Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Весняне загострення в сусідів.

    Приходила сусідка з претензіями чого мій чоловік відрізав їх паркан (сітку) від наших стовпців.

    Найсмішніше, що мій чоловік нічого не відрізав. Чи то від морозу відламалась сітка чи то її син, чи зять відрізали - історія мовчить.
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @flame, :girl_haha::girl_haha:
    Саме через це чоловік крутив головою і носом, коли я "пищала" : " а ця ділянка вже має газ і світло, і обжитий райончик..."
    Казав : " ага і сусідів котрі через пліт партизанять і мєлкі пакості роблять, бо ти прийшла на" їх "територію . "панаєхалі тут панімаєш"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Зла я, як :girl_devil: Ті сусіди, як не всунуть свого носа не в свої справи, жити не можуть. Висобачила сьогодні сусідку. Вона заслужила.
    Гектор гавкав аж заливався під фірткою. Пішла подивитися в домофон що ж його там так турбувало. Бачу сусіди біля нашої фіртки грузять в бус якісь мішки (щоб не розбивати болото до свого під"їзду , можа його бусом квасити біля нашої, але то не головне). Між іншим мішки з пляшками (ті алкаші нарешті вирішили повивозити тару, тре було буса. Реально п"ють по чорному і швидше ща все повезли здавати, щоб нову випивку купити). Ну, ніби нічого, вже зібралася йти, але побачила, що ковиляє сусідка, чоловік мені тільки кілька днів тому сказав, що вона допилася до такого стану, що лежить паралізована. Прийшла до нашої фіртки і щось там почала колупатися, ну звичайно мені стало цікаво, що ж вона там робить. Ага, дістала квитанцію, яка була запхана в шпарку, розгорнула і давай на весь писок (ну бо інакше сказати не можу) благими матами коментувати побачену суму. Ті її друзяки вилізли з буса і пішли дивитися а скільки ж то ми ще й минулого місяця заплатили.Фуууу які гадості говорили. Ну і я спитала:
    -Галь, що ти там такого цікавого знайшла? (оооо, вони шарахнулися фіртки, як колись дід в анекдоті перший раз почув радіо і кричав, що то нечистий завівся в хаті)
    - Нічо, квитанція
    - Твоя квитанція?
    - Нє, ваша.
    -Ну то нашо ти туди лізеш?
    - А шо таке, я хотіла подивитися?:suicide: Зараз положу назад.
    - Вже клади і більше ніколи не лізь? Ти мене розумієш?
    - Та а шо такого сталося? Шо сталося.
    Я просто поклала трубку. Тамті бігом докидали свої мішки і звалили (розверталися, буксували . Чоловік приїде - не натішиться - треба брати лопату і рівняти). Вона ще щось там матюкалася в мою сторону.
    Бляха, ну чо не можна поважати чужий простір і власність.:dntknw:
    Ну і
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Нарікала я пару сторінок тому на сусідські нічні двіжі та співи у квартирі зверху. З того часу випробувала і каструльний спосіб, і поліцію пару разів викликала. Один раз поліції просто не дочекалась, ще кілька разів їхали так довго, що гульбан вже припинявся і я знімала виклик.
    Останній раз, на щастя, трапився наряд, який і приїхав швидко, і "внушеніє" зробив, і ще й зайшов до мене відзвітувати. З того часу, тьху-тьху, маю вночі спокій. Вдень, правда, вони все одно відриваються по повній. Дверима, рагуляки, гримають в будь-який час доби, і в квартирі, і у під'їзді. Ну але хоч вночі спати можна, і за те копам дякую.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    У нас на другому поверсі живе алкашня, до якої сходиться алкашня.((( масло масляне, але факт)
    В 5-6 ранку, коли світає, вони йдуть рити смітники зі своїм дурнуватим псом, який, таке враження шо бухає разом з ними. Бо коли вони ідуть, він так гавкає як навіжений, отако на цілий під"їзд. Спочатку ми всі зривались на рівні ноги, тепер звикли.
    Про "шлейф", котрий вони залишають після себе, я мовчу, бо то навіть не шось типу тухлі яйця, це щооооосссььь...таке, що одним словом навіть не розясниш.
    Води в хаті певне теж не мають, або відключили за неоплату, або побили сантехніку, або не мають комунікацій взагалі- я не знаю, бо ходять попрошайнічають з флягами, там де вода на розлив, а коли такі свята, що магазини зачинені, хоядть до нас... Це рідко і чисто по доброті душевній ми їм ті баклахи набираєм. Інколи просять набрати в одну флягу теплої. Припускаю, що можливо деколи по великих святах вони навіть миються.:crazy:

