Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем levandivka, 27 Лютий 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тут пишемо ВІДГУКИ про роботу тамадів, операторів, музикантів
    Запитання "Чи чув хтось про лабуха Васю? Розкажіт мині,
    і дайте ціну з номерами телефону..." видаляються без обговорення!
    Прохання "порадьте когось" - аналогічно.

    Не знаєте - читайте попередні сторінки. Знаєте - поділіться.

    Нагадую, що гілка не ДЛЯ тамадів/операторів/музикантів, а про їх роботу, яку Ви бачили, чули.

    -------------- р е к л а м а ---------------
    -------------- р е к л а м а ---------------
     
    Останнє редагування модератором: 25 Липень 2017
  2. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    І я про то... Але запевнив що все відредагує, то я вже нічого не казала, не думала, що таке може бути.
     
  3. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Нам тільки фотограф Юрій Бащук виписав квитанцію на суму-завдаток, яку ми йому давали, а решті вірили на слово, як вже казали форумлянки)
     
  4. Lilutka

    Lilutka Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    і ніхто не відписав :girl_sad: що ж робити... спитаю тоді по-іншому. усі гурти,які тут найбільш інтенсивно усім радили зайняті на мою дату (запізно взялись за організацію нашого свята), на вибір постали гурти,які ще вільні: два романи, мандрівні музики, білі черешні і містерія. в мене на весіллі буде 95% молоді - відповідно треба заводних та драйвових музик, бо буде кому бавитися))) хочу музикантів, щоб муз. репертуар був великий,і заодно і людей бавили і конкурси проводили. порадьте, будь ласка, кого обрати, а то ще й цих займуть і буду я без музики на своєму весіллі :girl_cray:. якщо маєте ще якісь варіанти, то напишіть, будь ласка)))

    ще сьогодні взнала, що на мою дату вільні гурти Шеріданс і Злата. хтось може якось їх прокоментувати?
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2014
  5. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    як мені знайома Ваша ситуація, також довелось вибирати гурт з того що лишилось не зайняте. Вибрали "краще з гіршого"-гурт Жуки, за ті гроші що вони беруть є в рази талановитіші та цікавіші гурти ... але. Ще розглядали гурт Джем, ніби є вільні дати. Спробуйте пошукати в інших містах, коли я обдзвонювала, майже всі погоджувались приїхати до Львова. З того що Ви написали, я б не взяла нікого, але то тільки моя думка
     
  6. Lilutka

    Lilutka Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    ой, не розчаровуйте мене(( а ви десь бачили ці гурти в роботі, що так пишете?
    такі як жуки і джем - нам не по кишені, але і вони зайняті)

    ---------- Додано в 21:07 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

    дуже дякую усім хто відгукнувся мені в приват.навіть якщо мені радять тих, хто менш популярний, то і вони зайняті на мою дату, або ж дуже дорогі
    виходить прийдеться дійсно вибирати з раніше перечислених мною гуртів. а поки буду думати, то точно ще і їх займуть... а від музики залежить ж так багато - фактично все враження про весілля буде залежити чи файно бавилися гості та й молоді
     
  7. Carrie

    Carrie Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Вживу чула тільки Білі черешні та 2 Романи, інші переглядала ролики на ютюбі, таке склалось враження. Нікого не хотіла образити
     
  8. Lilutka

    Lilutka Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    я далі в пошуках... але хочу поділитись своєю знахідкою
    раніше тут на них не натрапляла (але може я неуважна була), але може комусь знадобиться - гурт "зорепад" з м.калуша, наживо їх ніде не чула і не бачила і роблю висновки з того, що бачила в інтернеті, то мені сподобалось,хоча може комусь буде і забагато таких розваг, але я якраз таке хотіла) людей бавлять на ура! мають свою програму, переодягаються для веселішого ефекту, молоді забавні хлопці, але на мою дату зайняті, хоча і так недешеві)
     
