Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я б тоді дуже наполягала на тому, щоб чоловік авторитетно) і по-чоловічому з тим сусідом поговорив. І, так і сказав : буде ремонту кірдик-оплатиш(домовимось), не буде- живи, але май на увазі. А, от із сусідкою ... забилам би
     
  2. marianast

    marianast Well-Known Member

    Сусід взагалі ні до чого. Відшкодування з ЖЕКу, а вже жеківці хай думають що з цією сусідкою робити.
    Треба було сусідів покликати як до вас вода пішла, таких щоб підтвердили трафунок, як ЖЕК світом крутити почне. А він почне
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Треба на папері зафіксувати збитки. Якщо ЖЕК відмовляється, то колись на Я Мудрого була кантора, яка мала право надавати такі послуги.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2018 ---
    @Kroshka Enot Вам зараз не до того, звичайно, але можна в двох словах що то за комісія? Бо нам щомісяця за опалення місць загального користування на під'їзд нараховують десь по 10 тис. Маємо підозру , що ЖЕК нашим коштом опалює а-ля офісні приміщення, які не продалися.
     
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Позиція мого чоловіка - сусід ні до чого. Він не планує йому пред"являти жодних претензій. І заспокоївшись, я зрозуміла його аргументи, чому він так вважає.
    Винні сусідка і ЛКП. Бо вони мали проінформувати людей, чому відсутнє тепло в будинку.
    Сусід подумав, що ЛКП щось робило і забуло відкрутити кран. І знаючи наших вічно п"яних сантехніків, я не дивуюся, бо подібне вже бувало.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2018 ---
    Щонайменше один сусід був, і надіюсь, готовий підтвердити . Дякую за уточнення, зараз попрошу чоловіка перепитати в сусіда.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2018 ---
    Дякую, я вчора телефонувала на гарячу лінію міста, зафіксувала звернення, вони сказали, куди звертатись, щоб скласти акт про затоплення.
    Але Господь добрий,
    майже нема що фіксувати. Дуже надіюсь, що до вечора стіна просохне повністю, і сліду не буде взагалі (чоловік вчасно підіспів і правильно відмив ту рижу полосу від стелі до підлоги).
    Та попри те, я це не збираюсь залишати без реакції. Халатність має бути покарана, а тупість розуміє тільки фінансову мотивацію.
    я маю уточнити в чоловіка, бо то все він організовував. Прошу Вас, нагадайтесь мені за пару днів в відгук чи пп, бо зараз дійсно трохи не до того.
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Ви молодці, гарно зреагували. Ще маленька порада - все фоткати, знімати на відео. Хай буде на всяк випадок.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я не знаю що в даній ситуації порадити. В кращому випадку ЖЕК може відшкодувати то у рахунок майбутньої квартплати, бо грошей у них вічно нема. Ну хоч щось.

    А на майбутнє з такою сусідкою я б радила застрахувати квартиру. В нас була раз страховка, бо квартира під заставою була. І від сусідки зверху почало заливати. В неї тріснула труба після ремонту. Там було спірно чи ЖЕК чи вона винуватець. Я зняла те капання на відео на телефон. Зі страхової прийшли то все пофоткали. І відшкодували нам на зафарбовування тої плями. А потім через певний час від страхової пішли листи до тої сусідки щодо компенсації страховій. З погрозою судом і т.д. У Вашому випадку то було б добре. Вам відшкодують, а з сусідкою хай хтось серйозно розбирається без Вас.
     
