Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

1. jylanda

jylanda занууууда

Та я зла не тримаю, просто такий неадеват, то жах. От надумала щось собі там, а ми маємо знати, що в неї на думці. Виявилося вона мала конфлікти зі всіма сусідами навколо

• Співчуваю Співчуваю x 2
  2. Kroshka Enot

Kroshka Enot Well-Known Member

Дівчата, help! SOS!
    Наша історія має погане продовження.
    На минулому тижні ми ініціювали офіційну комісію, яка по всьому стояку фіксувала температуру батарей. Між нами і сусідкою зверху (тою, що переобладнала систему опалення) тепловтрата 10 градусів (при нормі ДО 2С)
    Сьогодні та дура (не можу інакше її назвати, даруйте) викликала сантехніка з ЖЕКу, щоб міняти трубу, бо розуміла, що після офіційної комісії якшо шо, вона по любому буде винна.
    Сантехнік перекрив опалення і від"єднав шланг від батарей і труби ЦО.
    Близько 18:00 додому прийшов з роботи ініціативний сусід, і почав виясняти, чому батарея повністю холодна.
    Не додзвонившись до керівника ЖЕКу і пройшовшись по всьому стояку (він стверджує, що йому наша сусідка дверей не відкрила, хоча точно в цей час була з сантехніком, бо тривав ремонт в її квартирі), спустився в підвал і відкрив систему опалення.
    З від"єднаної труби хлинула вода, і все нам в кімнату. Вода брудна, коричнева, в нас на світло-сірих шпалерах патьоки кольору гівна (пардоньтє).
    Добре, що сусідка була в хаті, вона підставляла ємності, сантехнік побіг перекрив опалення знову;
    Шпалери в нас миючі, чоловік в цей час якраз прийшов з роботи і по свіжому то відшурував, зараз стіна волога, завтра зранку буде зрозуміло, чи лишиться пляма. Також чоловік каже, що в сусідки все плавало, то ще чекаємо до ранку , на "сюрприз", який ще може просочитися.
    Ремонту рік :girl_cray:.

ТЕПЕР ПИТАННЯ:
    1. Які я маю права і яких дій вживати до керівника ЖЕКу (за те, що не було оголошено про причину відсутності тепла і ремонтні роботи), до сусідки зверху і до того сусіда, який відкрив систему опалення, не пересвідчившись, що все безпечно?
    2. Чи міняється розклад, якщо завтра в мене на шпалерах сліду не буде, або буде мало помітний? (Ну не мав чоловік дати тому всьому засохнути, щоб мати доказ. Правильно зробив, що по свіжому тер)
    3. Зразу зазначу, що якщо лишиться слід, я б хотіла піднімати питання компенсації. Якщо сліду не буде, я все одно хочу, щоб винні халатні тупі люди понесли відповідальність. Я цього безкарно лишати не намірена.
    4. Якими заявами-документами підкріпитися?

Начальниця ЖЕКу мете хвостом, заявляє про намір подавати заяву в поліцію на людину, яка відкрила кран опалення.
    Мій чоловік каже, що поступив би на місці того сусіда так само (попередньо зробивши все можливе, щоб з"ясувати причину відсутності тепла), і знаючи, хто відкрив кран, не має наміру "здавати" цю людину.

Будь-ласка, порадьте-розрадьте, бо я так знервувалася, що аж мною трусить.

• Співчуваю Співчуваю x 16
  3. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

Я б тоді дуже наполягала на тому, щоб чоловік авторитетно) і по-чоловічому з тим сусідом поговорив. І, так і сказав : буде ремонту кірдик-оплатиш(домовимось), не буде- живи, але май на увазі. А, от із сусідкою ... забилам би

4. marianast

marianast Well-Known Member

Сусід взагалі ні до чого. Відшкодування з ЖЕКу, а вже жеківці хай думають що з цією сусідкою робити.
    Треба було сусідів покликати як до вас вода пішла, таких щоб підтвердили трафунок, як ЖЕК світом крутити почне. А він почне

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

Треба на папері зафіксувати збитки. Якщо ЖЕК відмовляється, то колись на Я Мудрого була кантора, яка мала право надавати такі послуги.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2018 ---
    @Kroshka Enot Вам зараз не до того, звичайно, але можна в двох словах що то за комісія? Бо нам щомісяця за опалення місць загального користування на під'їзд нараховують десь по 10 тис. Маємо підозру , що ЖЕК нашим коштом опалює а-ля офісні приміщення, які не продалися.

6. Kroshka Enot

Позиція мого чоловіка - сусід ні до чого. Він не планує йому пред"являти жодних претензій. І заспокоївшись, я зрозуміла його аргументи, чому він так вважає.
    Винні сусідка і ЛКП. Бо вони мали проінформувати людей, чому відсутнє тепло в будинку.
    Сусід подумав, що ЛКП щось робило і забуло відкрутити кран. І знаючи наших вічно п"яних сантехніків, я не дивуюся, бо подібне вже бувало.
    Щонайменше один сусід був, і надіюсь, готовий підтвердити . Дякую за уточнення, зараз попрошу чоловіка перепитати в сусіда.
    Дякую, я вчора телефонувала на гарячу лінію міста, зафіксувала звернення, вони сказали, куди звертатись, щоб скласти акт про затоплення.
    Але Господь добрий,
    майже нема що фіксувати. Дуже надіюсь, що до вечора стіна просохне повністю, і сліду не буде взагалі (чоловік вчасно підіспів і правильно відмив ту рижу полосу від стелі до підлоги).
    Та попри те, я це не збираюсь залишати без реакції. Халатність має бути покарана, а тупість розуміє тільки фінансову мотивацію.
    я маю уточнити в чоловіка, бо то все він організовував. Прошу Вас, нагадайтесь мені за пару днів в відгук чи пп, бо зараз дійсно трохи не до того.

