Ваші сусіди - ваша біда

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Gala, 16 Вересень 2008.

  1. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    У мене теж склалося враження, що сусід, скоріш за все новий, ні сном ні духом, що тероризує усю вулицю. Він же не знає, мабуть, розкладу, коли кому треба виїжджати-заїжджати. Відповідно, не може передбачити наслідків. Ставить машину, де є місце.
    Зовсім не порада ( вам там на місці має бути видніше, як розрулити ситуацію), але мені здається, про все завжди можна домовитися. Без наїздів чи вбивчо підкресленої ввічливості.
    Той сусід-сусідка з часом (якщо відкрито з ним-нею не поговорити вчасно) теж може написати в рубриці про сусідів-рагулів " намагаюся підлаштуватися, паркуюсь, що б нікого не притиснути, не образити. Пробував і так і сяк. А вони все одно вовком дивляться :dntknw:"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @iragonzales @Kvitneva в першому ж дописі було написано, що йому сказали куди можна безболісно для всіх ставити машину. І це найближча точка до його дому. І він після тижня микань нарешті там її ставить.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Сусіди палять чимось таким, що аж в горлі шкребе. Відкрила вікно щоб провітрити і блііііін, та здохнути можна. Сморід страшний, очі сльозяться. Фууфуфууфуфу.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ой, з тим паркуванням ...
    В нас в дворі при грамотному паркуванні може поміститися 8 -9 авто (9, якщо одне буде заблоковане, але переважно всі або залишають номер телефону під склом, або блокують сусіда за попереднім узгодженням часу виїзду в телефонному режимі)
    Але є пару рагуляків, які чхати хотіли акуратно припаркуватися.
    Один з них старший мужчина, виїжджає дуже рідко, буває, кине свою машину впоперек, там, де при нормальній паралельній парковці могло стати 2 авто, то так те авто там тиждень може стояти.
    А народ має шукати, де притулитися.
    І нормальні прохання не діють.
    Була ще жіночка, яка теж ставала нездало, її просили, вона хамила у відповідь, потім їй цеглину поставили на газетку на капот, не помогло. Але з часом таки стала паркуватися нормально. Я так думаю, вона просто не вміла спочатку.
    Гррр...
    Вже нині (вчергове) пропонувала чоловікові на стовпі повісити прохання паркуватися акуратно, чоловік каже, нема змісту - все одно зірвуть.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ооо, в нас остатньо також хтось із сусідів палить таке враження, що під руку попало. То гумою смердить, то соломою. Я перед тим ,як одяг розвісити на балконі, виходжу на розвідку, чи не смердить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    сама собі - безсовісна наклепниця:girl_blush2:То в мене смерділо і коли відкривала вікно, протяг ще більше сморід розганяв:girl_devil: Я винюхала, в буквальному розумінні.
    Во хто винуватий в кіпіші:girl_impossible::girl_mad:
    20190203_232051.jpg
     
    • Смішно Смішно x 5
  7. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @flame ого, нічого собі)). Це вона в хаті так?
     