    Останнє редагування: 20 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дуже слушна порада, дякую!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дівчата, нагадайте, будь-ласка, куди дзвонити зі скаргою, якщо сусіди щось палять. У нас сусіди через дорогу зимою опалюють будинок чимось термоядерно-вонючим(
    Відстань між будинками досить велика, але навіть при щільно закритих вікнах запах просочується. Провітрити хату неможливо, на балкон вийти теж, очі ріже(
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    Вирішила дописати, наша історія має продовження :) Після попереднього випадку кобіта Щодня кидала нам на нашу територію той свій смітник, і десь раз в два три дні на килимок під двері кидала листя, головне що листя було з кленів і берез, які ростуть в парку поряд... Я не витримала після Різдва, коли знову була купа під дверима, пішла в поліцію, розповіла всю історію. Вони зареєстрували звернення Мені пощастило, поліція після звернення з’їздила таки до сусідки, поговорили, їм вона звісно розповіла іншу історію, виявляється вона хоче, щоб ми зрізали кущі, бо вони їй затінок роблять. Нагадую, попередньо мова йшла про листя, кущ росте впритул до нашого будинку, перед нашим вікном, до неї не виступає. То північна сторона, там взагалі сонця особливо немає.Тепер чекаємо на зустріч з "замирювачем" від мерії :)) Поліціянтка до нас заїхала потім, поговорила, сказала не зважати на вимоги сусідkи, бо не факт, що вона заспокоїться після зрізання куща, ну і телефонувати їм в разі якщо вона далі буде щось витворяти.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я пару дописів вище писала про нашу сусідку зверху, яка або п‘є або в неї з головою не конче порядок (вона двічі забувала воду вимкнути, раз пожежу в себе на кухні організувала, оце місяць тому всередині опалювального сезону без попереджень і оголошень шланг до батареї відрізала...)
    Господь добрий, і ці всі її вчинки минули з незначними наслідками для нас, але в мене вже параноя.
    Ми спимо з відчиненими на провітрювання вікнами.
    Нині вночі прокинулась від різкого неприємного запаху. Один в один, як обсмалювати курку або коли волосся чи пір’я горить.
    2:30 ночі.
    Я спросоння не могла зрозуміти, звідки той запах може взятися о такій годині, розштурхала чоловіка, кажу, йди якось перевір, чи то не наша курка (сусідка в смислі) горить :girl_crazy::facepalm:
    Я реально накрутила себе, що вона може живцем горіти в себе в квартирі.
    Нуашо? Від неї шо хоч можна чекати.
    :crazy:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    100 % не заспокоїться. Якщо з Вашої сторони нема порушень, то нічогоо не ріжте. Тож, вона б не натішилась, тоді б ще щось придумала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. jylanda

    jylanda занууууда

    От і я з вами згідна, в пані аргумент головний - вона тут вже 18 років живе... Ну але справа в тому, що весь час мала якісь проблеми з сусідами. Легально змусити нас обрізати кущ вона не може, обрізати гілки, так, а зрізати повністю ні. Подивимося, що буде той "замирювач" нам казати.
     
    Останнє редагування: 20 Січень 2019
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Розкажу щось анекдотичне.
    В нас вузька вулиця паркуватися місця мало і серед сусідів вже вироблена система хто де як і чому паркується. От наприклад в одного сусіда є евакуатор і він його ставить так що інший сусід з свого подвір‘я не виїде нормально. Але! Евакуатор іде на роботу найперший і всім звільняється місце для маневру. Наші машини стоять в кінці парковки, бо в мене широка машина, а там найширше місце, щоб рух не ускладнювати, бо я не їжджу цілий день, а в школу зі школи. Ну от такого порядку розстановка.
    Тепер в нас з‘явився чи то новий сусід, чи то в старого з‘явилась машина, але її всюди намагається тицьнути на чужі місця. При чому мій чоловік вже показав йому місце де б він міг її поставити так щоб нікому не образливо було і не перешкоджати руху, але йому там не підходить.
    От вчора ввечері він перекрив іншому сусіду в‘їзд в його подвір‘я (а він якраз має куди ставити на подвір‘ї машину і взагалі місце на вулиці не займає), якось вночі вони там розбирались.
    Сьогодні забрала дитину зі школи, вертаюсь, а він стоїть на «моєму» місці , я трохи поплювалась, але стала на «чоловікове» місце. Чоловік приїхав вже сміється, що той сусід нікуди не їздить тільки цілий день машину переставляє.

