Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

1. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Ну він у нас не просто алкаш), він ще й ландшафтний дизайнер))). Колись був, поки пити не почав. А вазонуи в нього справно підлиті). Тільки от не знала я, що є на то секрет. І підвіконник якось в нього низько). Як потім виявилось. До мене дійшло аж коли він задом обернувся))). Така от він тонка натура. Таке от єднання з природою. Тільки цікаво як на то діло дивиться той другий алкаш, він там не такий «тонкій».

• Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. marianast

marianast Well-Known Member

Я колись відпочивала і мій сусід по суміжному балкону двічі на день робив гімнастику на тому ж балконі голісінький. Років десь 80 мав. Але підтягнутий був майже всюди, як на його вік. Вид з балкону ( не на сусіда, а вперед) був просто чарівний, я за нього доплатила спеціально щоб мати можливість відпочити на терасі зранку, чи провести сонечко ввечері. Дідо справно робив вправи зранку і ввечері))) Перший день я вийшла, його побачила, застидалася, втекла. В той день стрьомно було на балконі показуватися. На другий день, зраненька, я якраз сиділа з кавою як дідо об’явився ню і почав нахилятися в різні боки, крутити тазом і задирати ноги. Думаю: Нє, отим всім ти мене звідси не виженеш. Та він і не намагався, йому на мене було фіолеово. Ввечері вже перечекала його сеанс і вийшла з вином після нього. На наступний день спішила випити каву до дідової появи, поки собі зробила - він вже там, розмахує тим всім на різні боки. Набралась сміливості, вийшла, кажу : Доброго ранку, а як на рахунок труси вдягнути? А він мені : Тогда никакого ефекта не будет, ти еще молодая, не поймеш. ( мені було 17 років)
    Більше ми з дідом не перекинулись ні словом. Так тривало тиждень- я з кавою, з вином, з подружками пару раз, а дід .... ви пойняли з чим. Привикла, навіть мені не заважав, навпаки спокій навіював.
    Може ви @Rodionochka теж не розумієте, по молодості звичайно, ніц ні в квітах ,ні в ландшафтному дизайні?:girl_crazy:

• Смішно Смішно x 33
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

@marianast

• Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Apelsynka

Apelsynka Well-Known Member

Ой дівчата, що ви наробили своїми дописами про голих сусідів та голих дідів:girl_impossible::girl_crazy:Я от щойно прочитала замість "Йога для тіла і душі"- Йога для діда і душі:girl_haha:.
    На щастя таких сусідів не маю, навіть не знаю як би реагувала на таке сусідство. Але на відпочинку певно б попросила інший номер. Одне діло молодий мужчина в костюмі Адама, і зовсім інше старий дід.:girl_crazy:Хоча то напевно було дуже веселе видовище:haha:.

• Смішно Смішно x 3
  5. Samhayne

Samhayne Well-Known Member

• Смішно Смішно x 3
  6. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

О, у нас назріває конфлікт. Сусід (наші забори на відстані десь 10м) щодня-через день палять листя. Протягом місяця. Мо, більше. Періодично то там, то сям по селу палять - але тут чоловік звернув увагу, що сусід в цьому плані постоянєн і стабілєн.
    Позавчора ходив з дітьми, ледь достукались - забор реально 4метровий і території є, певно, гектар.
    Відкрила бабулька (вона живе з сином і, схоже, у них проживають старенькі садівники). Побідкалась "ой, що ж то з листям робити?...". Чоловік порадив, що.
    Ну ок.
    Після того палити вдень перестали. З тих пір палять...вночі. Поліція не може доїхати, вже 2 виклики робили.
    Треба щось міняти з тими паліннями, най би його...

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. raspberry

raspberry Well-Known Member

Ми ще не переселились, але недавно проїжджала мимо сусідської хати, теж палили:girl_sad:В нас такий тупіковий дачний кооператив, що поліції важко буде знайти дорогу. Якийсь соціальний ролик би запустили на телебаченні про шкоду паленого листя і користь компостів.

8. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

То нічого не дасть! Та стара гвардія то не сприймає за істину. Вони ж всі дивляться новини і чують як то є шкідливо і... палять аж гай шумить. Я тут обкладена такими сусідами зі всіх сторін. То як боротись з вітряками. Але найгірший аргумент проти мене - це те, що палять чоловіка батьки. І ми ніяк не можемо їм довести ту шкідливість. От всі палять і живі. Мене реально трясе від того. Тим більше, що колись малий мав передастматичний стан. Та то на них не діє. Реально усім в ср..ці та шкідливість! Ну бо то порядні галицькі гусподарі, і як то в них листя буде лежати та гнити... Про компостери нє, не чули, і чути ніхто не хоче. Зачєм??? Легше купити сірники і спалити. Ех, пєчалька.

• Співчуваю Співчуваю x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Hermi

Hermi Well-Known Member

як варіант розказати що листя дуже хороший компост і можна зекономити на добривах, якщо садять якусь городину - то розказати що там якась Ваша знайома завжди листя в город закопує і має гарний врожай.

• Подобається Подобається x 5
  10. Freedom UK

Freedom UK Well-Known Member

Те і говорив. (Ми теж палили разів 5 весною і літом, розчищали ділянку (у нас зона лісу, то було всякого гілля, пеньки..), траву і листя - в яму). Але ж кожен день...Навіть пропонував біля нашого забору його складувати (між нами такий тупик..дивне розмежування ділянок.
    А бабуля все "ой, що ж то буде... я сама он дихаю тим смородом... от 40 років маю педагогічного стажу, а онуків нема...всі ж палять..."
    До відома, на отому їхньому гектарі - грандіозний будинок, поки без фасалу і деякі вікна забиті просто осб-плитами. Проте ділянка - тотальний гарний рівненький зелений газон. За яким доглядають садівники (певно, косять і палять). Живе бабуля з синочком - дядьком років за 40.

11. nibysh

nibysh оптимістка з сумнівами

Листя..паління..дим.. Це хоч лише восени.. А от "перелив септиків" - це жесть! Правда мало сусідів цим грішать..., але кумедно коли це роблять вночі... ну десь так година 23...тобто ж розуміють, що фігню роблять.

• Співчуваю Співчуваю x 1