  9. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    На Ваше прохання, розказую про гурт 2 Романа. Я знала їх особисто ще набагато раніше, ніж була потреба у виборі музикантів на весілля. Мені хлопці дуже сподобались, гарно співають, забавляють бе пошлостей і там всяких підсмішок з людей. Усе узгоджували на перід. Вони питалися, які люди будуть на весіллі (молоді, чи старші), для того, щоб підібрати кращий репертуар. Усі конкурси також були з нами узгоджені, бо в мене була 1 і головна умова: ніяких конкурсів з трусами і т.д.( це мені не подобається) Хлопці вели весілля від самої машини молодих (коли молоді приїхали до залу) і до останнього клієнта))) Я дуже задоволена.)
     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Щойно приходив кум, позичати жорсткий диск, щоб переписати в оператора весілля, яке відбулося 20 липня і до сьогоднішнього дня не змонтовано :girl_devil: Звати його Володимир Парасюк.
    Тепер основне. Замовник оплатив повну суму за відеозйомку і монтаж в сумі 500$. Від весілля пройшло вже 9 місяців, а віз і далі там. Оператор не хоче повертати всі гроші, каже, що поверне 200$, але гривнями по курсу 8грн. Ще й в адресу замовника лунають погрози і фрази, типу, що зараз така ситуація, а вам гроші в голові. І на чиїй стороні правда? Я все розумію, але весілля відбулося задовго до подій до Майдану... і навіть, якщо життя оператора тепер змінилося, це не виправдовує його сьогоднішню поведінку.
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2014
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Ситуація, звісно, неоднозначна, навіть вірити не хочеться, але якби ця Людина знімала моє весілля, то я би тим гордився, а не робив як ви... йому би сказав:
    1) Дякую, що позбавив нас Януковича, Азірова, їхньої монополії та конституції
    2) Радий, що тебе не вбили і не зник безвісти як багато інших учасників цієї боротьби..
    3) Розумію, що проблем у країні ще багато, і ти не можеш стояти в стороні, але наше весілля для нас теж один раз в житті, ми хвилюємось за долю відео тому віддай, будь ласка, незмонтований варіант і зроби остаточний коли будеш мати можливість, але з великим автографом на обкладинці!
    Більше коментувати ситуацію не буду, оскільки не вкурсі всіх домовленостей, зокрема щодо термінів. Але не забувайте, що є поняття форс мажорні обставини.
    До цієї фрази я ще був на вашій стороні (бо ж замовник завжди правий), але коли люди воюють не за своє весілля, а за гроші, то вже дійсно чимось іншим попахує. Оператор зробив головне - професійно зняв весілля, це само по собі вже левова частка його гонорару (колись взагалі знімали зразу на касеті і нічого не монтували), монтаж у спеців коштує приблизно 100$, а в міжсезоння ще й під час кризи вам і за 50$ запросто змонтує монтажист будь-якої студії. Так що Володимир дуже навіть адекватно з намагається розійтися з клієнтом. Можливо він і сам би змонтувв але пізніше, або порадив би навіть до кого з колег звернутися або сам би домовився про монтаж на стороні навіть менше би втратив на цьому, очевидно йому зараз не до цього, як професіонала я його не виправдовую але ми не на його місці щоб засуджувати, він свою роботу не проміняв на відпочинок в теплих краях.
    P.S. Дякую за мінус в карму, всі ми хороші...
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    А що я роблю?! Описала те, що оператор не дотримався обіцянок. І я застерігаю тих, хто планує замовляти його на своє весілля.
    Для кого зняв? Для себе? Чому до сьогоднішнього дня не віддати замовнику це відео? Чи передати монтаж комусь іншому?
    Якщо Людина професіонал він повинен поводитись гідно: або повернути кошти, або доробити роботу.

    Ви все дуже гарно описали, як треба говорити, але повірте, просилося не раз, але реакції ніякої.

