Ваші Відгуки Про Львівські Пологові Будинки (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Ука, 13 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Melja

    Melja Member

    Дякую дівчата за відповіді. Їхати без попередніх домовлянь думаю не із-за того, що просто потрібно "зя дякую", а тому що мені що той лікар якого побачу 2 рази перед пологами, чи той, що буде чергувати в день пологів, однаково будуть мені чужими. Перший раз народжувала у своєї сусідки, зараз вона теж в декреті, каже що зведе з нормальним і скромним лікарем у всіх відношеннях. Але він такий самий незнайомий мені буде. А на рахунок, що не приймуть, то пару років назад мою подругу з переймами на Батальній не взяли, сказали що не час іще їдьте додому. І вони поїзали на Мечнікова, а там прийняли і народила за пару годин. А в мене ще термін просто припадає на між відкриттям Джамбула і закриттям Мечнікова. А взагалі хтось народжував без домовлянь, розкажіть що і як?
     
    • мімімі мімімі x 1
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    А з Франківського району куди?
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та в любий, в принципі. Де ближче по вулицям.Або куди скажете. Мою коліжанку з Коновальця колись на Джамбула завезли.Ну і Мед, звичайно-сюди усіх можуть везти.
    так може якраз у коліжанки ще були тренувальні і шийка ще не готова? Тому її і відправили чекати. А вона вирішила не чекати, поїхала на Мечнікова, а там попала на чергового лікаря, який був зацікавлений заробити на своїй зміні.Ось і допоміг
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Домовляються з лікарем не для того, щоб не народжувати у чужого, а для того, щоб обрати собі такого який найбільше відповідатиме нашим баченням по веденню пологів, по темпераменту тощо.

    Вийшло так, що я народжувала у чергового лікаря. Пологи були дуже стрімкі, малюк народився 30 хв. по приході у родзал. Все пройшло добре. Відношення було також добрим. Ніхто нічого з мене не вимагав. Після пологів лікар щодня приходив і оглядав. Не маю жодних нарікань. Проте я не знаю, якби все відбувалось, якби я приїхала не з повним відкриттям, а якби потрібно було ще чекати. Не відомо чи обійшлось би все без стимуляції і інших втручань.
     
  5. PNL

    PNL Well-Known Member

    Можете сказати в кого Ви народжували вперше?
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Тему зачинено.
    Продовження обговорення тут
     
Статус теми:
Закрита.