    Так от, я до чого.... Стою я вчора біля дверей в себе дома, розмовляю з мамою по телефону. Так, я говорила голосно, бо в мами вічно шось з динаміком, зле їй чути, але раз- це був білий день, два- я не кричала ні під чиїми дверями і навіть не на сходовій клітці, а в себе в хаті.
    І тут один їхній гість гупає мені в двері і культурно просить замовкнути бо мене чути на другий поверх.о_Оо_Оо_О
    А я тоже, замість того, шоб послати і закрити двері, стала з ним сваритися. Так, от він мене навіть звинуватив шо я за мама така, шо при дітях сварюсь і підвищую на нього голос і коли я сказала шо вони ходять бухають, зробив зауваження шо це не цензурне слвово.
    Загалом такий собі алкаш-дипломат, охоронець правопорядку і борець за справедливість...:pardon:

    Сьогодні з ранку виходжу дітей веду, а борець вже спить в низу біля сходів побитий, припускаю що замість того щоб зійти він просто скотився. :beee:

    І пожалітись нема куди, бо ми квартиранти , а вони в себе дома... І реально вже та ситуація з ними починає напрягати.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 6
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну здрасті, поліція тебе не буде питати прописку і чи ти там квартирантка. Хоча, на жаль, алкашня про поліцію пам'ятає тільки коли твереза.

    Сваритися з ними сенсу нема, і воду наливати теж.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    От власне. Я тут теж квартирантка. Поліція нічого мене не питала. Товариш, який раніше працював у патрульці, сказав, що в принципі запитати можуть і мають право, але до роботи по скарзі щодо порушення громадського порядку це відношення не має.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Воно то так, але ті алкаші можуть мати притензії до господаря, грозитися у падаткову повідомити. Господар, напевно, податків не платить. Хто його зна як краще.
    Доречі, як Жанна про дипломата написала, я собі одну істомію знадала. Про одного алкаша, якого я один раз побачила на ногах, а не сплячим десь на підлозі. Так от, чоловікові десь 50, напевно, тоді було. І він почав говорити, і то такими розумними словами, ну прямо пан професор який. От язик заплітається, стоїть за щось тримається щоб не впасти, а ти розумієш, що щось не те, щось не сходиться. А потім його тато нам розказав, що колись той алкаш був дуже здібним хлопцем, дуже добре вчився, кактуси розводив ( щось врізалися мені в пам'ять ті кактуси) потім працював в якомусь науковому інституті, подавав надіі, а потім як розвалився союз не зміг собі дити раду, не зміг пристосуватися, бо наука тоді нікому не була потрібна. А мав дружину і дітей, вони зреклися його, ну, напевно, не витримали алкаша. Я не виправдовую тих сусідів, не подумайте, але чомусь, як Жанна ото описала, мені і згадалося, може і там яка трагедія.
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Все просто, бо плотське частіше перемагає над духовним, коли живеш без Бога.

    Я була маленька, наш сусід по квартирі виносив бабусине, мамине взуття та продавав. Двері у нас між собою не закривались (сусідка була суперська), то сусід нишком відкривав, і до чого дотягувався - ніс на ринок (стілець, сумка, підставка для газет, ложка та крем для взуття, лампочка. Бо була потреба в пляшці. На ринку щороку зимою торгували дідо-баба-мама, і знайомі, побачивши нашого сусіда з новим "товаром" - запрошували той товар оглянути :). Дебошів не влаштовував, бив жінку тихо та й та не кричала, бо їх син спав. Потім жінка його вигнала, подальша його доля мені невідома.

