, можна було озвучити вартість робіт і спільно всім бажаючим оплатити їх (що і пропонувалось, але їм того не треба).. Ну і ще питання різних замків: якщо буде вільне місце «під замком», а загальнодоступне — зайняте, то, наприклад, мій батько, приїхавши в гості, вже не запаркується там, а шукатиме місце деінде. Одні прямо зацікавлені мешканці рівні, а другі —рівніші? Хоча я обома руками була за парковку, бо розумію її потрібність.. Але то вже не благоустрій для мешканців виходить, а приватна власність. А продаватиме квартиру теж з паркомісцем бонусом?..
  Питання того, ЯК це все зроблено і скільки протримається — вже справа другорядна.
   
  Останнє редагування: 18 Листопад 2017 у 18:35
 12. iragonzales

  iragonzales В декреті

  @Patty хто обслуговує цю територію, жек чи ОСББ?
   
 13. Patty

  Patty In Love

  Жек
   
 14. iragonzales

  iragonzales В декреті

  Тоді Вам до начальника жеку. Виясняти ситуацію, на яких підставах ці люди собі прихватили частину комунальної землі і хто їм надав мандат. Думаю ніяких дозволів в них не було. Українське законодавство знає 2 поняття приватна власність і оренда( суборенда). Самі знаєте без рішення міськради нічого не відбувається.А чи відбулося легко перевірити на сайті міськради, трохи переборщую, але веду до того що гарантую, права вішати замка в них нема земля комунальна.Хай пакують свою плиточку в сумочки -решта не їхнє....Решта розкаже Вам начальник жеку, по-перше як отримати дозвіл щоб доробити паркомісця, а може щось там міськрада напланувала в вашому дворі.....
   
  Останнє редагування: 18 Листопад 2017 у 19:47
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. Patty

  Patty In Love

  Начальник жеку в курсі і дав їм трохи піску.)) В офіційній відповіді дуже акуратно сформулював все це як «тимчасова парковка», частина благоустрою на прохання мешканців (тобто не на ніч явно?) , і що зацікавленим мешканцям нібито мали бути запропоновані ключі від ВСІХ замків (чого не сталося).
  Роботи в дворі проводились минулого чи позаминулого року, тільки, на жаль, з цієї сторони будинку — ні, про парковку тоді мова не йшла, і звернутися щодо облаштування цієї території ніхто не додумався (( Про те, як в нормі робиться дозвіл на парковку чи стоянку, проект і т.д., технологію і вимоги ДБН я вже знаю, і вартість цього всього також. А тут чиста самодіяльність.
  До речі, один з ініціаторів вже розширив собі житлову площу двох кімнат і кухні на ширину двох балконів, вважайте, третю кімнату зробив.. Ну і те, що зварювальні роботи на цій стоянці вони проводили, підключивши обладнання не з квартири, а до загальнобудинкової мережі (тобто ми всі за це заплатили), після чого в нас регулярно проблеми зі сівтлом — просто супер.
   
  Останнє редагування: 18 Листопад 2017 у 20:01
 16. iragonzales

  iragonzales В декреті

  А Ви не питали чи вони давали дозвіл на обмеження всіх мешканців до доступу і користування комунальною землею? І які мають бути ваші дії на протизаконні дії сусідів?
  --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2017 у 20:34 ---
  рекомендую ще раз письмлво спитати чи вони давали дтзвіл на такі тимчасові роботи, і паралельно попросіть дозвіл і собі провести такі тимчасові роботи)
   
 17. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  @Patty а що там перед тими роботами було: клумба, газон, тротуар інші варіанти? Тобто яка база тої парковки? Чи є можливість іншим бажаючим доробити собі місця?
   
 18. Patty

  Patty In Love

  Була територія, яка в плані мала бути газоном, фактично туди заїжджали часом машини, тому частина — грунт, навколо дикоросла трава і протоптана стежка. Зараз доробити вже складно, максимум одне. Місця зробили широкі, як під Хаммери.
  --- дописи об"єднано, 18 Листопад 2017 у 20:45 ---
  Не було в них такого дозволу і бути не могло, що б вони не казали ), райрада і жек максимально прикриваються обтічними формулюваннями:
   

  Вкладення:

  Останнє редагування: 18 Листопад 2017 у 20:47
 19. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Тобто там в принципі місця мало було. Бо ж зробили лише на кілька машин. А раніше всі бажаючі могли припаркуватися?
   
 20. flame

  flame невгамовний експериментатор

  @Patty, де вони то вгаратали? На тому газоні, що спуск до школи?