    Цікаво як будуть розвиватись події, бо деякі сусіди в нас запальні і можуть наваляти по ши.ні.
     
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Сусідська дідовщина.)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Orman, дуже знайома ситуація). Колись теж жили на такій вулиці. І теж кожен мав своє місце. Але в нас була донька сусідки, яка теж почала їздити і їй було при одному місці де і хто має стояти. Створювала тим незручності всім. Особливо чудово було, коли спішиш, а виїхати не можеш, бо вона «приїхала». Ходиш, просиш, щоб перепаркувалась. А вона така собі пані, неспішно так випливає). В мене деколи було бажання надати їй прискорення копняком). Ну але офіційно все вірно, ніхто не і не винен. Ніяк до неї не доходило, що треба думати перед тим як вставати на чуже місце. Але пару разів її так приперли, що добре дійшло). Згадалось... Як добре, що ми вже там не живемо), бо з тим паркуванням завжди були незручності. Заїзд у двір був дуже вузьким, виїзжати доводилось тільки задом. А я тоді лише починала їздити. То пріла так добряче). Ще й з усіх боків авто натикані.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Він нікого не припирає, але стає так що коли приїжджає евакуатор, то він через нього добряче ускладнить виїзд іншому сусіду (не факт, що він взагалі зможе виїхати). І так ніби він весь в білому, а всі редиски.

    Я теж як починала їздити то з подвір‘я де ми тримали машину виїжджала задом попри ще одну машину і зразу треба було повертати. Зате яка практика!
    Трохи є звісно, але це набагато більше питання доцільності і зручності руху по всій вулиці. Є місце де він може ставити свою легкову(!) машину, а якщо на це місце я поставлю свій мінівен, чи інший сусід евакуатор, то фсьо - іншим доведеться протискатись - і ні вантажівка, ні сміттєвоз (таке вже було, що сміттєвоз там не зміг проїхати і залякував потім всю вулицю назад) не проїдуть. То не в розмірах корон справа. В мого чоловіка теж менша машина, то він ставить на те місце і нічого йому не є.

    Вулиця в нас «сільська» - вузька і без тротуарів, тому самоорганізація руху і паркування дуже доречна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    До мене щось туго доходить:)
    Ви ж ніби в особняку живете, а чого тоді всі авто стоять на вулиці? Щоб не заїжджати кожного разу в своє подвіря чи як?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Про організіцію і розуміння: вулиця наша вузька(одна машина проїде), під гору. Ми на горі, найвище). Сусід, що найнижче затіяв будову. Все огородив і машиною не заїздить на подвір'я, залишає в вулиці. Працює по змінах. Вночі/над ранком приїздить, ставить машину, йде спати.
    Зранку мій чоловік їде на роботу/дитина в школу(тобто, щодня рух). І тут- не виїдеш. Він кілька разів ходив культурно стукав/чекаааав/вибачався/просив забрати. Сусід сонний, незадоволений. Потім в добрий спосіб чоловік сказав, що собі ж гірше робиш. Ноль. Тоді, просто раз-другий під'їхав і сигнал на всю. Той вискакував., як ошпарений. Але вже машину не залишає так.
    От, що людям треба? Невже, по-розумному ніяк?(рит.)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Зовсім не так.
    Довго пояснювати, але серед причин нема «мені лінь заїхати на подвір‘я». На вулиці навпаки незручно тримати. Особливо мені з усіма дітьми ходити вверх-вниз.
    Нє, один такий є, кому лінь. Але його ж не змусиш насильно в подвір‘я заїжджати.
    Забудова в нас в мікрорайоні феєрична. В мене в селі і то краще.
     
  20. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Я думаю людина або не знає про цю самоорганізацію , або не докінця усвідомлює її важливість. Може пробувати достукуватися до її свідомості , а також виділити їй шматок комунальної землі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1