    Там, де ми будуємось, з однієї сторони порожня ділянка, з другої - порожній будинок на продаж, сзаду - сусід, що поставив через 2 місяці після покупки нами ділянки забор (ми ще не будувались, навіть ділянку тоді не чистили), тим самим обрізавши нам майже 2 сотки площі :girl_crazy:. Розібрались з геодезистом, переставив.. і між нами є невеличкий заїзд, який би при нормальних відносинах можна було спільно використовувати - ну а він не захотів нормальних відносин, тому забор з дошок, а 10 метрів, де є заїзд - з бетонних плит :). Щоб навєрняка. Але то дрібниці, в нас техніка поміщається проїхати повз будинок на задній двір.
    І ще цікаво, що по нашому провулку (6 хат з однієї сторони і 4 хати разом з нашою - з протилежної) фасадні забори рівненько стоять, непреривним рядочком. А наш фасадний - на 2 м вглиб має відступ. Бо ми ставили по межам ділянки. А хтось з сусідів урвав шмат, інші за ним. І це жах, коли вузенька дорога, їде машина, і за відсутності пішохідної доріжки чи хоча б просто місця - то просто тулишся до забору, аби тебе не збили. Нашим людям все мало територій... не думаю, що за планом мають бути такі дороги в селах, навіть не центральні. Але то вже зовсім інша історія :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Замахали сусіди знизу. Живуть там чоловік з жінкою передпенсійного віку. І коли доця бігає по квартирі чи стрибає, то вони тарабанять по батареям. При тому, що то може бути 10 чи 14 чи 19 год, не має значення. Коли мене в ліфті зустрічає, то нарікає на шум, каже, щоб я дитині постійно зауваження робила, щоб не стрибала. Коли кажу, що з 8-22 год можна стрибати по хаті і я дитину прив'язувати до стола не буду, то він почав верещати, що буде скаржитися, бо ми квартиранти за яких податки не платяться...
    Перестав зі мною вітатися і далі тарабанить по батареями
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А мене сусіди зверху. Ми живемо на 7-му поверсі на 9-му живе вельми шумна сімейка, їхні діти бігають як коні, верещать, катаються по хаті на самокаті. Сусіди з 8-го замість того, щоб піти і посваритися з ними - барабанять по батареях по всій квартирі, отоді їх чує півпідїзду, бо будинок панельний...
    Невдобненько виходить, коли вони мене в ліфті питають "Чи не заважає мені шум з 9-го?", а я кажу "гірше коли барабанять по батареях..."
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Всі діти бігають як коні, тихо, хіба коли вже сплять, або мультики дивляться. У іншому випадку то хіба до крісла шнурком прив'язати. Мій бігає як кінь, ну приходять сусіди. Постійно звертаю синочку увагу, слухає, каже, що не буде бігати, але за 2 хв знов те саме. Ну але дитині 3 роки, ну не буду ж я його тероризувати. Над нами двоє трохи старших, і часом здається, що мені стеля зараз впаде, але ж розумію, що нема на то ради
    Та й не заважає мені то. До дев'ятої і після десятої тихо, що ще треба?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  14. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    В нас в сусідки знизу син влаштувався на позмінну роботу. Коли він з ночі, а сусідки нема, то товче по батареях від кожного топу. Перші кілька днів малюк в плачі втікав в коридор на лавку (приміщення без батарей). Отоді я посварилися конкретно з сусідкою (ще не знала, що то син, а не вона). З часом малюк переборов таки страх - тепер ми теж з дядьою граємось. Після стуку батареї женемо на кухню, я люблю брати качалку, малюк поки експериментує з кухоним приладдя і ми товчемо дружно дяді у відповідь якусь цікаву мелодію))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Ви не зрозуміли. Я на 7му чую їх з 9го так, ніби вони в мене над головою, а як чується на 8-му можете тільки уявити, вони реально репетують і кричать, верещать... Моє теж бігає як коненятко, але там тоді слонопотами :)
    І там старші діти, років 8-10