  9. flame

    flame невгамовний експериментатор

    В кухні. Щє єдина лишилась з старих. От токсичне таке, що слів бракує. Реально - очі дерло, горло закладало, з носа текло. Я відкривала вікно і ще гірше робилось. Я нюхала, як пес, звідки смердить. Вікно відкрила - нюх-нюх і капець. Пішли з Ась гуляти і зрозуміла, що на дворі інакші запахи. Знов нюхала, на драбину лазила, новий холодильник відсувала: знайшла і паралельно порохи витерла.
    20190203_234733.jpg
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 2
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    От мене цікавить, що можна сверлити\пиляти\забивати протягом 2 тижнів кожного дня по 2 години і більше в одній кімнаті? Я розумію що кожен має право робити все що йому завгодно в дозволені години, але блін кожного дня, це вже трішки діє на нерви! Чи вони там собі майстерню влаштували, чи що...Ремонт точно не роблять (я в такій же кімнаті ремонт робила 3 дні і все своїми силами :), один раз заходила питати - ми ліжечко збирали, тумбочку ремонтуємо ).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  11. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    а ремонт нон-стоп слабо?:dash1:мої сусіди заселились одні з останніх, пів року гепали, дрелили, ну але то таке, новобудова. Потім, судячи по звуках, вони трощили все, що зробили до того, сварились-розлучались, пиляли меблі і квартиру.
    Розлучились, квартиру продали, тепер нові власники почали ремонт, строго в вечірні години і у вихідні:wacko: І ніби не вночі, щоб йти з претензіями, але напрягає. Сподіваюсь, в них міцна сім"я, і нова заміна власників нескоро
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Смішно Смішно x 2
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ви хоть розумієте що там відбувається, а я сьогодні цілий день вдома, і таке враження, що наді мною дрова заготовляють ( від 13 до сих пір щось там пиляють). В будні я на роботі, приходжу додому - звук пиляння\свердління. Мене більше мучить що то стільки можна робити? З тими сусідами стосунки натягнуті, один раз запитала, більше іти дивитись не дуже хочу. Для них включити воду і піти забратись то нормальний стан речей, а те що людей знизу затоплює: "ну каналізація стара, що ми зробимо", на питання навіщо включали воду: "та ми там мили\прали, і забули виключити".
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    А скажіть мені таке: от є ж згідно законодавства штрафи, які призначаються за порушення тиші у житлових приміщеннях. Куди звертатися, якщо бажаною метою є саме стягнення штрафу з недобросовісних сусідів? Викликати поліцію, чи йти до дільничого?
    Ситуація наступна: є сусіди зверху, які ніколи не відрізнялися особливою адекватністю. Для них цілком нормальним було гепати молотком о 6 ранку, або робити дірки в стінах опівночі, або затопити нас двічі за останні 10 місяців, або викидати сміття нам на підвіконня... Всього не перерахуєш. Але рік тому ситуація значно погіршилася. Я не знаю, що вони там у себе наремонтували, але тепер немає взагалі ніякої звукоізоляції. Чути абсолютно все: розмови, побутовий шум, гримання дверима, про подальший ремонт взагалі мовчу. Коли сусіди миють руки у ванній, ми чуємо шум води в кімнаті у протилежному кінці квартири. Коли у сусідської дитини починається біг з перешкодами, в кімнаті від того гуркоту хитається люстра. А коли до сусідів приходять гості, нам доводиться втікати з дому, бо ті волання чути навіть в навушниках. В нас вдома буває тихо лише з 2 ночі до 6 ранку, решту часу насолоджуємося життєдіяльністю сусідів. На контакт вони не йдуть, хіба можуть обматюкати з-за зачинених дверей. Тому не бачу іншого виходу, як змусити їх сплатити штраф за порушення тиші, може хоч це їх трохи налякає. От тільки в яку установу звертатися?
     
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Дзвоніть на 102, приїдуть патрульні, зафіксують порушення, дальше скажуть, що Вам написати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Поліція приїжджала двічі. Першого разу патрульні постояли перед зачиненими дверима, послухали, як з того боку їх послали, і сказали, що не можуть нічого зробити, оскільки немає загрози життю. Вдруге заявили, що не займаються вимірюванням шуму, і крики та гуркіт не є підставою для штрафу.
     
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Brigitta але потоп є причиною для відшкодування завданих збитків. Довга і марудна процедура, бо з такими сусідами хіба судитися. Але з хорошим адвокатом можна відсудити хоча б гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Brigitta щодо потопу. Дуже гарно працює страхування квартири. Грошв порівняно з вартістю ремонту смішні. І саме головне, що атрахова вам відшкодовує збитки, а вже з винуватців знімає самостійно. В тітки при затопленні з даху в багатоповерхівці все гарно відшкодували.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Ви їх після 22 год. викликали?
    У нас тут один сусід у дворі є, то як тільки ми разом з іншими сусідами дозволяємо собі посидіти в альтанці трохи довше, ніж до 22 год., відразу викликає поліцію, бо йому шумно (вікно виходить в двір, альтанка за метрів 5, у нього ліжко під вікном, принципово не закриває вікно). Хоча ми не кричимо і нічні п'янки не влаштовуємо, поліція приіжджала вже двічі, робили попередження, бо «є звернення на 102». Зато дітям як весело було!! Поліцейські до них приїхали))) обступили патрульних з усіх сторін)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну а чому він має його закривати і не мати свіжого повітря?Я б це прициповістю не називала. І на тишу після 22 теж має право як на те пішло...Може вам так здається, що розмови не заважають. А ще я не дуже вірю, що діти поводяться тихо, особливо, якщо їх декілька. Тому тут сусід правий 100%.
     
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Діти мають таке саме право гуляти на загальному подвір'ї, як і сусід має право на тишу. Звісно, що довше 22:30 діти не гуляють, але і в 21:00 літом їх додому не заженеш. Коли людина оселяється в багатоквартирному будинку, повинна бути готова до того, що там будуть діти. Ну але так, діти завжди винні) особливо тим, у кого їх нема)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Тупо! Тупо! x 1