    Це заслуга народу, не перебільшуйте)))
    Та й взагалі, одне до другого немає ніякого відношення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

     
  14. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Так, я може дещо утровано написав, але ситуація і без огляду на особу виконавця НЕ настільки однозначна. Просто я не з тих, хто схильний когось засуджувати не будучи всередині ситуації. В суперечках в цій гілці я завжди був на стороні ЗАМОВНИКА, але намагаюсь і сторону виконавців пояснювати по можливості. Як оператор він поступив не правильно і я навіть сам описав більш адекватні можливі варіанти. Але якщо вже по темі політики, то, знаєте, там були і хірурги в яких були заплановані операції (це реальний факт, батькові знайомої мали важливу операцію робити і все відклалося на невизначений час) і інші люди, які все покинули і поїхали туди. Мені особисто другий раз на Майдан зовсім не хотілося, тому ці люди для мене герої і заслуговують якщо не на вдячність, то хоча б на розуміння.
    Якщо зовсім нічого не відповідав, то це дійсно не достойно.
    Але я ж не вкурсі про які терміни вони домовлялися, у Львові термінами в рік часу вже нікого не здивуєш навіть без майданів. Знайомим відомий оператор півтора роки робив відео, і весь цей час навіть не відповідав на дзвінки, вони вже і не сподівалися щось побачити... .
     
  15. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Знаю Вову особисто, він адекватна і щира людина. І вчинок його був щирий. І важливий. Коли я зустрів його в грудні під сценою київського майдану і запитав "ти пам'ятаєш, що ми разом працюєм на весіллі через два тижні?" він дуже здивувався, оскільки за тими подіями зовсім забув стежити за календариком. Звісно, все одно ближче до весілля він би чи згадав чи молодята б подзвонили уточнити деталі і все б було ок, але це демонструє його пріоритети. Якби він не вийшов, хто знає чим би все закінчилось, цілком можливо, що "заслуга народу" пішла б "коту під хвіст", терпіли б ще Януковича до вересня. Звісно, домовленості він не дотримав, але це реальний форсмажор. Можливо, він зіпсував вам весільне відео, але, він долучився до того, щоб ви і ваші діти жили в іншій країні.

    Можете не застерігати, він замовлення на весілля вже не бере)

    А я плюсанув, вийшло "на нуль")))
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Пізніше, це коли? Рік? 9 місяців пройшло.

    Ні, ми на місці замовників, які оплатили за послугу, яку не отримали(((

     
  17. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Не помітив "ярості") Помітив заклик до примирення. І я до цього закликаю. Оскільки справді, бувають і гірші ситуацій, і в мирний час... Але, звісно, вирішувати вам, як стороні домовленостей.
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Ворон ворону око не виклює.

    Зрозуміла для себе, що виконавець завжди може посилатись на форс-мажорні обставини, прикриваючи свою чи чиюсь непрофесійність. Дискусію з моєї сторони завершено.
     
  19. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Зовсім не завжди, а коли вони дійсно мають місце.
    І форсмажор не означає що професіонал може не робити те що має робити. Якщо я зламав ногу то знайду когось хто буде працювати замість мене, відшкодую збитки і тд, але чисто по-людськи і клієнт мусить принаймні зрозуміти мою ситуацію.

    Ніхто нікого не вигороджує. Зрозумійте тільки одне: світ не ділиться на біле та чорне, зазвичай все має проміжні відтінки з відхиленням у різні боки. Ви написали відгук щоб застерегти потенційних клієнтів - ок, кожен зробить свій висновок. Давайте дійсно не роздувати тему бо починається флейм.
     
  20. Yulia

    Yulia New Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Забрали ми вчора своє весільне відео, яке нам робив Юліан Ткач. Задоволенню нема меж, таке враження що ще раз побувала на своєму весіллі:girl_in_love:
     
  21. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Ваші відгуки про роботу тамадів, операторів, музикантів

    Він у нас також знімав:) Супер! Всім раджу:)