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Не знала, чи то в "Забилам би", чи в "Рагулі" писати, але так як про сусіда, то пишу сюди.
    Почав сусід, і то вже так давненько, курити на балконі. Він живе на 8 поверсі, а ми на 9. І відповідно весь той запах сигарет йде до нас в кімнату. Ми вікна тримаємо відкриті і на балконі, і в кімнаті, бо південна сторона,то при закритих вікнах і жарко, і важко дихати. Але те "свіже" повітря" виявляється виходить не таким свіжим.
    Не знаю де він курив раніше, але зараз дуже інтенсивно почав саме тут. Було якось, що по 10 разів на день виходив на балкон з сигаретою.
    Ми не витримали, і чоловік якось зробив йому зауваження. Сказав, що і я вагітна, і мені не можна дихати тим димом, і в чоловіка астма, то теж погано впливає дим (приступи бувають). Попросили сусіда курити на балконі з іншої сторони хоча б. Ну день-два було не чути. А потім вечорами знову запах з'явився. Виходили на балкон, заглядали за сусідом, але він напевно ховався, бо не було його видно:). але вікно в них було привідкрите ( а так вони чомусь вікна постійно закриті тримають, навіть і в сильну жару). Вдень таки курить з іншого вікна (ми в тій кімнаті менше часу знаходимось, але теж деколи чуємо). А вечорами постійно тут.
    Побачили їх (сусідів) пару днів тому на вулиці. В них до речі місячна дитина, не знаю як дитині і дружині не заважає, але то вже їхні справи. Запитали, чи він таки не курить дальше на балконі. Відповів, що деколи не має виходу, і тому змушений курити там! Не знаю, що саме його змушує:)
    Вчора вже не ховався, а просто відкрито стояв на балконі і курив (відповідно далі все в тому запаху).
    Скоро в нас має народитися дитина, і ми вже просто не знаємо, як з тим боротися. Бо запах реально відчутний (особливо для нас некурящих). Закриті вікна постійно тримати? Не виносити дитину на балкон в жодному разі? Бо бачимо, що до сусіда по-доброму не доходить. І нема жодних правових методів боротьби з ним, бо по законах має право курити в себе вдома. Тільки те, що це суттєво заважає нам закон не захищає. Йти його бити? Виливати воду на нього? Я жартую, але просто вже обдумаємо всі можливі варіанти.
    Думали сьогодні купити зволожувач повітря, бо прочитала, що він помагає нейтралізувати запахи. Але в магазинах консультанти відповіли, що зволожувач запах не забере. Для цього потрібен освіжувач повітря, а освіжувачі повітря шкідливі для тини. От як замкнуте коло получається.
    Сидимо двоє з чоловіком за комп'ютерами, і шукаємо різні варіанти (як народними методами боротися з запахом сигарет, чи таки просто закривати вікна після 9 вечора, якраз як він "змушений" стає курити саме на тому балконі).
    Може шось підкажете?) В когось були подібні проблеми? Бо якось не хочеться щоб моя дитина від народження дихала тютюновий дим "хорошого" сусіда. Пасивне куріння теж впливає на здоров'я. І чому в нас незахищені виявляються ті, хто не курить?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Merry

    Merry Well-Known Member

    @Thebestnata , може переберайтесь увечері в ту іншу кімнату?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    в іншій кімнаті батьки, а вдень він там в них курить:)
    є ще одна кімната з іншої сторони, але там теж своє нюанси (в нас 9 поверх і дуже сильно шумить мотор від ліфта, який поруч знаходиться якраз, і холодно). Та й в нашій кімнаті наше ліжко, плануємо й дитяче тут ставити, нема як то все переносити з кімнати в кімнату) Та й в принципі нема гарантії, що він не почне і там курити вечорами.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Можливо дитина засинає на ніч в тій кімнаті, де інший балкон, і він не може туди заходити?
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Вам не освіжувач, а очищувач повітря допоможе. Дуже класна штука, особливо з немовлям і нашим «чистим» повітрям.
     
    • Корисно Корисно x 1