Останнє редагування: 19 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Almariel

Almariel Well-Known Member

Ви молодці, гарно зреагували. Ще маленька порада - все фоткати, знімати на відео. Хай буде на всяк випадок.

• Подобається Подобається x 1
  8. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

Я не знаю що в даній ситуації порадити. В кращому випадку ЖЕК може відшкодувати то у рахунок майбутньої квартплати, бо грошей у них вічно нема. Ну хоч щось.

А на майбутнє з такою сусідкою я б радила застрахувати квартиру. В нас була раз страховка, бо квартира під заставою була. І від сусідки зверху почало заливати. В неї тріснула труба після ремонту. Там було спірно чи ЖЕК чи вона винуватець. Я зняла те капання на відео на телефон. Зі страхової прийшли то все пофоткали. І відшкодували нам на зафарбовування тої плями. А потім через певний час від страхової пішли листи до тої сусідки щодо компенсації страховій. З погрозою судом і т.д. У Вашому випадку то було б добре. Вам відшкодують, а з сусідкою хай хтось серйозно розбирається без Вас.

Останнє редагування: 20 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Kroshka Enot

Дуже слушна порада, дякую!

• Подобається Подобається x 2
  10. MalvinkaLv

MalvinkaLv Well-Known Member

Дівчата, нагадайте, будь-ласка, куди дзвонити зі скаргою, якщо сусіди щось палять. У нас сусіди через дорогу зимою опалюють будинок чимось термоядерно-вонючим(
    Відстань між будинками досить велика, але навіть при щільно закритих вікнах запах просочується. Провітрити хату неможливо, на балкон вийти теж, очі ріже(

• Співчуваю Співчуваю x 4
  11. jylanda

jylanda занууууда

Вирішила дописати, наша історія має продовження :) Після попереднього випадку кобіта Щодня кидала нам на нашу територію той свій смітник, і десь раз в два три дні на килимок під двері кидала листя, головне що листя було з кленів і берез, які ростуть в парку поряд... Я не витримала після Різдва, коли знову була купа під дверима, пішла в поліцію, розповіла всю історію. Вони зареєстрували звернення Мені пощастило, поліція після звернення з’їздила таки до сусідки, поговорили, їм вона звісно розповіла іншу історію, виявляється вона хоче, щоб ми зрізали кущі, бо вони їй затінок роблять. Нагадую, попередньо мова йшла про листя, кущ росте впритул до нашого будинку, перед нашим вікном, до неї не виступає. То північна сторона, там взагалі сонця особливо немає.Тепер чекаємо на зустріч з "замирювачем" від мерії :)) Поліціянтка до нас заїхала потім, поговорила, сказала не зважати на вимоги сусідkи, бо не факт, що вона заспокоїться після зрізання куща, ну і телефонувати їм в разі якщо вона далі буде щось витворяти.

• Подобається Подобається x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  12. Kroshka Enot

Я пару дописів вище писала про нашу сусідку зверху, яка або п‘є або в неї з головою не конче порядок (вона двічі забувала воду вимкнути, раз пожежу в себе на кухні організувала, оце місяць тому всередині опалювального сезону без попереджень і оголошень шланг до батареї відрізала...)
    Господь добрий, і ці всі її вчинки минули з незначними наслідками для нас, але в мене вже параноя.
    Ми спимо з відчиненими на провітрювання вікнами.
    Нині вночі прокинулась від різкого неприємного запаху. Один в один, як обсмалювати курку або коли волосся чи пір’я горить.
    2:30 ночі.
    Я спросоння не могла зрозуміти, звідки той запах може взятися о такій годині, розштурхала чоловіка, кажу, йди якось перевір, чи то не наша курка (сусідка в смислі) горить :girl_crazy::facepalm:
    Я реально накрутила себе, що вона може живцем горіти в себе в квартирі.
    Нуашо? Від неї шо хоч можна чекати.
    :crazy:

• Співчуваю Співчуваю x 8
  13. NataliaFed

NataliaFed Active Посиденька з баяном

100 % не заспокоїться. Якщо з Вашої сторони нема порушень, то нічогоо не ріжте. Тож, вона б не натішилась, тоді б ще щось придумала

14. jylanda

jylanda занууууда

От і я з вами згідна, в пані аргумент головний - вона тут вже 18 років живе... Ну але справа в тому, що весь час мала якісь проблеми з сусідами. Легально змусити нас обрізати кущ вона не може, обрізати гілки, так, а зрізати повністю ні. Подивимося, що буде той "замирювач" нам казати.

Останнє редагування: 20 Січень 2019 у 09:00